Muž se při sexu neudělá

Od: Datum: 04.12.15 15:30 odpovědí: 11 změna: 14.12.15 18:37

Dobrý den spím se svým přítelem už tři měsíce. Většinou máme sex 1x týdne, ale trápí nás jeden problém ještě nikdy se neudělal. Je problém ve mě nebo v jeho? Co máme dělat aby se udělal? Je možný že je bez sperma?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 04.12.15 15:37
avatar

Sám vyvrcholení má? Měl někdy s někým jiným? Jsou různé poruchy, nemoci - i porucha v tomto ohledu existuje. Sexuolog poradí.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: mzxy*
Datum: 04.12.15 15:42

Sex bez ejakulace chlapa je lepší v tom, že se mu pak nevylučují do mozku endorfiny které mají za následk že chlap po sexu usíná...Bez ejakulace lze erekce opakovaně dosahovat a a souložit tak dlouho, jak chlap bude chtít

Popisuje to už starověký číňan, včetně způsobu, jak se chlap postupně dokáže stoprocentně ovládnou a ejakulaci mít plně pod kontrolou...jde o zvláštní způsob dýchání v kombinacio s dalšími postupy který poté co si je chlap osvojí stoprocentně fungují...

Čínan doporučuje ejakulovat až při desátem spojení, těch 9 se má chlap ovládnout a věnovat se partenerce...

Využijte toho a dosahujte více orgasmů, alespoň 5 - 7...

S chlapem si promluvte, zda jde z jeho strany o záměr ...pak se jedná o nesobeckého a neegoistického jedince kterého jen tak nenajdete a proto se ho držte jako klíště...

Pokud nejde o záměr chyba bude někde uprostřed, možná i v tom, jak a na co reagujete

Každý chlap má sperma, ale v dnešní době z důvodu stresu a životního způsobu ho může mít nekvalitní, tedy jalové

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.12.15 15:50
Bere přítel nějaké léky? Taky by na to mohly mít vliv. A co sám? Poluce? V každém případe by se měl nechat zkontrolovat lékařem.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.12.15 16:33
avatar

rada 1/ řekněte mu ať si to udělá rukou, že se chcete dívat a že se to chcete taky naučit. Bude v extázi.

rada 2/ možná že vám to moc jede a mu chybí onen dráždivý kontakt. Až bude uvnitř, dejte nohy k sobě. Tím ho pevně obemknete. Totéž platí při sexu zezadu. Nohy k sobě a pevně stisknout.

rada 3 / při sexu zezadu ho podhmatem chytněte za pytlík, přitahujte a masírujte. Ale pozor. Nemačkat. To bolí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dylin
Datum: 04.12.15 17:14

Zkuste jinou polohu... s větším třením.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: roman68*
Datum: 04.12.15 22:30

zdravím,

ten kdo zabrousil do jógy, tantry nebo kung -fu, tai ji (taoismu)..ví že ejakulát je velmi vzácná životní esence, kterou by muž měl šetřit..mistři dokážou dosáhnout orgasmu i bez ejakulace-světe div se ! (o tom vám samozřejmě dr. Uzel nic neřekne)

mně se to povedlo v životě pouze dvakrát a nebylo to díky sebovládání , ale spíše jakousi "náhodou"...

je to zvláštní pocit-energie vám "odspoda" podel páteře "prošlehne až do hlavy- je to jako "výbuch atomovky" bezmezný pocit blaženosti...no nepopsatelné ! a kupodivu k ejakulaci nedošlo !

ale samozřejmě záleží i na partnerce a jejím naladění...ale to vše je už "vyšší dívčí"

ve vašen případě to není jen "problém" partnera...chtělo by to naučit se vnímat jemnější energie a pracovat s dechem-zkuste navštívit kurz tantry..

R.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.15 17:21

Ahoj děvče. Tak, jestli takhle špatně spolupracuješ i se svým partnerem, není se čemu divit. Taky sem nic podstatného k nějakému releventnimu poraděni nedodáváš.

Někdy se provádějí nějaké dvě praktiky. Můžou být provozovány najednou nebo na střídačku. Jedna povzbudí a druhá to zase potlačí. Kdo má třeba nějakou podobnou potíž, tak to chce změnu v mechanice. Když to nepomůže, zřejmě poradí po vyšetření lékař.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jirkade
Datum: 14.12.15 06:59

Vzhledem k tomu, že píšete nás trápí, tak asi vědomé oddalovaní ejakulace (ala tantra) nepřipadá v úvahu. V tom případě by jste se měla partnera zeptat jak často kouká na porno a masturbuje (a ejakuluje). Pokud je odpověď každý den (a častěji), tak jste doma. Mluvím (nejen) z vlastní zkušenosti. http://www.yourbrainonporn.co…r-healing-delayed-ejaculation

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.12.15 18:07
avatar

Každý člověk má na těle svoje erotogenní zóny a ty je potřeba najít. Mluvte o tom, co se vám, i jemu líbí, co vás, i jeho vzrušuje. Hledejte, bádejte, snažte se hledat ten správný podnět a určitě ten "spouštěč orgasmu" najdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 14.12.15 18:30
avatar

A jak jste to měla s jiným přítelem? Nebo je tento přítel Váš první?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.12.15 18:37
avatar

trapi "vas" jako partnerku, a nebo trapi "vas" jako par? Muze to byt psychika, muze to byt fyzika (velikost, prokluznost) a nebo prozaictejsi rozuzleni.. tajne se laduje viagrou :) 3 mesice 1x tydne, to je jen jedno plato viagry :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.