Rekvalifikace kurz

Od: Datum: 28.12.15 10:49 odpovědí: 4 změna: 28.12.15 20:53

Zdravím, dělám kurz, který začal v listopadu a končí v polovině ledna - teorie (komunikace, základy ekonomiky, účta a práce na PC)

Poté následuje do června 560 h praxe

Termín závěrečné zkoušky je stanoven po praxi v červnu.

Před vánocemi přišla jedna z lektorek (PC) s tím, že by bylo dobré, kdybychom tu zkoušku z PC udělali hned v lednu, než nastoupíme na praxi.

Já s PC problém nemám, jen mi moc nejde exce a vzorce tam. Ale na začátku když jsem podepisoval smlouvu, seznámení s kurzem, tak bylo jasně řečeno že zkouška bude v červnu. Mají tedy právo rozhodnout, že z PC bude už ted?

Mohu já odmítnout a jít až v červnu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.12.15 16:30

I podle mne je logické uzavřít teoretickou část testem

a pak teprve pokračovat praxí.

Otázkou je, co "bylo řečeno", a co máte v písemné smlouvě...

Ohodnoceno: 1x

Od: junkie
Datum: 28.12.15 17:37

Tak ve smlouvě je že až v červnu po praxi.

Datum: 28.12.15 18:55
Myslím, že pro i pro vás bude lepší si udělat zkoušku teď, dokud máte vše čerstvě v hlavě. Přes praxi hodně teorie můžete zapomenout...
Jinak hádám, že vzhledem k tomu, že vám to nenařídili, ale pouze doporučili, tak můžete nejspíš jejich doporučení odmítnout.
Ohodnoceno: 0x

Od: junkie
Datum: 28.12.15 20:53

No oni se o tom jen zmínili, že by to bylo dobré. Jestli nakonec řeknou až tam budeme po novém roce, že to budeme dělat dřív, tak jestli mám právo odmítnout.

v PC teorie není, jen aces, excel ...

Ten acess mi dělá trochu problém a v excelu hlavně vzorce. Pro mě by bylo lepší spíš až v červnu.

My ti PC máme taky jenom 14 dní celkově. A většina je z obchodek, takže aces a excel mi nic neříká.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.