Manželská poradna

Od: Datum: 24.12.15 23:23 odpovědí: 3 změna: 25.12.15 09:35

Nemáte prosím někdo zkušenost s manželskou poradnou? Bylo vám to ku prospěchu? Jak dlouho trvá sezení? Ptají se nebo musí člověk mluvit sám? Vyplňují se nějaké dotazníky? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.12.15 06:20
avatar

Co vím od kamarádky,tak jí pomohla a doporučuje tam zajít.Odpovídali na dotazy např.co Vám na partnerovi vadí...atd.a před tou poradkyní šlo pěkně v klidu bez hádek pokecat o tom,kde je vlastně problém.Poradkyně do toho občas zasáhla objektivním názorem a tím každému došlo,kde je chyba nebo proč si vlastně nerozumí.Bylo to asi hodinové sezení a něco se platilo(netuším kolik)ale zase jim pomohla zadarmo sepsat rozvodové papíry a další administrativu s tím spojenou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 25.12.15 03:08

Můj osobní názor je, že veškeré poradny jsou vhodné jen pro lidi, kteří jsou ochotní naslouchat. Samotného mě tato zkušenost na dost dlouhou dobu rozhodila. Psycholog (a to renomovaný doktor Humhal - doufám, že ho tady mohu jmenovat, není to reklama) mě přivedl na myšlenku, že každý je stejně svého štěstí strůjce (to je nakonec známé a já to znám pod heslem - každý se stejně nakonec umlátí sám), a s tím jsem mohl jen souhlasit. Ale některým partnerům by to mohlo i pomoci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.12.15 09:35
avatar

Dotazník je krátký a zaváží se, že je jen pro ně. Vyslechnou Váš problém a zeptají se, co očekáváte. Je to pro ty, kteří chtějí se sebou skutečně pracovat a ne slyšet to, co chtějí. Pokud tam je tam jeden z partnerů nucený tím druhým, nebude to mít velkou cenu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.