Doktor - Simulace

Od: Datum: 13.12.15 15:32 odpovědí: 7 změna: 13.12.15 17:12

Dobrý den,

pozná doktor, když někdo simuluje kašel?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 13.12.15 15:34
Ano.
Syp do školy !
Ohodnoceno: 0x

Od: anonymni
Datum: 13.12.15 15:35

Hmm, ptala jsem se ohledně syna :)

Od: wamp®
Datum: 13.12.15 15:53
Proč mám neblahé tušení,že lžete... š... *nevi*

Datum: 13.12.15 15:51

Myslim si, že to poznat nemusí. Jak se říká trénink dělá mistry, dovedu si představit simulanta, který se dokáže naučit suchý kašel opravdu věrohodně. Navíc dýchací cesty se častým i když umělým kašláním mohou podráždit a není vyloučeno, že se spustí opravdové nucení kašlat. Takže dohnáno do extrému: nepozná. (Hlen se simuluje obtížně, takže to bych bral jako částečný důkaz pravosti :) )

Datum: 13.12.15 15:51

Jistě.

Datum: 13.12.15 15:52

Já myslím, že skoro každý doktor ano. Leda by synáček byl lepší simulant, než doktor doktorem.;)

Od: hm®
Datum: 13.12.15 17:12

Tipnul bych si, že s jistotou ne. Třeba si i může myslet, že pozná, ale určitě existují různé plicní potíže, které normální doktor není schopen zjistit.

A pak taky mám dojem, že kašel může být vyvolán i třeba srdečními potížemi, a ukažte mi obvoďáka, který tohle odhalí.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.