Hýkání při sexu

Od: Datum: 05.12.15 16:25 odpovědí: 19 změna: 23.12.15 12:06
Čest práci.Moje kamarádka strašně hýká při sexu. Už jsem ji o tom říkal až to tak neprožívá.Co když to uslyší sousedi a pochlubí se moji matce :D
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.15 16:29

Nechápu, co by na tom bylo pro sousedy k chlubení. Kromě toho snad nemáte 14, abyste se musel bát, že se matka dozví, že máte sex. Jenom snad že jste místo školy byl doma s kamarádkou? To pak je jasné, zadusit polštářem.

Ohodnoceno: 2x

Od: ju®
Datum: 05.12.15 16:43

jednoduché koupil jste si osla - tak hýká, některá se nepohne ani nevzdechne, buďte rád že hýká...*ua*

Ohodnoceno: 5x

Datum: 05.12.15 17:09

Ahoj. Když už Práci čest, tak rukám klid. Myslím si, že to dokážu pochopit. Třeba to hocha leká. Poradím. Musíš slečnu neustále líbat a tím ji trochu utlumíš. Co by za to jiný dal, aby se mu partnerka takhle rozjela.

doplněno 05.12.15 22:52:

Usko, to je dobrý.

Datum: 05.12.15 17:16

Práci čest a rukám klid. To je ta matka kamaráda? No co, sousedi se pochlubí a mámy si pak popovídají. *nevi*

Ohodnoceno: 4x

Datum: 05.12.15 17:21

Co zkusit roubímk?:)

Datum: 05.12.15 17:34

Jestli to je jen kamarádka, jak píšeš, tak to je v pohodě, to neřeš. A jestli to je tvoje partnerka, tak buď rád, že máš takovou. Jsou taky ženský co ležej jak prkno a nevydaj ani hlásku, a to je fakt horší.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.12.15 17:37

Pán asi radši němé prkno :-D

Od: uska®
Datum: 05.12.15 18:39

Hýkejte také. Sousedům řekněte, že se učíte napodobovat hlasy ze ZOO, kde budete za pár měsíců nastupovat jako ošetřovatel a že před nástupem budete muset složit zkoušku.

Od: buss®
Datum: 05.12.15 23:09

Jde o sex, nebo co tomu řeknou sousedé? Takové paneláky proti sobě a otevřená okna...

doplněno 05.12.15 23:30:

A co tak míň přirážet?

Datum: 05.12.15 23:28

Noremálně ji požádejte, ať se trochu hlídá, případně jí zakryjte rukou ústa, když se rozjede. Možná to je jen póza, okoukaná z filmů - vzhledem k jejímu věku.

Ohodnoceno: 1x

Od: cicko
Datum: 05.12.15 23:40

Máte strach, že Vám ji matka přebere? Pokud ano, tak máte velice důvěryhodné sousedy.

Datum: 09.12.15 20:32

A to berete jako problém? Neuvěřitelné...Co by za to někteří dali. Není nad to, když partnerka při sexu řve jak tygr...To pak na penisu mohu nosit i plné kýble s vodou! To je paráda!

Datum: 14.12.15 04:46

Už jsem si myslel, že jsou tu samí odměření poradci s kterými není žádná psina a ono to není pravda. Chlape, problém bude asi s tím hýčkáním v noci, jestli si nebudete kvůli sousedům muset zvát kamarádku na dopoledne, pak by to nerušilo ani děti školou povinné. K jednomu se musím přiznat, tiše závidím , to jsem zažil jenom na internetu.

Datum: 14.12.15 14:34

klidně své matce řekni, že císařovna Marie Terezie dělala takový kravál, že ji bylo slyšet až na nádvoří a byla tak vášnivá, že se pod ní a pod jejím miláčkem Ferdinandem zřítila čtvrttunová barokní postel.

Datum: 14.12.15 18:12

Každopádně je mi milejší partnerka, která u toho řve jak Honda, pokouše mně a záda poškrábe, jako by mi po nich tahali brány, než taková, co jen leží a ani se nehne. Tam už pak chybí jen vůně dřeva...*frajer*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.12.15 13:28

ha ha ha

já bydlím v paneláku a moc dobře slyším, když si sousedi při sexu užívají..!

no rozhodně na ně nezvoním...raději si pustím nahlas muziku

a naopak-nech ženu ať se při sexu zcela uvolní-i tebe to nabíjí - mně to tedy rozhodně zvyšovalo sebevědomí, když jsem dokázal ženu rozhicovat a sám jsem byl teprve na začátku

tady platí, víc než kdy jinde, žena má přednost..a ona ti to mnohonásobně oplatí ...

Datum: 22.12.15 00:28

Ahoj.

Nějaké to řvaní se třeba chvíli dá. Ale rány pelesti do zdi u spojeného dvouvchodového paneláku, to je pak radosti. To pak ti za zdí ze šestýho patra rušili obě sedmičky, jednu šestku a taky obě čtyřky a pětky partaje na těchto patrech. Soused nelenil, proběhl sklepama a oni si to lože kousek odtáhli a byl klid.

Datum: 22.12.15 07:16

Dobrý den, a jaký důslerdek na změnu chování milenců měla skutečnost, že soused proběhl sklepama?

Datum: 23.12.15 12:06

Ahoj Samane.

Ono to spíš mělo vliv na souseda. Venku bylo ošklivo, musel by se na někoho dozvonit. Takhle ty baráky byly propojené sklepama a tak ta cesta byla kratší a v teple. Jak jednoduché. Dnes se ty průchody spíš zamykají. Kůli zlodějům.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.