Pracovní pohovor - prodejce

Od: Datum: 01.12.15 20:11 odpovědí: 5 změna: 02.12.15 06:40

Ahoj, čeká mě pracovní pohovor na pozici prodejce do obchodu (sortiment: elektro, domácnost, zahrada) a chtěl bych vás poprosit, jestli máte nějaké tipy, jak na tom pohovoru zvýšit své šance na přijetí.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.15 20:20

Mám, chovat se normálně a na nic si nehrát.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.12.15 20:27
Já bych se snažil ukázat,že mi nedělá problém mluvit.Pokud budete zakriknuty u pohovoru,mohou si myslet,že budete mít problém komunikovat se zákazníky.
Což ve Vašem případě jaksi nejde,že.

Od: ctenar
Datum: 01.12.15 23:25

Sledoval jsem tady tvuj pokus stat se ridicem kamionu. Uz jsi to vzdal? Necetl jsem, ze bys to delal.*nevi*

Datum: 02.12.15 05:28

Rozmyslel jsem si to, není to dobrá práce.

Od: ctenar
Datum: 02.12.15 06:40

Vim, ze jsi se zajimal o dalsi prukazy, certifikaty, zahranici, ... a tak me ted trosku mrzi, ze se chces "uklidit" jen do nejake prodejne. Prestaly te zajimat jen kamiony nebo i vnitrostatni doprava, pripadne mistni nakladaky po meste a okoli?

Nevim, jestli toho tvojeho usili vlozeneho do maturity nebude v tom krame skoda.

Porad ti fandim a doufam, ze vis, co delas.

Hodne stesti! *palec*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.