Kamarád mne rozkazuje a nutí co on chce

Od: Datum: 27.12.15 07:11 odpovědí: 16 změna: 28.12.15 12:01

Je mu kolem 42let a já jsem mladší o 20 let. On po mne chce,abych mu sehnal na Silvestra dámskou společnost, dle jeho představ, mladé a krásné slečny.Já jsem to zkoušel a nějaká šance byla, ale hlavní potíž je v tom,že kamarád je velký šetřílek a po domlouvání se s námi, prohlásil,že si každý na Silvestra bude kupovat za svoje a nikomu nic nedá zadarmo, to se samozřejmě slečnám studentkám nelíbilo, nepohostit, nic nenabídnout a tak mu řekli že nemají zájem tímhle způsobem slavit Silvestra.Tak on zase na mne usilovně tlačil,ať mu seženu jinou dámskou společnost.Sehnal jsem starší a méně náročnější kamarádky od mamky z práce,věkově kolem 50let.Těm by stačilo jen něco obyčejnějšího.On mne poslal s nimi kamarád do pr..le,že takové důchodkyně on nechce na oslavu Silvestra.Klepal u mne i doma a nutí mne furt hledat na párty slečny,dle jeho snů.Jak,když je zlej a chamtivej? To si sám odrazuje lidi svým nevhodným chováním a není vděčný ani za starši maminy,co mají nějaký ten faldík na bříšku.Prý se chce dobře pobavit,tak nechápu proč si tak vybírá podle vzhledu i věku.Přátelé přece na oslavu nedělají takový výběr VIP.členů,ne?Je na mne zlej a křičí po mne,ať mu je zajistím.Nevím,co mám dělat,furt mi volá na mobil a zvoní na domovní zvonek.


doplněno 27.12.15 23:23:

Kamarád je svým způsobem chudák, že ho nikdo nechce a je opuštěný a mne ho bylo jen líto do té doby než začal projevoval nevděčnost,začal si klást jeho výhodné podmínky a sprostě odsuzoval,když bych mu na Silvestra přivedl známé na návštěvu,aby se trochu rozveselil.Teď vím, že mu nejde o zahnaní nějakého smutku,ale chce se pochlubit, že měl na Silvestra pěkné modelky,ale už na kamarádovi by mu nezáleželo,přiveď a ty můžeš jít domů.Sprostá a bezohledná sobeckost.Je mu líto pozvat ženu na rande a zaplatit za ni 25Kč.za čaj,to raději koupí v Kauflandu za 7 Kč.2l.limonády a balí ženské.Má peníze,ale jen sám pro sebe.Vždycky ztroskotal,jak začal projevovat své lakomství a soběstřednost.Podle mne je velký prospěchář a řekne si, co já bych se namáhal nějakou ženskou sehnat,když mladší kámoš mne ji přivede až domů a mám to bez námahy.Já mu řekl, ne a končím s ním.Nevaží si ničeho.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.12.15 07:40
avatar

a proč si od něj necháš poroučet? má tě něčím v hrsti? já na tvém místě budu na Silvestra radši s těma slečnama a jeho pošlu kamsi...*bzum*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.12.15 07:58
avatar

Proč tohle "kamarádství" neukončíte? Rychle a důsledně. Co na vás má? Čím vás má v hrsti? Proč s ním kamarádite? Proč sebou necháte manipulovat?


doplněno 27.12.15 09:45:

Víte, že takové shánění žen je vlastně trestným činem? Obchod s bílým masem nebo kuplířství se tomu říká.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.12.15 10:49
avatar

Kdepak, žádný obchod ani kuplířství. Tam je to o penězích a kamarád je přece lakomec. :-D

Stejně se mi ten dotaz jaksi nezdá. Člověk by asi musel být hodně ... jednoduchý? ..., aby se držel podobného kamaráda. *nevi*

Ohodnoceno: 6x
 
Od: svet®
Datum: 27.12.15 09:04

Už jen jeho chování je podivné a od toho kamaráda ruce pryč !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.15 09:08
avatar

Zapomněl jste poznamenat, že je kamarád trvale připoután na lůžku, či invalidním vozíku, čímž jsou jeho možnosti značně omezené. Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, proč byste mu Vy měl shánět jakoukoliv společnost. Další možnost je, že na Vás ví něco móc ošklivého (vražda, vlastizrada...) a tímhle Vás vydírá. Jestli to tak není, nevím proč ho nazýváte kamarádem a proč jste ho ještě neposlal do pryč.


doplněno 27.12.15 10:23:

babkazov - tak černě bych to zase neviděl. To, že někoho někam přivedu (nebo dohodím) na mejdan bych za obchod s bílým masem rozhodně nepovažoval. *smich*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.15 09:22
avatar
Naprosto nekompromisně a rázně se s takovým kamarádem rozlučte. Telefon na black list, ať tolik neruší. Nejspíš hudou nějaké scénky, ale pak si najde nějakého jiného pitomce(nic ve zlém).
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 27.12.15 09:59
avatar
Je čas vstoupit do nového roku s jiným kamarádem *palec*
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.15 11:01
avatar

Kamarád je divný a Vy ještě divnější, když mu sháníte ženské pro jeho povyražení a nazýváte někoho takového svým kamarádem...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nikc®
Datum: 27.12.15 11:16

Děláte mu otroka nebo sluhu, ale proč? Snad nejste masochista nebo něco takového?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.12.15 11:17

Jsi kamarád nebo sluha? On je blbec a ty hlupec, ale když se ti líbí posluhovat někomu takovému, tak mu služ. Už to, že hledáš radu co máš dělat je ukázkou toho, jaký jsi trouba! PĚKNÝ NOVÝ ROK!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.15 12:54
avatar

nic ve zlém - ale není on nebo Vy psychicky nemocnej? - ptám se proto - že takového "zlého" člověka máme ve svém okolí - i když zase tak strašný to s ním není. Pokud je to nějaký psychopat - tak se s ním musíte naučit jednat, anebo pryč od něj.


doplněno 28.12.15 00:22:

patrikj-

- pokud je Vám ho líto - tak Vás docela chápu - takoví lidé jsou strašně opuštění - a přitom od sebe odhánějí ty, kteří to s nimi myslí dobře - to je právě ten případ, který známe. Ale - buď se na něj vykašlete, nebo se od něj nenechejte zdeptat a jednejte s ním, řekněme nekompromisně. Nesmíte se tím sám trápit. Nakonec - myslím, že potřebuje spíše on Vás, ne?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.12.15 22:47
avatar

Jsou. Oba.

Nepřestává mne překvapovat, koho jsou někteří lidé

schopni považovat za kamaráda, přítele apod.

Ohodnoceno: 1x
 

 

Datum: 27.12.15 13:15

Pošli ho do prdele a ještě ho do ní kopni, studentky si pohosti sám a jeho na oslavu nepouštěj. Pokud to nevzdá volej policii a rovnou podej trestní oznámení pro stalking.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.12.15 20:53
avatar

Taky nechapu proc s nim ztracite cas a napada me jen, ze jste mu neco dluzen, nebo vas necim vydira, nebo neco podobneho? Prece neni v poradku s takovym vo...lem ztracet cas a delat mu vo...la...?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.15 22:55
avatar

Co máte dělat? Srovnat "kamaráda" do latě.

Tohle si k Vám přece nesmí dovolit.

(Kdybyste mu takové chování nedovolil, choval by se k Vám jinak.)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.12.15 12:01
avatar

Ukonči to s ním. Už jen to, že tvůj kamárád je o 20 let starší je zvláštní, a to že mu hledáš slečny je ještě podivnější... Spíš mi to přijde, že ho miluješ a uděláš pro něj první poslední jen aby jsi byl v jeho přítomnosti.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.