Vaše první pusa?

Od: Datum: 20.12.15 18:53 odpovědí: 7 změna: 21.12.15 00:59

Ahoj,mam tady jednu poněkud zvláštní otázku.. Bude mi 16 let,jsem holka a ještě jsem se nelibala. Na tuhle dobu zvláštní,vidte? Přijď si uz celkem trapne,snad každý koho znám to zkusil uz tak v páté třídě:D mam i priletitosti,dokonce jsme k sobě s jedním klukem měli blízko,ale ja jsem to nakonec nechala byt,protože jsem se bála právě toho prvního polibku.. Jsem asi divná,ale strasne se bojím ze eco zkazim, a ze to bude proste trapas! Mate nějaké rady? Jak byl vas první polibek.byl to tedy trapas,nebo to šlo normálně? Ja se svou tremou určitě zazmatkuji a celé to pohnojim :D diky za odpovědi! :D


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.15 19:03
avatar

Není kam spěchat, a tím méně jenom proto, že "všichni okolo už to mají za sebou". Až to přijde, přijde to samo a spontánně, nebudete muset nic plánovat, o ničem přemýšlet ani se do ničeho nutit. Já si počkal skoro do třiceti a to silnější a krásnější zázžitek to byl.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.12.15 19:07
avatar

na tuto dobu to právě není zvláštní,vzhledem k neustálému kontaktu skrz FB...

---

...ničeho se neboj,potěším,tě: bude to trapas,určitě neco zkazíš,ale bude to nádherný,a nikdy na to nezapomeneš

(kdo nic nedělá,nic nezkazí)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 20.12.15 19:14
avatar

U mě to bylo asi až v 17-ti, trochu posilnění alkoholem s klukem co přijel z cizího města za známým :D.. byl to supr kluk, hezký, milý, hodiny až do rána jsme si povídali a pak ten polibek.., dala jsem mu číslo a ráno zjistila, že jsem ztratila telefon :D.. Ale polibek - nejdřív tak trochu moc rychlý, zbrklý, moc jazyku, pak už jen rty, to bylo lepší a nakonec jsme se "skloubili" .. :D i když to není zrovna historka od slušné slečny, tak na to ráda vzpomínám.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: p107
Datum: 20.12.15 19:17

Hezky řečeno, lidé v tomhle věku teď často mají nervy jen s protějškem vyjít ven, jelikož se všemi komunikují více na síti než na lavičce na hřišti a pak se bojí, jak takový mezilidský kontakt vůbec dopadne a raději se mu často vyhýbají, to mohu potvrdit. (to jen hole kostatuji, nic proti Marte a jejímu dotazu!:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marta000
Datum: 20.12.15 19:38

Musím s vami souhlasit,většina dnešní generace komunikuje především pres sociální sítě,ja ale nejsem ten typ facebook mám,ostatní sociální sice taky,ale není nad to si pokecat osobně, mam to tak radši právě proto nechápu,proč se tak bojím.

Od: p013
Datum: 20.12.15 19:12

Ono to někdo málokdy řeší někdo tak, jak se to řeší v Bravíčku. Prostě se k němu přitulíš, a děláš to co je ti přirozené a co je ti příjemné a uvidíš jak to dopadne. Rozhodně bych to nijak nehrotil, neplánoval a netrénoval, pak se budeš cítit nejlíp a pusa bude nejlepší. A pokud by se něco tomu šťastlivci nelíbilo a není to trouba a má tě rád nebo se mu líbíš, uplně normálně se ho pak můžeš zeptat (třeba nenápadně, pokud se stydíš) a dojdete sami k tomu, co je třeba zlepšit a dovedete to k dokonalosti :o)

Abych jen tak neplácal, a taky se svěřil, moje první líbání bylo s kamarádkou při flašce o pusy na školním výletě, ale to jsem musel notně dolovat z hlavy. S první přítelkyní to pak bylo super, taky jsem absolutně nevěděl co čekat, zkusil jsem techniku popsanou výše - prostě to neřešit - a ono to dopadlo výborně.

Tak hodně štěstí a odvahy se do toho brzy pustit, ono i když by se nepovedlo, je to jako se vším - nejlíp se člověk naučí tréningem, ne dumáním, jak to udělat správně :)

Ať se daří,

P., Brno

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.12.15 00:59

Děvče, děvče, ty se na to líbání vypravuješ, jako na nějaký maraton. Ale vážně. Až přijde ta chvíle a ona přijde, tak myslím nebudeš chtít o tomhle ani přemýšlet. Najednou bude čumáček na čumáčku a naopak nebudou chtít od sebe.Věř, je to krásné a přijde to , netrap se tím, že máš zmeškáno.Co od kamarádek slyšíš , bývají často vysněné představy a nebo chtějí, aby se v očích kamarádek zazářily. Když já jsem prvně políbil děvče, byl to pro mne takový zážitek, že ještě ted cítím to brnění v kolenou a to budu brzy slavit od této chvíle půl století. Krásné vánoce.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.