Danove priznani:zaplaceni dane

Od: Datum: 21.12.15 08:01 odpovědí: 3 změna: 21.12.15 09:20
Hezky den vsem. Ted v lednu podam danove priznani, do kdy prosim musim zaplatit vypoctenou dan z prijmu? Predpokladam, ze mi z financaku neco prijde a tam bude kolik mam zaplatit a do kdy? Ten papir co prijde je danove priznani co chteji v bankach pri zadosti o uver nebo ten projde az po zaplaceni dane? Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 21.12.15 08:07

Dobrý den, daňové přiznání na daň z příjmu F.O. se podává na F.Ú. za minulé zdaňovací období do konce března následujícího roku a ve stejném termínu je i splatnost vypočtené daně. Zdravím!

P.S. F.Ú. nic nezasílá, ale Vy si necháte při podání potvrdit převzetí na kopii daň, přiznání.

doplněno 21.12.15 09:13:

margit - máte na vše čas do konce března. V lednu možná nebude ještě na F.Ú.

k dispozici letošní formulář. Vy si vyplníte dva formuláře a v podatelně je předložíte.

Jeden jako originál a druhý jako kopii pro sebe k potvrzení (nebo to bude fotokopie originálu). Originál si tam ponechají a potvrzenou kopii si odnesete. Na zaplacení je potom čas do konce března.

doplněno 21.12.15 09:19:

oprava - myslím, formulář nový. On se každý rok trochu mění a není jisté, kdy ho tam budou mít. Snad bude dříve aktuální (nový) formulář ke stažení na internetu.

Ohodnoceno: 2x

Od: margit
Datum: 21.12.15 08:35
Dekuji, to vim,ze do konce brezna musim podat za 2015. Takze chapu dobre,ze kdyz podam v lednu daji mi hned kopii dan.priznani a zaplatit dan muzu az do konce brezna? Nebo musim zaplatit hned jakmile ho podam? Dekuji
Datum: 21.12.15 09:20

Zaplatíte do konce března, ale já vidím váš problém někde úplně jinde. Vy chcete úvěr a k tomu potřebujete dańové přiznání, ale na daň nemáte. Alespoň tak to vylývá z vašeho popisu. Úvěrem chcete zalepit daně? Jestli je to opravdu tak, jak se mi to jeví, nedělejte to. Dostanete se do začarovaného kruhu a z něj jde ven jen velmi těžko. Je jen málo vyvolených, kterým se zaúvěrováním podařilo vyřešit finanční problémy.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.