Pokažený vztah - jak napravit

Od: Datum: 28.11.15 23:37 odpovědí: 9 změna: 29.11.15 22:17

Dobrý den .

Nevím, jestli se to tu také řeší , ale budiž .

Mám takový větší problém Mám , nebo spíš nemám přítelkyni , kterou jsem ztratil vlastní chybou . Je strašlivě moc tvrdohlavá ... Byly jsme nejlepší kamarádi 4 roky , já k ní něco cítil snad celou dobu , a ona chvílemi také , ale nikdy jsme si nic nedaly najevo . Až asi před dvoumi měsíci . Řekl jsem jí že k ní něco cítím a aby to neřešila že to určitě přejde , protože jsem si nemyslel že by jsme spolu někdy byly po asi týdnu přišla ona s problémem jako já něco cítí .. chodily jsme spolu měsíc , vše bylo v pořádku .. jenže posledně mě vcelku dost naštvala , a já jí později napsal že se chová jako bezcitná malá holčička , která neví .. co chce .. bohužel .. přebrala si to docela dost špatně , a konec konců si myslí že sem z ní udělal bezcitnou "děv*u" problém je v tom .. Včera asi po 3 týdnech jsme se viděly , přišel jsem k ní objal ji , zeptal se jí jestli bude vše jak dřív . odpověděla že ano . V realitě semnou problém nemá , jde vidět že semnou chce být , i že mě miluje . Jenže jak ji do te reality dostat? Protože jakmile si napíšeme , tvrdí mi že semnou už být nechce . Ale nedokáže beze mě být . Jak překonat její tvrdohlavost a pocit že sem z ní něco udělal , i když jsem to tak vůbec nemyslel Jsem z toho už trochu mimo .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.15 23:43
avatar

Nejak ve vasem pribehu nerozumim tomu cim vas nastvala, protoze mi to prijde vcelku dulezity k dalsimu uvazvani ve vasem pribehu.. Rikate tvrdohlava..? To jsem pry taky a pry docela dost jak mi rika muj manzel uz z pozice, ze jsem znameni berana-), ale taky rika, ze mam zlaty srdce, takze nevim cim vas nastvala a treba ma i pravdu ona a vy stve ji, nevim...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.11.15 23:46
avatar

Zdravím. A Vy jste si jistý tím, že víte co chcete a že se nechováte jako bezcitný malý chlapeček? Srovnejte si to v hlavě oba dva! Pokud se máte rádi a chcete spolu být, pak si to upřimně řekněte a nedělejte z toho vědu. Zbytečně si třeba komplikujete vztah, který by mohl fungovat...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.11.15 04:14
avatar

Nemohlo by to být psaním? V poměrně krátkém textu máte hodně chyb, nevíte, jak

a kde použít čárky, píšete o sobě jako o dívce, ... to vše zhoršuje porozumění textu.

I jedna chybějící nebo přebytečná čárka dokáže změnit/obrátit smysl věty.

______

Zkuste dívce radši zavolat, nebo za ní zajděte a mluvte s ní osobně.

Tím předejdete případným nedorozuměním.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ria®
Datum: 29.11.15 05:49
avatar

Notak Ivzez - vždyť se neptal na chyby, Vy zase nesmyslně odentrujete odstavec..


doplněno 30.11.15 02:29:

Dobrý den, nejsem expert ani na vztahy, ani gramatiku, aniprogramování.. Tak OK..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.11.15 22:17
avatar

Tazatel se ptal na "pokažený vztah",

ale já v dotazu vidím spíše chyby v komunikaci.

Při psaní jsou problémy, osobně ne...

___

"Nesmyslné odentrování odstavce" přičtěte zdejšímu editoru (či systému),

který neumožňuje zalomení řádku tam, kde potřebuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.15 06:47
avatar

Vy jste řekl dívce, že něco cítíte, třeba to že máte hlad nebo se vám chce na velkou, ale ať to neřeší, že to určitě přejde? Pak vás docela naštvala a vy jste byl na ni hrubý. A pak jste zase něco začal cítit a napsal jste jí to? A to všechno na začátku vztahu?! No nepovídejte! *hej*Víte jaký je rozdíl mezi milovat a mít rád? Milovat, je věcí srdíčka a mít rád je věcí rozumu. A vy se chováte jako naprosto nečitelný, nestálý, neberoucí ohled na milovanou osobu, ale jen na sebe, zda "něco cítíte". Dokonce se bojíte cit pojmenovat! Co s takovým mužským?! Ikdyž by ho žena milovala. Žádný pocit bezpečí, jistoty, průhlednosti. Nikdy dívka nebude vědět, co od vás, za několik minut může očekávat. Musím vám říci, že dívka dělá dobře. Musí bránit sebe, před bezohledným ubližováním. Ikdyž vás miluje, rozum ji říká, že se hrne do slz.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.11.15 09:14
avatar
Jestli nebude problem, že tím, že jste jí řekl, že ji chcete vic než kamarádku, jste jí neuvedl do velkého tlaku, s kterým si neumí poradit. Na jednu stranu s vámi chce být, ale na druhou stranu pravděpodobně nechová ten totožný cit, co vy k ní. A to možná bude ten problém.
Být vámi, dám jí trochu čas (netlačit na ní), aby si ujasnila, co vlastně chce a hlavně její rozhodnutí následně respektoval, jinak můžete přijít i o to kamarádství.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jenda2
Datum: 29.11.15 12:57

To je příliš překombinované. Běžte s ní na pivo ale jinak nic. V období zamilovanosti takový chaos? A co po něm, které zákonitě přijde. Proč si kazit život.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 29.11.15 18:17

Dobrá rada je jít na pivo, jak píšete. Ale pouze v případě, že jsou oba plnoletí, o čemž vážně pochybuji.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.