Slevy se zákaznickou kartou ČP

Od: Datum: 09.12.15 23:48 odpovědí: 4 změna: 10.12.15 00:59

Dobrý den, Založil jsem si zákaznickou kartu České pošty a chci se zeptat , zda se pro využívání slev musím ještě registrovat na stránkách České pošty nebo stačí již klasicky přijít na pobočku , předložit kartu a mám slevu.

Jde mi o to ,že když se zaregistruji , tak jsou podací lístky v elektronické podobě , ale já mám raději vždy podací lístek tzv. v ruce.

Děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lilia
Datum: 10.12.15 00:07

Mně když přišla domů v obálce, tak jsem ji hned použila na postě, když jsem posílala balík a nic jsem už na internetu nedělala, normálně mi to na přepážce vzala a nic neříkala a sleva byla. Takže asi nemusíte.

Ohodnoceno: 0x

Od: vozembouch
Datum: 10.12.15 00:12

Mockrát děkuji za odpověď. Vím jak tyto elektronické systémy uchovávání fungujou , potom se jim něco po... a nebudu mít žádné doklady o odeslání.

Od: mot
Datum: 10.12.15 00:43
doklad vam samozrejme vytisknou

Datum: 10.12.15 00:59

Stačí předložit kartu osobně na pobočce.Pokud chcete,papírové podací lístky můžete vyplňovat,ale je to zbytečné,s kartou je psát nemusíte.ˇUřednice Vám vytiskne vždy ze zákaznické karty po podání každé doporučené zásilky písemné potvrzení,takže budete mít obdobu podacího lístku v ruce,jen vypadá jinak než podací lístek.V klasických podacích lístcích nevidím tedy smysl,zbytečné vyplňování,ale to je Vaše věc.Zdravím

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.