Jak se svézt na motorce

Od: Datum: 17.12.15 21:28 odpovědí: 18 změna: 19.12.15 18:30

Rada bych se svezla na motorce, tudiz kde by se dal najit, ne jen tak ledajaky motorkar?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cl
Datum: 17.12.15 21:31

Na motorkari.cz ale budou chtít vidět k.zy

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.12.15 21:38

cl-hm trefné i vtipné*palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.12.15 21:38

Hmm, tak to se tedy holt nesvezu, jen me to proste zajimalo.

Datum: 17.12.15 21:47
Na tohle pozor! Nesedla bych si na motorku s někým, koho neznám a kdo nevím jak jezdí! Vlastně to je důvod, proč mám vlastní řidičák a ještě nikdy jsem se neodvážila nikoho svézt.. Moc velká zodpovědnost.
doplněno 17.12.15 22:26: Říkáš, že nejsi sebevrah a přitom se ptáš, kdo by tě svezl na anonymním diskusním fóru.. To se vylučuje.

Datum: 17.12.15 21:58

No prave, nejsem sebevrah, proto se mi to jeste nepodarilo, kdyz pominu silence a sexualni loudili, tak je tady ta treti skupina, ktera proste nikoho nevozi kvuli zodpovednosti. A co udelat vyjimku?

Datum: 18.12.15 20:29

No, to co pises, zni celkem rozumne, ale preci bych si hned k nemu nesedla na moto, nejdriv bych to trochu okoukla.

Od: buss®
Datum: 17.12.15 21:43

Najít kdoo? Asi kdo tě povozí, že ano. Dej si verun si inzerááát! Samo jich jezdííí. Mně motorky netáhly, měl jsem jen Stadiona...

Od: uska®
Datum: 17.12.15 22:05

Já mám nápad. Udělej si řidičák na motorku. Už v autoškole se povozíš a jak si vyděláš, tak si jí kup.

Od: pest®
Datum: 17.12.15 22:33
Motorkáři jsou i tady. Odkud jsi?
I když v Čechách na motorce není nic daleko ;)

Datum: 18.12.15 20:31

I tady a to je jako kde presne?

Od: pest®
Datum: 19.12.15 18:30

Tady jako na Poraďte, jinak fyzicky Litoměřicko

Datum: 17.12.15 22:47

Vzdej to. Uvědom si, že pokud by se někdo takový našel, tak se bude chtít předvádět. V tom okamžiku narůstá riziko geometrickou řadou a z tebe se stává potenciální dárce orgánů.

Datum: 18.12.15 06:43

Já bych tě mohl svézt,ale jen na pionýru.Nemusíš mít strach z rychlosti.Těch 40 km/hod není sice mnoho,ale fouká to taky slušně... :)

Datum: 18.12.15 20:32

Me by pionyr nevadil, lepsi nez nic a ja bych se tedy chtela spis kochat.

Datum: 18.12.15 09:24

Motorkari jsou i na Moravě. Ale nenapsala jsi na jaké motorce by to mělo být. Někdo považuje za motorku chopera, jiný nějaký to enduro a další jen supersport. Tedy není motorka jako motorka a není svezení jako svezení. Jeden jede "kochačku" a druhý svižné tempo. Já kochačku nejezdím, to můžu jít rovnou pěšky.

Ale opravdu zvaž, zda bys sedla za neznámého bikera.

Datum: 18.12.15 20:38

Tak za uplne neznameho bikera bych asi opravdu nesedla, a ja jsem spis pres tu kochacku, libil by se mi choper.

Od: asd1
Datum: 18.12.15 09:35

Asi buď vlastní řidičák a pak třeba "vyšší škola" od profíka co si tím přivydělá. Mašina by šla i půjčovat.

Nebo závodník na okruhu co tě povozí. Spíš někdo starší kdo má naježděno + nezblbne kvůli babě a nebude se předvádět až moc. Určitě by byla možnost domluvit půjčit hadry, navíc na okruhu pokud tě vyklopí tak je velká pravděpodobnost že to přežiješ.

Svézt se s někým neznámým je o hubu. Snaha předvést ti "co mašina dovede" je pravděpodobná a pokud to není profík tak to snadno přežene...

Datum: 18.12.15 12:51

No. Nepochybně časem najdeš někoho kdo tě sveze a pak dostaneš nabídku sednout si za řidítka.

V tom případě ti dobře radím : Něž si sedneš za řídítka rychlé motorky, nauč se jezdit na mopedu anebo na nějakém tom čínském skůtru.

Motorka vystartuje, ty se splašíš, zpanikaříš a letíš. Tak jako naše mladá. Uměla jezdit tak leda na kole a její kluk ji posadil na čtyřválcovou Hondu. Naštěstí vletěla do škarpy ještě při dost nízké rychlosti a nic moc se nestalo ani motorce, ani naší mladé.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.