Pošta jak změním adresu?

Od: Datum: 12.12.15 20:41 odpovědí: 4 změna: 13.12.15 11:00

Dobry den, bydlěl jsem tak před pul rokem v nájmu , rok auž tam nebydlím a tedj sem se dozveděl že mi tam furt chodí nějaka pošta ale adresu mam změnenou. A nevím jaka posta mi tam chodí, dalo by se to nějak zjistit? popřípade dát na pošte aby mi to tam schovavali a neposilali na tu špatnou adresu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.12.15 20:43

dojdete na tu původní poštu a tam zažádáte o DOSÍLKU. Pošta Vám bude chodit na novou adresu

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 12.12.15 21:39

Jo, jo, jo, ale za poplatek. Změnil jste adresu jen v OP a nebo také na všech úřadech? Nespoléhejte na automatické přeposílání různých změn. Ověřte si to.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 12.12.15 22:27

Dalo a není problém. Dojít na českou posšt a podat žádost o změnu místa dodání, za polatek, ceník je na webu pošty.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.12.15 11:00

Spíš bych doporučil obejít si všechny společnosti a jednotlivce, kteří ti na tu špatnou adresu posílají, aby posílali už na novou. Dosílka je taky řešení, ale bral bych to jako dočasné řešení, ne trvalé.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.