Názor na

Od: Datum: 03.12.15 11:36 odpovědí: 5 změna: 03.12.15 12:53

Ahoj,

jaký máte názor na to když máte u her možnost si za peníze koupit nějaké přilepšení diamanty, pasy, mince aj.

Pak také dále máte nabídku "Získat zdarma" prostě že kliknete a a vyjedou vám nabídky, že se musíte zaregistrovat a získáta třeba 130 dané věci potom třeba že odpovídáme na otázky typu: Jméno, přijmení, PSC, telefon a město.

Já bych chtěla využívat takovýhle služby nechci plýtvat penězma na hry jenže nevím co si o tom mám myslet.

Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.15 12:03

Jedná se o datchtivá gesta - pokud Vám nevadí, že někomu o sobě tímto poskytnete údaje, klidně do toho jděte. Osobně mám takovýchto "sběračů dat" poslední dobou plné zuby. Pak se může stát, že Vám volá nějaká firma, o níž jste v životě neslyšeli, a Vy se divíte, kde na Vás vzali číslo...

Ohodnoceno: 0x

Od: scv®
Datum: 03.12.15 12:04

Pamatuji dobu, kdy si člověk koupil za pár stovek hru na 1-2 CD a tím investice končily. Patche vycházely pravidelně, komunita tvořila zajímavé mody, tvůrci do nich sami přispívali, hry se kupodivu celkem prodávaly a za pár let vyšly třeba i zdarma na internetu nebo jako příloha časopisu. Jó, staré dobré časy.. Dnes by asi vydavatelé argumentovali, že vzhledem k pirátství a slabším prodejům je tenhle model zastaralý. Já v tom ale vidím hlavně nenažranost. Jak zisky neustále nestoupají, je to podle nich špatně. A pomocí hry "zdarma" a následných mikrotransakcí jsou schopni vydělávat 1) více a 2) déle. Je to prasárna. Ne že by mi až tak vadilo, protože hry už roky nehraji (jen občas zavzpomínám třeba u Commandos), ale současný systém se mi taky nelíbí. Jenže být na straně vývojářů / vydavatelů.. asi bych to dělal stejně ;) Dokud jsou lidi, co za to ochotně platí, tak to zjevně má svůj smysl.

Ohodnoceno: 0x

Od: nedulezite
Datum: 03.12.15 12:12

Právě že já nerada dávám svoje číslo někam na internet.. Cizí čísla nezvedám protože většinou něco nabízí a je to otravné

Datum: 03.12.15 12:12

neresim to a snazim se postupovat poctive dal ve hre dokud to jde, a kdyz uz to nejde dal bez nakupu nebo tezke levely, tak prestavam hrat a hru mazu, ted probehla takova srandovni hra na webu se soubojema a podivnyma oblekama a tam se presne nutily koblihy za SMS.

Ted jsem dohral Assassin creed Syndicate a taky jsem to zvladl bez dokupovani XP, dokud je to takto, tak ok, ale kdyby to neslo hrat dal bez dokupovani, tak bych se jim na to vykaslal.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.12.15 12:53

s osobními daty se kšeftuje. Nevím jak dnes, ale asi před pěti lety se osobní profil s adresou a telefonem prodával za 100,- KČ.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.