Neschopenka u refluxní nemoci?

Od: Datum: 21.12.15 13:28 odpovědí: 1 změna: 22.12.15 10:38

Chtěla jsem se zeptat. Po vyšetřeních ledackde mám 95% pravděpodobnost, že trpím extraezofageálním refluxem (tedy refluxní laryngitidou). Stále suše kašlu (cca 100x za den), občas i záchvaty kašle, zápach z úst atd. Brzy mi skončí kancelářské zaměstnání doma a budu nezaměstnaná. S mým kašlem, který ustává jen v letních měsících, mě nikdo nebude chtít zaměstnat - chladem nebo námahou se kašel zhoršuje, jenže vyléčit jej bude trvat tak 3-6měsíců. Lze mít dlouhodobou neschopenku jen kvůli takovému dráždivému kašli? Vystavuje ji praktická doktorka nebo si o ni mám říct přímo na klinice plic, kde mi tu nemoc potvrdí?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: strakatypes
Datum: 22.12.15 10:38

Tam, kde budete vyšetřována, tam se zeptáte, není přece problém se zeptat jak na té klinice, tak u obvodního. Čím víc se budete ptát, tím více informací získáte. Nebojte se. Ale pokud Vám dali naději vyléčení, tak se radujte, těch pár měsíců uteče jako voda a Váš zdravotní stav bude lepší. Chce to klid, pravidelnou, jemnou, lehkou stravu, dobře žvýkat.

Pokud trpíte tolika záchvaty, musí to být vyčerpávající. I kdyby neschopenka neprošla, tak se nezapomeňte dojít zaregistrovat na Úp, kde budete mít nárok na podporu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.