Mel bych se prizpusobit?

Od: Datum: 03.12.15 01:04 odpovědí: 18 změna: 05.12.15 00:58
Bylo mi receno dobrou kamaradkou, ze se malo usmivam. Pritom se usmivam prirozene, ale hlavne koutky. Vidite to jako problem? nebo bych se mel tvarit vice s otevrenou pusou, ikdyz to pro me neni zas tak prirozene a zrovna se u toho neumim tvarit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.15 01:16

Proč dělat něco co ti není přirozené. Buď svůj.

Ohodnoceno: 2x

Od: illik
Datum: 03.12.15 01:40
chtel jsem se ji zalibit, ale to ji mozna ode me odrazuje. Rika, ze si neuzivam zivot, ale to asi soudi z toho ,ze jsem z ni nervozni, abych se ji zalibil :(.
Datum: 03.12.15 04:08

No jasne, ona vi nejlip jestli si Ty uzivas zivot nebo ne ;) *smich* Kazdy si holt zivot uzivame "po svem". Nekdo se u toho mraci, druhy se furt rehta na cele kolo, ale spokojeni jsou oba stejne. Ikdyz osobne si myslim, ze ten kdo dava hlasite a verbalne moc najevo radost, vnitre spokojeny moc nebude. Takovi lide jsou spokojeni opravdu jen "navenek".

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.12.15 06:02

Bud svůj. Ženský dokáží s chlapa udělat robota.Dneska Ti bude radit jak se usmívat, zítra kam smíš chodit a pozítří dneska jsi třikrát zvednul hlavu od domácích prací, říkali mi to kámoši v hospodě. Samozřejmě, je to nadsázka, nicméně ne darmo se říká-za dobrotu na žebrotu. Musí Tě mít ráda takového, jaký jsi, jinak to dlouho nevydržíš. A k tomu usmívání.Mám bráchu,který za každou větou udělá he he.Je to pro nás strejček he he a vůbec to nevypadá hezky.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.12.15 06:37

Jasan, buď sám sebou.

Datum: 03.12.15 08:36
Pokud se ji tazatel treba ptal, co ma zmenit tak pak je to trosku nekde jinde.
Navic, na usmevu neni nic spatneho, lidi te vnimaji pozitivneji a muzes jim byt diky tomu sympatictejsi.
Na druhou stranu, jestli se proste nerad uamivas tak se nesmej, je to cele o tom jak se citis.
Nikdo nemluvi o smichu na cele kolo, ale takovy usmev od pekne slecny dokaze zprijemnit den :)

Datum: 03.12.15 16:00
naopak ja se rad usmivam, ale ne s tak sirokym usmevem
Od: hh
Datum: 03.12.15 11:02

Mě taky občas říká kamarádka že se mračím a nebo že se tvářím smutně...jsem pořád takový zamyšlený a nedokážu se moc uvolnit ani když chci a to se odráží v má tváři, mám např. bratrance který je úplně jiný, veselý, usměvavý a jde ten rozdíl vidět...

Datum: 03.12.15 15:11
Ja se usmivam porad, ale ne s tak sirokym usmevem, to jsem chtel tim rici
Datum: 03.12.15 15:26

Pokud by Vás měla ráda, nehledala by na Vás chyby. Dnes se jí nelíbí Váš úsměv a že si neužíváte života. Co se jí nebude na Vás líbit zítra, za týden, za rok? Myslím, že Vám svůj nezájem dala dost jasně najevo a Vy přemýšlíte jak změnit svůj úsměv, abyste se jí zalíbil? Neblázněte! Myslíte si, že pak by Vám padla do náruče? Chcete-li na ní zapůsobit, najděte si děvče které nebude řešit kraviny a nebude Vám snižovat zbytečně sebevědomí. Protože toto ta Vaše kamarádka přesně dělá!

Ohodnoceno: 4x

Datum: 03.12.15 16:03
dekuju moc za tyto slova mate pravdu neni pro me ta prava a mel bych se z toho uz vzpamatovat
Datum: 03.12.15 16:11

- přizpůsobovat se zrovna nemusíte - ale usmívat se a "užívat si života" přesto můžete, ne? Když se budete usmívat (samozřejmě ne pořád a přiblble) - tak Vás budou mít lidi rádi !.. - třeba to s Vámi kamarádka myslí i dobře.

doplněno 03.12.15 18:08:

- nikc -

- ale pokud je kamarád - dobrý kamarád, tak upozornit na nějaký nedostatek může, ne? - třeba by i měl, pokud to myslí dobře - docela bych byla ráda, kdyby mne kamarád upozornil, že mám třeba "nudli u nosu" ... .

Datum: 03.12.15 19:00
asi to nemysli spatne, ale mne se jedna o to, ze ji vnimam vice, nez dobrou kamaradku.
Datum: 03.12.15 20:04

Ale on se usmívá, jen vnitřně, nemusí si kvůli tomu potrhat koutky.

P.S. Proč reagujete doplněním svého příspěvku na něco, co je v diskusi kdoví kde. Proč nenapíšete odpověď tomu dotyčnému do vlákna?

Od: nikc®
Datum: 03.12.15 16:19

Kapka nadeje to dobře napsala, pokud jí něco na tobě vadí, tak to není kamarádka. To samé ale dělají i kluci holkám a muži ženám. Je to nějaká manipulace. Pokud ji poslechneš, bude s tebou dál manipulovat. Ale nebudeš šťastný a sám sebou. Pravá kamarádka ti nic vyčítat nebude.

doplněno 04.12.15 02:02:

Culdo myslím, že ta nudle u nosu je něco trochu jinýho než ten úsměv. A když to navíc chlapec zde řeší, asi mu to příjemné nebylo. Příště jí řekni, že jsi tak spokojený a jestli má nějaký problém.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 03.12.15 16:50

Bud sam sebou a hlavne nic nehraj.. Jestli se tvoji kamosce na tobe nelibi, ze se malo usmivas, tak je to jeji problem a ne tvuj.-)

Datum: 03.12.15 20:03

Neměnit. I když se to podaří, ona bude mít ráda někoho jiného než skutečného tebe. Naopak ji řekni, že se usmíváš přirozeně tak jak ti zobák narost a že si musí zvyknout. Ukážeš určitou sílu osobnosti, to taky funguje.

Od: ria®
Datum: 04.12.15 02:13

:D Celý život mi říkali ať se nemračím.. Jenže můj "bezvýraz" je prostě takovej zamračující se.. když myslím, že se usmívám, tak je to tak jako že srovnám rty do neutrálu - a prý jako že normální, ani úsměv ani zamračená.. :D.. Pořád mi to říkali, i když jsem potkala po 10 letech člověka, tak mi říkal, že jsem musela mít špatný den.. a já třeba vduchu jásala nad jedničkou.. Takže pořád a pořád vysvětlovat, že se nemračím, ale mám blbej obličej.. :) No nevím, jak je to u Vás.. :)

Jo a pak jsem si koupila tričko se smajlíkem :D

doplněno 04.12.15 02:29:

A ještě podotknu, nenechte se tím nějak rozhodit.. :) každý máme nějaký obličej, i kdyby jste se neusmíval, tak je to fuk..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.