Jak dál postupovat

Od: Datum: 27.12.15 02:15 odpovědí: 3 změna: 27.12.15 10:05

Dobrý den ,mám velký dotaz ,jak dále postupovat,zkrátím to, do firmy jsem přišel zdravý ,nikdy v životě podobné nemoci ,nic nebylo, po delší době ,ve firmě alergie na nějakou látku opakované nemoci, teď dlouhodobě marodím i přesto že jsem zdravý ale vždy při návratu do práce zase ta vyrážka.firma nemá pro mě jinou práci ,je to na každém pracovišti stejné. nutí mi i přesto marodit ,na klinice prac.lékařství,na testech na kožním jsem také byl ,firma prý čeká na hygienu která bude zjišťovat,kde a v čem se ta látka nachází,ale já jsem doma už druhý měsíc zdravý ,čekám bez peněz jelikož firma neplatí a sociálka ,mi ještě nic neposlala i když telefonicky mi tvrdí že už mi nemocenskou poslala..takže dlužím za nájemné ,které ne mojí vinou bude s penále,Co radíte nevím ,dám výpověď ze zdravotních důvodů,ztrácím nárok na odstupné,(to chápu)jiný pracoviště tam pro mě nemají ,říkají až co zjistí hygiena,a do té doby ,nemám tedy z čeho platit poplatky,nájem atd.moc bych rád pracoval ale zase mi je líto ty peníze ,nechávat ,nejsem sám kdo tam tou alergií a vyrážkama trpí.moc bych rád ,nějakou radu ,děkuji snad mi pomůžete.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dam®
Datum: 27.12.15 02:33

Zkus více specifikovat tvou alergii, snad si nemyslíš, že lékař, bude diagnostikovat něco co neexistuje, nebo půjde na dlaň fabrice, to by byl fakt blb na entou a v podstatě sebevrah.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.12.15 10:01
avatar
Je čas si najít jinou práci *palec*
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenn*
Datum: 27.12.15 10:05

on chce spíš poradit jak na tom co nejvíc vytřískat! *smich*

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.