Vánoční přání

Od: Datum: 21.12.15 10:18 odpovědí: 4 změna: 21.12.15 16:59

Chtěl bych 24.12. napsat osobě na které mi moc záleží kratší vánoční přání na facebooku , chtěl bych se zeptat, je vhodné nebo naopak hloupé k tomu napsat větu Mám tě moc rád ? Nejde o žádné náhlé vyznání lásky jsme dlouholetí kamarádi (i když dříve jsem chtěl něco víc, občas i teď na to myslím ale neměl jsem šanci tak jsem rád aspoň za to jaké je to mezi námi teď) , ale chtěl bych aby to věděla i v tento den , i když jsem jí tohle už několikrát tento rok řekl takže to není nic nového ale zase to nechci přehánět aby to nebylo blbé . Možná bude lepší napsat jen něco jako každý rok, vůbec nevím.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.12.15 10:31
avatar

Mně to přijde hloupé, ale záleží na Vás. Já bych tam tu větu nepsala.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 21.12.15 10:44
avatar

Dobrý den, ona to není pro tu slečnu informace nová. Ovšem, nemusíte ji to neustále připomínat. Popřejte normálně Vánoce - snad za podpis napsat něco jako: "Jarda - ten, co Tě má stále rád (i o Vánocích)". Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 21.12.15 12:24

Takovou větu nepřidávat do přání. To jste takový zbabělec, že tuhle větu jí nemůžete řící do očí?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.12.15 16:59
avatar

Já s Uškou souhlasím. Taková věta se říká z očí do očí, ta se neposílá písemně, zvláště pak, když je to poprvé. Když se bojíš reakce, neříkej jí, že ji máš rád, řekni jí, že jsi rád s ní, že má pěkné. . . klidně vyjmenuj. A taky, že se na ni vždycky těšíš. Že ji máš rád, to řekni až později, až když dívka bude vědět, že máš o ni zájem. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.