Zvláštní vztah

Od: Datum: 03.01.16 20:38 odpovědí: 20 změna: 05.01.16 07:58

Trochu se rozpíšu. Moje přítelkyně pochází z neúplné rodiny, je jí 18 let. Její biologický i nový otec ji bili, možná tam byl i pokus o znásilnění, její matka s ní zacházela také dost otřesným způsobem (dohazovala ji starším pánům jako společnost - ale pravděpodobně nikdy k ničemu nedošlo - oslovovala ji "feno" a tak podobně). Poslední roky prožívala v naprosto otřesném prostředí. Doteď jsem si nedokázal takové rodinné poměry ani představit. Sám pocházím, jak by se asi řeklo, ze "slušné" rodiny. Když jsem přítelkyni poznal hulila trávu (každý den), kamarádila se s pochybnými existencemi, nedělalo ji problém přespat třeba na nádraží, ve škole sotva prolezla, byla psychicky velmi labilní. Na druhou stranu je velmi milá, chytrá, šikovná, fyzicky neskutečně přitažlivá. Kdyby vyrůstala v přijatelném prostředí, tak...

Ona o mě začala usilovat a nezbývalo jí, než aby se přede mnou dělala lepší, než doopravdy byla. To jsem tenkrát nepoznal, možná díky tomu jsem s ní vydržel doteď. Lhala a pokud jsem na její lež přišel a začal ji to vyčítat, tak se řezala po celém těle. Před tím, než jsem s ní začal chodit a během našeho chození se hodněkrát vyspala s mým bráchou - jeho bohužel dostala asi úplně stejně jako mě. :) Spala s ním i po tom, co jsem to zjistil a co mě slíbila, že už to víckrát neudělá.

Pozitivní je, že nyní, po mnoha měsících, kdy mě vysilovalo ji neustále opakovat, ať mi nelže, ať už nehulí, ať nespí s bráchou, je viditelný opravdu značný pokrok v jejím chování - nehulí, od matky se přestěhovala ke svému bilogickému otci, se kterým začala docela dobře vycházet, lže výrazně méně, je mi skoro 100% věrná, psychicky je vyrovnanější, ve škole se podstatně zlepšila. To mě významně drží v naději, že vše už bude dobré.

Přestal nám ale kvůli mé přítelkyni fungovat vztah s mým bráchou. Podepsalo se na tom samozřejmě to, že vedla jeden oficiální vztah se mnou a jeden neoficiální s mým bráchou. Já bráchovi nic za zlé nemám - byla to přítelkyně, kdo začal bráchu svádět a kdo to s ním táhl i v době, kdy jsem ji prosil, ať přestane. Sám vím, že je těžké ji odolat... V té době to bylo kdo z koho - nevěděl jsem, jestli chce přítelkyně chodit se mnou nebo s bráchou. Ač to zní divně, tak přítelkyně na druhou stranu dokázala naši "slušnou" rodinu provětrat. Snad se z toho vzpamatujeme.

Brácha má teď docela velký problém zkousnout, že s přítelkyní chodím. Vyjádřil se v tom smyslu, že by bylo dobré, kdyby přítelkyně šla a začala to "jinde" s někým jiným tak, jak se má.

Je divné se ptát cizích lidí na internetu, ale zkusím to. Třeba tu něko zažil podobnou zkušenost. Pokračovali byste ve vztahu, má to smysl? A co s bráchou? Je mu skoro 30 (dost na to, aby takovou banalitu neřešil, ale bohužel...). Říkám si, až si sám najde novou přítelkyni, tak problém zmizí. Ale kdo ví... Zdá se, že i on do mé přítelkyně vložil značné úsilí a snažil se ji tak jako já v jejím životě usměrňovat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: agent
Datum: 03.01.16 20:43

Dej si facku a tu holku kopni do zadku...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jezevec*
Datum: 03.01.16 20:50

Ty si fakt zakládáš na sebemrskačství... Já vím, že jí třeba ještě pořád miluješ a budeš si myslet, že jsem idiot, ale pokud jí ještě dneska kopneš do pr**** s pořádným rozběhem, za rok mi budeš za radu děkovat...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.01.16 21:06
avatar
Být vámi, rychle od ní utíkám, dokud je čas a nenechte se od ní za žádnou cenu citově vydírat.
S bráchou byste si oba zasloužili pár facek. Hádáte se spolu kvůli někomu, kdo za to nestojí. Ta holka už je zkažená výchovou a pravděpodobně už jiná nebude.
Měl byste si začít trochu víc vážit sám sebe. A to samé by měl udělat i bracha.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.01.16 21:09
avatar

no tak to shrnem rozhodl ses že přivedeš k rozumu mladou pěknou psychycky labilní fetku které nedělá problém ojet tvého bratra a začínáš mít pocit že se ti to podaří?

Pobavila mi věta že už ti je skoro 100% věrná *smich*

ty musíš bejt bud ůplně zoufalej,nebo bl...j,nebo máš svatozář?

no já myslím že se snažíš marně,chytrá asi moc nebude když si ani po tvém ůmorném snažení stále nedá říct a v jejich mladých letech bych se asi divil kdyby dostala rozum a můj názor je takovej že sní budou jen trable a že si ještě pěkně užiješ trápení

já bych jí poslal k šípku a našel si jinou ale to asi slyšet nechceš,jo holt když se to dole postaví tak se rozum zastaví :)

přeju ůspěch a napiš někdy jak si dopad :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 03.01.16 21:12

Nepiš a utíííkej co to dáá. Budeš jinak litovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 21:14

Přijde mi rozumnější ochočit si jiné zvířátko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 03.01.16 21:23

Pretty women v českém podání, aneb nejsou jenom samaritánky.

Skoro mě to připomíná červenou knihovnu. Jak radí rádci nade mnou, nemá to perspektivu, vždy budou problémy /psychické, zdravotní, promiskuitní, drogové/. Nejste jí ničím povinován, nemusíte zachraňovat padlé duše. Ruce pryč a najděte si /oba dva/ dívky z normálních rodin. Budete si jist, že jste otcem dítěte Vy, Váš bratr, její otec ať již vlastní, nebo nevlastní, dohozený klient od matky, nebo někdo z nádraží? Nevěřte všemu, na co Vám přísahá. Nechte si udělat testy na pohlavní nemoce.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.01.16 21:24
avatar

A jste si jistý tím, že Vám přítelkyně řekla pravdu o tom, z jaké rodiny pochází a jak to u nich chodilo? Není to jen další lež? Už může žít lepším a spořádaným životem..Usměrňovat by se měla především ona sama. A stejně je taková, jaká je. Jste schopen jí důvěřovat? Pokud ne, pak vztah smysl nemá a nestojí ani za to, aby jste si zničil vztahy v rodině.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 03.01.16 21:48

Slečna je zřejmě dobrá manipulátorka a dobrá v posteli. Jinak si nedokážu vysvětlit, proč jste jí oba naletěli a vy jste s ní dál. Hlavně si myslím, že pokud lhala, lhát bude dál a věřit jí nemůžete. Nezmění se kvůli Vám. To si jen namlouváte. Akorát je škoda, že vám to poškodilo vztah s bráchou. Najděte si lepší slečnu. Pro jedno kvítí snad slunce nesvítí, ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dhfngj
Datum: 03.01.16 22:16
Asi oba máte nějaký patologický ochranitelsky komplex, který se vám jednou těžce vymstí. Být v tomhle věku s holkou jen proto, že dobře píchá, o vás nevypovídá nic dobryho. Jednou budeš litovat, co za trosku sis to našel.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.16 00:50
avatar
No toto borka huli , chrape s brachou. Dela si s vama co chce a ty ji veris a rozhodis si rodinu , no maras. Utikeeej a najdi si normalni krasnou holku. Ona si s vama hraje a misto ovladace ma va**nu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: honza987
Datum: 04.01.16 13:05

Díky za jednoznačné názory. Přiznám se, že jsem chtěl slyšet něco jiného. Doufal jsem, že narazím na někoho, kdo má podobnou zkušenost, která skončila happy endem :) Rozejít se s ní je opravdu těžké. Hulila, byla nevěrná, ale nyní mi víceméně dokazuje, že se změnila a že se nadále měnit chce. Když zohledním, z jakých poměrů pochází, tak je až zázrak, že se začala chovat docela normálně. Já jsem navíc spíš outsider, o kterého holky moc velký zájem nemají... a teď mám nádhernou, přitažlivou, milou a bezprostřední holku. Je pravda, že nás vztah se hodně točí okolo sexu - děláme to v podstatě pokaždé, kdy je příležitost, několikrát denně. Vzájemně se hodně přitahujeme. Bohužel mě trochu štve, že má trochu pověst děvky (vyloženě jako děvka se ale nechovala, jsem si jist, že včetně mě a mého bráchy spala v minulosti jen s jedním dalším klukem. Teď už půl roku měla sex jen se mnou). Souvisí to s tím, že poměrně otevřeně mluví o sexu se svými kamarády (kamarádek moc nemá), popisuje jim svoje sexuální zkušenosti se mnou a svoje sexuální touhy. Nepřijde ji to divné, ale když si domyslím, že se její rodiče asi chovali jako "zvířátka" a ona neměla jiný vzor... Věřím, že i to se změní. Mám ještě trochu pochybnosti o tom, jestli se náš vztah netočí příliš okolo sexu. Společné chvíle trávíme sami dva, občas s jejími sourozenci, jinak nemáme společné kamarády nebo zájmy. No a pak je tu brácha, kterému moje přítelkyně vadí, kvůli tomu, že ho nechala, nebo že ji pořád chce...úplně se v něm nevznám.

Chápu, asi si říkáte komu není rady ... Ale kdo nezažil, nepochopí.

Od: strakatypes
Datum: 04.01.16 18:22

Kdo nezažil, nepochopí. Náš vztah se točí okolo sexu... několikrát denně... rodiče zvířátka...

Honzo, Vy si myslíte, že jste jediní, kteří prožívají něco hezkého okolo sexu? A my ne, a ani rodiče? Proč si myslíte, že Vy jste něčím vyjímeční? Vy nejste jako zvířátka? Nebo máte nějaký fajnovější způsob milování? Možná máte čistě povlíknutou postel a její rodiče měli jenom ,,pelech,, jiný rozdíl v tom nebývá?

Okouzlení sexem časem pomine, ale uvědomte si, že kdyby se nám to nelíbilo, jak nám nebo praprapředkům, tak lidstvo není a dávno vyhynulo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.16 07:58
avatar
Zachvili se nabazite sexu a budete premyslet jinak...
Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: moula*
Datum: 04.01.16 13:45

Ty hele, napiš kolik Ti je a jaký žiješ život a jaký bys chtěl v budoucnu žít a kde bydlíš a kde chceš bydlet. A totéž o bráchovi. A kdo živí(tisíce měsíčně) tu dívku. A kolik ona protelefonuje a prosmskuje za měsíc čích peněz. A do jaké chodí školy a co bude dělat po škole?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.16 13:50
avatar

Happy endem končí "červená knihovna a ještě pohádky" to bohužel nebude váš případ. Říkat o holce co spí semnou a ještě s bůh ví kým "přítelkyně" a setrvávat ve vztahu je sebevražedné. Najděte si holku bez problémů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.16 15:28
avatar

Souhlasím s ostatními, i když byste už rád asi slyšel jinou odpověď. Bič a pryč. Jsou i slušná děvčata ze slušných rodin, jistě si časem nějakou takovou najdete.

Tahle je s prominutím, děvka, nevadí jí obšťastnit kdekoho, i Vašeho bráchu. Na jednu stranu se jí ani nedivím, v čem byla vychovávaná, to považuje za normální. Lže, fetuje, spí s jinými...A Vy tohle stvoření považujete za "přítelkyni"? Vážně?

Život není jen o sexu. Ukončete to, uvidíte, že se seznámíte s lepší, ne s takovýmhle "štěstím!. Co jiného, kromě toho sexu Vám vlastně dává? Lže Vám, podvádí Vás, hulí trávu, vzdělání má mizerné...Jak by takové stvoření jednou vychovávalo Vaše děti? Co myslíte?

Jednou přijde, že je S VÁMI těhotná, bude svatba, Vy budete vychovávat potomka bůhvíkoho. Ani bych se tomu nedivila, skoro bych se vsadila, že to tak bude. Protože ona se bude chtít vetřít do nějaké normální, lepší rodiny, jakou sama nezažila, ale ty špatné návyky a špatnou výchovu z ní nikdo nedostane.

Jedinou výhodou by bylo, že by obstarala celou rodinu - Vás, bráchu, možná i taťka by si dal časem říct. Vážně to tak chcete? Pak pomůže jenom Chocholoušek! Už když se to s bráchou stalo poprvé, kopla bych ji, být Vámi do řiti a ne z ní dolovat sliby, že už to nikdy neudělá. Viz přísloví: Čím hrnec navřel, tím smrdí stále!

Jako v té písničce, kterou jsme zpívali u táboráků:

Já jsem si ji pomiloval, brácha si ji vzal, měli kluka, ten byl po mně, já jsem se jim smál...:-D

Tak rozum do hrsti. Zahráváte si s ohněm, abyste se nespálil. Jaga.

Docela by mě zajímalo, čím se slečna živí. Zřejmě nestuduje, pracuje? Vydělává? Jakou má profesi?


doplněno 05.01.16 07:04:

Podle Vašeho pěkného a bezchybného písemného projevu usuzuji, že jste rozumný, vzdělaný kluk a žádný hňup. Proto se jistě zamyslíte nad odpověďmi nás všech, myslíme to s Vámi dobře, i když Vás neznáme.

V mnoha vláknech mají rádci různé názory, v tomto Vašem jsou vzácně všichni za jedno. Proč myslíte, že tomu tak je?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.16 18:16
avatar
Jednoznačně ukončit. Nenechat se vydírat. V opačném případě to nedopadne dobře - to se dá říct téměř se 100% jistotou.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.16 21:10
avatar

Shrneme si to. Lhala ti (opakovaně), podváděla tě (opakovaně), když sis dovolit něco říct, držela tě v šachu tím, že do sebe řezala (taktéž opakovaně). Krom sexu nemáte žádné společné koníčky ani kamarády.

Takže si pleteš šu.ačku s přitažlivou děvkou s nějakým vztahem. Přečti si to po sobě ještě jednou. Je ti SKORO 100% věrná? Lže výrazně MÉNĚ? Takže i nadále udržuješ vztah s děvkou, co ti už tak moc nelže?

Byla by asi potřeba pořádná šlupka, aby se ti rozsvítilo. A jedna krutá pravda na závěr - dokud do vaší rodiny bude ona strkat nos, už nikdy to nebude v pohodě a "snad se z toho brácha vzpamatuje" bude jen zbožné přání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.01.16 07:26
avatar

Prosím vás, rádcové, co tu radíte za nesmysly, aby ji poslal k vodě! Copak jste to nečetli? Vždyť je přece neskutečně přitažlivá! *bzum* *zed**haha*

Jinak teda vážněji: můžeš ji zkusit nasměrovat správným směrem, ale nezůstávej s ní. Ona se opravdu možná změní k lepšímu, pochopí, že to jde i jinak, než to měli v rodině (pokud taky nekecala), ale v těchto případech mají tito "zachránci" jen funkci přechodnou. Stalo se mezi vámi až moc (a až moc víte hned z první ruky), aby to fungovalo. Je možné, že jí docvakne (nebo už docvaklo), co že se děje, bude na tom pracovat atd., ale fungoval by jí až tak další vztah. Někdo, kdo ji pozná už "napravenou" a o minulosti bude vědět jen z vyprávění. Věřte, že kdybyste se hádali za 20 let, tak určitě padnou výčitky na (možná i nevědomé) citové vydírání typu "Vytáhl jsem tě ze dna" "Spala jsi s mým bráchou", případně z její strany "Mohla jsem mýt každýho, buď rád, že jsem zůstala s tebou" atd.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.