Drou mne nove kozacky proc?

Od: Datum: 28.11.15 13:27 odpovědí: 3 změna: 28.11.15 15:26

Dobry den mam otazku,koupila jsem si nove pekne kozacky a drou mne mam odrene kotniky nevim co mam delat.Ted je nemuzu nosit jinak jsou pekne a pohodlne az na to ze mne drou.Poradite mne nekdo moc diky za vase odpovedi a preji hezky den sandra.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.11.15 15:19

Dobrý den, chtělo by to konkrétnější popis. Jsou kožené, kdy jsou kupované a kolikrát jste v nich chodila?To kvůli případné reklamaci Jestli ale boty nemíníte reklamovat zkuste toto : Pokud potřebujete změkčit nebo roztáhnout jen část boty, potřete příslušné místo, které Vás tlačí, alkoholem nebo lihem. Můžete využít též sprej na roztažení obuvi(běžně ke koupi) který nastříkáte na požadované místo. Nebo zkuste navlhčit silnější ponožky, které si vezmete na sebe a na ně si obujte boty. V takovéto výstroji musíte chodit doma, pokud ponožky neuschnou.Úspěch bude zaručen hlavně u kožené obuvi. Tak ať se zadaří.;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.15 15:26

Coby, koupila sis nedokonalý boty. Olep si kotníky náplastí, pěkně kozačky promaž dobrým voskem na boty (kupuju v armyshopu, ale maj asi kdekoli). Náplasti a mazání udržuj dva týdny. Pak uvidíš, měly by povolit.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.15 14:17

To často nové boty dělají. Pokud jsou kožené, pak se doporučují vlhké ponožky, materiál změkne a přizpůsobí svůj tvar. Pak vysušit a ošetřit krémem. Pokud je velikost v pořádku, kvalitní bota se vždy časem přizpůsobí.

Ohodnoceno: 4x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.