Pomužete mi?

Od: Datum: 06.12.15 09:15 odpovědí: 10 změna: 06.12.15 11:15

ztratil sem u holky duvěru za to že sem kámošovi řekl že snou chodím a jí se to nelíbilo co mám udělat aby mi vrátila duvěru zpět :*

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dylin
Datum: 06.12.15 09:40

Nechat ji v klidu dokončit základní školu...

Ohodnoceno: 0x

Od: stasnyjohny
Datum: 06.12.15 09:42

jsem na střední

Datum: 06.12.15 09:53

Ale no tak, Johny, to ti nestojíme za tu námahu, abys napsal jako skoro dospělý středoškolák? Bez chyb a správně česky. Myslíš si, že po takovém písemném projevu ti bude někdo chtít odpovědět jako mladému mužskému? Neblázni. Každý s tebou bude jednat jako s dítětem. A to, co jsi udělal, řekl kamarádovi, to jenom dokazuje, že jsi dítě. Chlap, byť velmi mladý, by tohle neudělal. Zamysli se!

Ohodnoceno: 2x

Od: stastny
Datum: 06.12.15 09:57

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Od: dylin
Datum: 06.12.15 10:07

Čéče a lhal si snad nebo s ní chodíš? Mně přijde, že dělá manýry za a) ... aby měla záminku se tě zbavit za b) ... aby si dolejzal a žehlil. Ani jedno mi nepřijde normální. O čem si asi tak myslíš, že se baví se svýma kámoškama? Tohle se přeci kámošům říká. Když s někým chodíš, tak to není tajemství. Ani pro cizí lidi na ulici, kde se s ní cicmáš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.12.15 09:50

Ztracená důvěra se těžko získává zpátky. Budete ji muset dokázat, že Vám může věřit. Že jste si pustil pusu na špacír před kamarádem opravdu vyjímečně. A vzít si z toho ponaučení - nesvěřovat se kamarádům s tím, co druhému vadí. Ale se slečnou o tom komunikujte a uznejte chybu.

Ohodnoceno: 3x

Od: stastnyjohny
Datum: 06.12.15 09:53

Dokázal sem všechno a přiznal som chybu ale nic nepomáha

Datum: 06.12.15 10:22

Nevkládej sem otázku opakovaně, nemá to smysl, nic víc Ti nikdo poradit nedokáže.

https://www.poradte.cz/spolec…60-pomuze-te-mi.html#posledni

Datum: 06.12.15 10:01
Tak mi to v tvém nicku připadá, že budeš asi strašnýjohny, než ten šťastnýjohny.
Někde je chyba.
Vyčkej času, nic se nejí tak horké, jak se navaří.

Od: vkjvt
Datum: 06.12.15 11:15
Já nějak nechápu, proč bys jí měl jako před kamaradama tajit? Není ta holka trochu mešuge?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.