Potřebuji poradit

Od: Datum: 28.11.15 19:02 odpovědí: 18 změna: 29.11.15 07:20

Potřebuji poradit... Na internetu sem se seznámila s jedním klukem, už si píšem přes pět měsíců. Tak jsme se domluvili že se někdy sejdem, problém je ten že bydlí 200km daleko... Domluvili jsme se že já přijedu za ním... Tak sem se zeptala mamky jestli by mě pustila a ona řekla: ´´ne´´

Nevim co mám dělat... Kamarádi mi radí ať uteču, ale to bych nezvládla uďelat...

Poraďte prosím...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.15 19:04

Snad by měl dojet on ta tebou alespoň za mě to tak bývalo, styděl vych se kdyby za mnou musela jet holka.

Ohodnoceno: 1x

Od: m154®
Datum: 28.11.15 19:09

Jenomže jeho taky nepustí :/

Datum: 28.11.15 19:12

Kolik ti je,že tě mamka nepustí? Jinak si myslím,že by měl přijet on.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.15 19:15

Mě 14 jemu 15

Datum: 28.11.15 19:16

tak to se ani nediv, musíte počkat

Od: jofa®
Datum: 28.11.15 19:18

Není divu, že ani jednoho rodiče nepustí. 200 km není normálně na jeden den. Jinak by měl samozřejmě přijet on.

Datum: 28.11.15 21:16

Tak to bych tě taky nepustil.

Datum: 28.11.15 19:19

Holt musíte setkání odložit na dobu, až se rodičů nebudete muset ptát. Zřejmě jste oba ještě ve věku, kdy jsou za vás rodiče odpovědní. Kamarádi Ti radí špatně, poslouchej mámu. Ona dobře ví, proč Ti to nechce dovolit. Pět měsíců si píšeš s někým koho vůbec neznáš. Kdo ví, kdo sedí na druhé straně pc...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 28.11.15 19:24

Zkus třeba požádat rodiče, jestli by nejeli s Tebou. Někdy by třeba mohli mít cestu stejným směrem. Stejně by bylo nejlepší, aby byli poblíž, když se setkáváš s někým, koho jsi potkala na internetu.

Datum: 28.11.15 19:18

Měl by zajet on za tebou, mamky ses měla zeptat, jestli můžeš mít hosta a pak někam vypadnout, když tak. Pokud mamce kluk padne, pak nema problema.

Datum: 28.11.15 19:22

To si děláš srandu*bzum*tak daleko za někým koho z náš jen přes písmenka?Kamarádka byla starší a naletěla dvakrát.Jednou se takhle zkamarádila s protřelou podvodnicí,která u nich potom i bydlela a oni jí živili.Dodnes jim dluží prachy a dělá to pořád.Momentálně u nějakého chlapa ve FM a i když mu kámoška psala koho má doma,tak borec jí nevěří.Však narazíPak začla s jedním chodit...sice vztah vydržel tři roky,ale zatajil jí plno dluhů a teď má jen problémy.Prostě já bych tě taky nepustila.Může být v pohodě,ale taky to může být zvrhlík co tě bude chtít při loučení obtěžovat...a kdo ti tam pomůže?Slušný a solidní kluk nemá čas sedět na netu a vykecávat,ale chodí ven ve svém okolí a baví se s holkama rovnou.Pořemýšlej o tom.

doplněno 29.11.15 07:23:

...v 15-ti se ti kluci smějí kvůli minulosti*haha*promiň ,ale jednou se nad tím taky zasměješ.Když chceš tak za každou cenu kluka,tak hodně štěstí.Poznala jsem tolik "slizounů"během dospívání,tak já bych tohle neriskla.Skype a inetrnet je jejich domovem.Jak jsem psala,slušný kluk na úrovni nemá zapotřebí sedět na netu...

Od: strakatypes
Datum: 28.11.15 19:23

Takové chození na dálku nemá perspektivu.

V tomto věku se bav se všemi kluky ve svém okolí, poznáš jejich povahu, jejich koníčky, názory, zázemí a rodinu.

Tím si vyhodnotíš a uděláš nějaký názor. Není nad svoje zkušenosti. Až se s tímto skoro virtuelním chlapcem poznáš, možná zjistíš, že se ti vůbec nelíbí, nebo se nepřitahujete.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 28.11.15 19:46

Předmět dotazu. Neuvádíš podstatnou informaci: KOLIK máš let? Do 18 let jsi děcko. Na kamarády se ...

Od: ctenar
Datum: 28.11.15 19:49

Vzdycky se muzete bavit pres videokameru ("Skype" a podobne programy).

Ty nemas ve svem okoli dost vrstevniku, ze je musis hledat na druhem konci republiky?

Datum: 28.11.15 23:03

za prví přes skype si s ním volám

za druhý začla jsem se s ním bavit díky kámošce která když jsem u ní spala byla na omegle... A když jsem odešla na wc tak na někoho narazila a napsala mu můj skype.

a za třetí kluci v mim okolí se mi vysmívají kvůli mojí minulosti

Datum: 29.11.15 07:20

Kluci se Ti vysmívají kvůli Tvé MINULOSTI? Proboha! Je Ti 14 let, co za to máš za minulost, která si zaslouží výsměch? ;) Ale pokud máte Skype, tak se přece můžete bavit a i se u toho vidět. Píšeš, že jeho rodiče nepustí. A on je kluk a dokonce o rok starší, a přesto nemá v úmyslu kvůli Tobě riskovat. No já bych se teda na Tvém místě urazila a ne že bych vymýšlela, jak bych se za ním dostala já.

Datum: 28.11.15 23:09

Před lety jsem byla v podobne situaci a ON prijel za mnou a ne ja za nim.. ON tehdy za mnou prijel a od te doby jsme spolu a dnes slavime 10 let stastneho manzelstvi se 2 detma.. Osobne bych nikdy nejela JA za chlapem.. My jsme si psali 2 roky a pak se setkali a on me ukecal na setkani.. Jsem si blazen a asi jsem hrda a "namyslena", nevim, ale ja bych za chlapem o ktereho stojim- tak daleko nejezdila.. Tak nejak mam v sobe, ze chlap ma bojovat o zenskou a ne ja jako zenska bojovat o chlapa.. Muj chlap byl tehdy pres 300 km daleko a resili jsme pak kdo kam se sestehuje a bylo to velmi tezke rozhodovani a nakonec sel ON za mnou a opustil vse, protoze ja jsem to nedokazala..

doplněno 28.11.15 23:11:

uf, ted ctu. ze tobe je 14 a jemu 15, tak me bylo 26..-)) Ve 14 bych ti to taky nedovolila ani nahodou. byt tvoji mamou..-)) Me bylo 26 a to je jina kategorie.. Ted mam 14 letou neter a predstava, ze jede 200 km za chlapem, tedy spise klukem, tak taky vyletim z kuze...-))

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.15 23:39

Děvče, zeptej se maminky, zda by dovolila, aby on přijel k vám domů. On ať se zeptá rodičů, zda by ho pustili - za předpokladu, že tvoji rodiče s tím budou souhlasit. No a pak ať se domluví maminky. I tak se to dá řešit. ;)

Jako přijet za mým 15 letým synem holka z takové tramtárie (200 km) bez domluvy, tak si řeknu, že není zrovna z moc slušné rodiny. No a dceru bych tedy ve 14 jen tak také nikam nepustila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.