Porucha erekce

Od: Datum: 10.12.15 18:26 odpovědí: 4 změna: 13.12.15 18:01

Dobrý den.

Od léta jsem v rozvodovém řízení. Nyní, mám novou partnerku, přítelkyni.

Bohužel u mě nastal problém s erekcí, trvá to již přes měsíc a já si nevím rady. Je jedno, jestli mám masturbovat nebo mít sex, prostě problém.

Chtěl jsem se zeptat o radu, jak toto řešit? Na koho se obrátit?

Případně přímo kam na Mladoboleslavsku?

Děkuji moc předem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.15 18:39

Erexan je klíčem
pro tvrdou erekci

CLAVIN, mužem hned.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.12.15 19:09

všechno je asi ve vaší hlavě, chce to odstaranit staré problémy a erekce se třeba dostaví - psychika je sviňa

Datum: 11.12.15 02:15

No jo, asi to bude v hlavě, pokud to není zhoršeným zdravotním stavem. Příčin může být mnoho. Navštivte lékaře.

Datum: 13.12.15 18:01

Kašlete na podpůrné prostředky, je to o psychice a je třeba se s tím trochu popasovat. Pokud sklouznete k podpůrným prostředkům, tělo si zvykne a už si bez nich nevrznete...Doslova a do písmene. Měsíc je krátká doba a rozvod je sakra nápor na psychiku...trochu vím o čem mluvím. Takže - hledal bych způsoby, třeba i netradiční, jak provozovat s přítelkyní sex, ono to půjde...Fakt.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.