Insolvence a úvěrový podvod

Od: Datum: 17.12.15 02:37 odpovědí: 1 změna: 17.12.15 08:11
Dobrý den v listopadu nám byla schválena insolvence a k soudu máme jít v lednu. Potřebovali jsme ale auto a půjčili si od providentu 9000 Kč s tim ze to včas a řádně splatime. Zavolali nám ze se manžel dopustil úvěrového podvodu, ze neřekl ze je v insolvenci. Ihned jsme se to snažili řešit u providentu a ti mu řekli ze nemá nic platit, ze nic nechtějí celá věc pro ne končí a ze TO nepodaji. Nějak sme tomu nemohli věřit. Včera se ale provident přihlásil s půjčkou do insolvence může to byt problém? Ne ze by nám vadilo to platit jde o to ze je půjčka uzavřena po povolení a neni v žádosti jak se to může na insolvenci projevit? Myslíte ze nám ji schválí?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.12.15 08:11
avatar

Doufám, že Provident se nejenom přihlásí s nároky, ale i podá trestní oznámení, protože vaše jednání nejem, že naplnilo skutkovou podstatu tr. činu podvodu, ale především ohromné drzosti. Nějak nechápu jednání, které oppisujete máte schválenu insolvenci a protože potřebujete auto tak jdete udělat podvod. Já auto nemám, nepotřebuji a to v insolvenci nejsem.

Ohodnoceno: 4x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.