Chci toho víc

Od: Datum: 29.11.15 00:15 odpovědí: 14 změna: 29.11.15 09:02
Dobrý večer
I když jsem maturitu neudělal tak prostě vydělám velký peníze podnikáním .
Teď ktomu problému chci toho víc a víc
a od 15 let mně převládá myšlenka ovládnutí světa jak se toho problému zbavit nemůžu to dostat z hlavy leda tak si to vymlatit si to
Je mi 25 žiju sám dům a auto vlastní i firmu středně velkou( podnikám od 18 let) a jsem panic děkuji za pomoc
U psichiatru sem byl

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.15 00:28

Nezbývá než to zkusit, ale prosimtě LEGÁLNĚ. Ať neprosedíš zbytek života ve vězení. Tam panic dlouho nebudeš (tedy přinejmenším anální).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.11.15 00:35
Kašli na ovládnutí světa si mladej máš peníze tak si zaplat pěknou přítelkyni ta tě zbaví panictví,peněz i hloupých myšlenek .

Od: host
Datum: 29.11.15 00:54
Bojím se že vztahu
Datum: 29.11.15 00:39
Najdi si privat , zavolej tam a pekne si to uzij.

Datum: 29.11.15 00:51
Tohle nepreferuji
Mozek se zasekl v době kdy nosí lidí společenský oblečení
Datum: 29.11.15 00:47
Jak vidím ty zprávy o is a dalších tak se mi chce ještě víc vím jsem sociální psychopat co myslí na světovládu a nenávidím strašně každého člověka na zemí nesnáším moderní muziku jenom klasiku mozarta atd. nemůžu se díváte na lidí jak se oblékají do těch hadru i když se mi všechny ve škole smáli že chodím společenský vím akorát jedno mužů se akorát stěhovat do Bohnic
Svět není podle představ
Datum: 29.11.15 01:01

V jiné své otázce zmiňuješ, že je ti 20 a že se ti ve škole smějí z jiného důvodu. Že by další pohádka?

Ohodnoceno: 1x

Od: jamal
Datum: 29.11.15 01:19

Jasný případ pro lékaře.

Od: lego®
Datum: 29.11.15 02:05

No Chocholousek Ti nepomohl, tak se misto ovladnuti sveta douc matersky jazyk.

Od: ria®
Datum: 29.11.15 05:13

:) to je zajímavá otázka.. :) zkuste začít někomu, nebo někde pomáhat, přispívat, útulky, bezdomovci.. Založit nějakou sbírku.. To bych asi udělala já, kdyby se mi dařilo :)

Od: paw®
Datum: 29.11.15 06:49
Zacni jako Babis, ale v malem. Cili buduj si dobrou povest a pak sup do komunalu. A nasledne pomalu nahoru. A i nejaka baba se na te nalepi. Politika je plna vysinutych lidi.

Datum: 29.11.15 07:05

*smich* Že by se nám "probudil" náš dobře známý "narušený - sociopat"?

Jinak docela dobrý nápad. Nezbývá než vymlátit si to. Nebo najít někoho, kdo by to udělal. To by možná pomohlo.

Od: strakatypes
Datum: 29.11.15 07:26

Je to smutné, ale okamžitě mě naskočila myšlenka, v dnešní době to ani nejde jinak. Máte moji 100 procentní podporu, pokud ovládnete svět a nastolíte mír. Nebo alespoň malinkému kousku té naší Evropy, kde se skrývá naše zemička. Moc Vám držím palce, co jste pro to již za těch deset let od 15ti udělal? Máme naději?

Od: ben®
Datum: 29.11.15 09:02

Dobrý den, podívejte se na film Jedna ruka netleská - tam se už poznáte. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.