Masérka nebo počkat na tu pravou?

Od: Datum: 02.12.15 08:28 odpovědí: 7 změna: 02.12.15 12:48
Ahoj/ Dobrý den
Je mi 23 let a nikdy jsem neměl holku. O to nejde. Toto zde nezmiňuji, že bych z toho byl zoufalý, ale protože to možná bude důležitý bod dle kterého mi budete moci poradit.
Moc si přeji najít tu pravou a pokud možno s ni byt celý zivot- možná jsem snílek, ale sny jsou přeci důležite , nebo ne? S tim souvisí i to, že bych teprve s onou vyvolenou chtěl začít objevovat krásy sexu.
Bohužel jak čas utíká tak moje sexuální touha se zvětšuje a popravdě už bych rád pocítil jake to je "byt se zenou". Přemýšlím nad erotickou masáží kde je pouze zakončení rukou a hlavně mazlení a trocha te masaze- to vse v nádherném prostředí plném svíček atd.
To čeho se bojim je to, že po teto zkušenostise uz se nebudu tolik těšit na sex s holkou kterou si najdu a budu milovat. Opravdu se v sobe nevyznám. ...na druhou stranu líbání, koitalni sex a orál u masaze nehrozí. ...takže by pořád bylo se na co těšit. ..co by jste dělali vy? Počkat nebo to ochutnat?
P.S. omlouvám se za háčky , čárky atd...píšu z mobilu
Díky za každý nazor

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.15 08:34

Kamaráde, první sex úplně nezkušeného kluka obvykle skončí fiaskem. Ani u mě to nebylo jinak.

Chce to být trochu zkušenější a mít něco za sebou. Tu pravou začněte hledat až potom, až budete mít možnost porovnávat.

Radím ochutnat.

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 02.12.15 08:35

Dobrý den. Pokud máte nezadržitelnou touhu po ženské něze a není vám to proti srsti, víře či přesvědčení, zkuste tu masáž. Osobně jsem trochu staromódní a jsem pro sex po svatbě. V tomto mne utvrzuje nárůst rozchodů v okolí (práce, bydliště) lidí, co bydleli na hromádce a pořídili si psa nebo dítě...

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 02.12.15 10:28
Jdi do masaze, nic tim nezkazis. Pokud se ti to bude libit a budes mit chut na vic, zajdi sinza nejakou erosenkou. Vybermas siroky. Ale apose si najdi nejakou zkusenejsi, ktere vysvetlis tvuj problem a ona ti s tim pomuze. To same s maserkou. Ne vzdy plati pravidlo, ze mlada a hezka je na toto ta prava...

Od: anonym0
Datum: 02.12.15 11:00

Zajdi za maserkou, udela ti to rukou, takze to bude jako kdyz si to delas sam, jen od holky. Vyber si takovou, ktera te nechat sahnout kam chces a po domluve ji to muzes treba udelat i ty rukou, takze budes mit nejakou zkusenost. Ona bude predstirat, ze se ti to libi a ty budes spokojeny.

Datum: 02.12.15 11:22

Ahoj, víš v tomhle směru se těžko radí. Měl by jsi udělat svoje rozhodnutí jak to cítíš ty. Některé dívky panicové přitahují a u některých je to naopak. Já mám kamarádku která pracovala v privátu, takže jsem si užíval po bordelech. Jo a panictví se dá dobře předstírat.;)

Datum: 02.12.15 11:34

Ahoj,

jsem pár let po rozvodu sám a řeším to masáží...Pokud máš peníze doporučuji tantrickou masáž (většinou 1500 za 1 až 1,5 h)- velmi příjemné - ale je dobré se dohodnout s masérkou , kam až může zajít - jde o masáž celého těla, která může být zakončena vyvrcholením ( tvým )

rozhodně nedoporučuji prostitutky - může tě to pěkně psychicky rozhodit - nemám s tím dobrou zkušenost.

Já měl první holku-milenku až v 26 letech a pěkně jsem si to cca 1 rok užíval - asi také budeš potřebovat ženu ,která by tě zasvětila a oba jste si při tom sex užívali ...

Najít tu pravou-to je velké štěstí ! tady se musíš řídit svým srdcem a spíše tě bude taková přitahovat "duševně" a ne "eroticky" - tedy si dej pozor na ty ženy, které působí prvoplánově na "první signální" (tedy při pohledu na ně se vzrušíš jen "tam dole")- stejně tak na intelektuálky - těm zase většinou chybí cit - neb přetěžují hlavu ...

Toť moje "rady" - rady starého mazáka už skoro 50-ti letého , který už poznal rozdíl mezi sexem a milováním

R.

Datum: 02.12.15 12:48

"To čeho se bojim je to, že po teto zkušenostise uz se nebudu tolik těšit na sex s holkou kterou si najdu a budu milovat."

Toho se určitě nebojte, spíš bych asi očekával opačný efekt, že vás to nabudí a budete se tešit, až toho zažijete s osobou, kde bude vzájemná láska.

Na vašem místě bych tyhle placené služby využil, určitě by vám to mohlo pomoci i se sebevědomím a koneckonců je to příjemné. Ale zase pozor, aby to s tím nepřehnal a nezačal za to utrácet všechny peníze...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.