Kam s holkou? - Bez peněz

Od: Datum: 20.12.15 00:22 odpovědí: 11 změna: 20.12.15 23:45

Zdravím, mám takový problémek :D Jdu s holkou po 2x ven.. poprvé jsme se jen procházeli ale teď máme v plánu jít zase ale nevím kam.. nechci se s ní zase procházet po venku když je taková zima :D

Problém je ten, že teď před Vánoci už nemám skoro žádné finance, jinak bych ji pozval do čajovny nebo tak něco.

Co mám dělat? Děkuji za rozumné odpovědi..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.12.15 00:46
Venku je teplo, ale když říkáte ze zima tak jedině do postele
Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.12.15 00:59

No, zdarma jsou dneska už jen ty procházky (pominu-li návštěvu kostela). Nejlevnější zábava je u nás bruslení (ale je tam stopro větší zima než venku), následuje bazén. Jinak taky netuším o jaké zimě je to řeč.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.12.15 06:25

Rozumná odpověd? Jak tady už padlo, do postele, to je rozumná odpověd s pozice chladu a financí, jestli je to rozumné ale s pozice věku , případných následků, to nemohu posoudit.

doplněno 20.12.15 09:59:

Omlouvám se, pro neznalost jsem doporučoval postel. Na tu máte času dost.Za těchto okolností by se snad doma nikdo nezbláznil, kdyby jsi i doma řekl to co nám a mohli by jste posedět u vás v děcáčku a prohlížet třeba sbírku motýlů.

Ohodnoceno: 2x

Od: strakatypes
Datum: 20.12.15 08:37

Nevím kolik let máte, ale co takhle malou brigádu. Šance, že vztah bude zdárně pokračovat a rozvíjet se, je velmi malá. Chlape, když nemáte peníze ani na malé pohoštění, tak si opravdu myslíte, že u dívky získáte nějaký obdiv? Každá žena kouká na zabezpečení pro sebe a rodinu, to je dáno v podvědomí, v genech. Pokud je to momentální špatná fin. situace, tak si půjčte v rodině, u kamárádů. A příště šetřete, mějte nějaké korunky dané zvlášť jako rezervu.

Ohodnoceno: 4x

Od: patas
Datum: 20.12.15 09:14

Bude mi 17 let.

Brigádu mám, jenže jsem všechny své finance vynaložil na nákup Vánočních dárků.

Od: strakatypes
Datum: 20.12.15 09:30

Vezměte ji tedy domů. Na čaj, vanilkové rohlíčky. Kouknete na film, popovídáte v teple.

Ohodnoceno: 7x

Od: ben®
Datum: 20.12.15 09:04

Dobrý den, sice nebudete před slečnou vypadat jako boháč, ale můžete ji vzít klidně do lepší restaurace a oba si objednáte sklenici čisté vody z kohoutku. Prý je zdarma a musí ji donést, tak to vyzkoušíte - a budete pomalu upíjet a klábosit.

Pohledu personálu si nevšímejte nebo půjdete zase jinam. Zdarma je i čítárna v knihovně, ale tam se nesmí mluvit hlasitě. Potom už snad jen čekárna na nádraží a ten kostel. Ovšem, v kostele teplo nebude. Zdravím!

Ohodnoceno: 3x

Od: lego®
Datum: 20.12.15 16:43

Aby v ty cekarne na nadrazi taky nechteli listky.

Datum: 20.12.15 21:41

Ahoj Bene. Jen nesmí jít k Polraichovi. Ten i tu podanou kohoutkovou považuje za službu a tak ji zkasíruje taky. Přeci musí potom umýt sklo a zaplatit číšníka.

Datum: 20.12.15 21:54

Jestli to má být ta pravá, tak ji nebude vadit ani procházka po sté. Jenom se dobře oblečte.

Od: buss®
Datum: 20.12.15 23:45

Znáš to, bez peněz nikam nelez. To nemáš ani na kafe? Není zima, je +. najdi zajímavá místa, výlet, ale je třeba UKECAT a nezáleží na prostředí! TY plánuješ, zveš, lovíš! A co tak se zeptat, kam by ona ráda, znáš zájmy? Co my chudáci, když nebyl internet...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.