Tip na hodinky do sauny

Od: Datum: 29.12.15 21:11 odpovědí: 4 změna: 30.12.15 10:15

Zdravím, začal jsem chodit do sauny a chtěl bych se Vás zeptat, jestli by jste mi někdo nedoporučili hodinky na ruku do té sauny. Neboť nevím, kolik přesně minut jsem v té sauně, jak dlouho odpočívám a tak. Takže nějaké hodinky, co by vydržely tu teplotu, která je v sautě, vlhkost, a samozřejmě vodotěsné. Na internetu jsem hledal, ale žádné nebyly speciálně do sauny. Děkuji za Vaše tipy :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ju®
Datum: 29.12.15 21:19

Blbost v každé sauně by měly být hodiny - přesípací či digitální, hodinky na ruce - kovový řetízek bude pálit, kožený půjde do pryč a z plastového chytíš opar či plíseň, důležitá je pocitová teplota a tu po pár saunováních poznáš a vystřelíš se ochladit, takže poznáš že hodinky jsou jedině navíc, ale pokud na nich trváš - tak vodotěsné a provedení je jen o penězích - a z kameného obchodu který nepatří rákosníkům...sauně zdar - nemocím zmar!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.12.15 21:36

hodiny tam skutečně nejsou. Mají je jen v místnosti pro odpočinek. Zkusím jim napsat, zda by jim tam šly dát hodiny i do saun :)

Datum: 30.12.15 07:34

Saunu jsem po mnoho let velice milovala. Tedy je má zkušenost: hodinky a čas vám nejsou vůbec k ničemu, protože každý z nás má jinou toleranci na horko, na chlad. Někdo bude v horku dlouho a jiný jen chvilku. Totéž platí o vychládání, o ledovém bazénu nebo vlažné sprše. Neposlouchejte čas, poslouchejte své tělo! Do sauny se chodí proto, aby tělo prospívalo, zvyšovalo si imunitu. Ne pro překonávání rekordů! *hej*Navíc, pod hodinkami se může kůže zapařit a špatně se to hojí. Viděla jsem to.

Datum: 30.12.15 10:15

Jak už bylo psáno v každé správné sauně jsou hodiny. U nás jsou 2x přesípací přímo v potírně. Potom nástěnné, které jsou vydět přes skleněné dveře a ještě jedny v odpočívárně.

Jinak chodím do sauny s hodinkami SECCO (vodotěsné, titan) a bez problémů (přes 10 let). Několikrát jsem saunu absolvoval s Citizenkama a taky vše OK. Ať řetízek, hodinky nebo náramky se nemůžou rozpálit pokud jsou na těle.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.