Bolesti břicha již 4. den

Od: Datum: 27.11.15 12:42 odpovědí: 7 změna: 27.11.15 21:55

Dobrý den,

prosím o pomoc. Je mi 15 let, alkohol nekonzumuji, pouze jsem měsíc kouřil. V úterý mě z ničeho nic začalo bolet břicho - oblast okolo pupíku. Teplotu nemám, nezvracím, stolice 2x - 3x denně - žádý průjem, bolesti hlavy sem tam.

Předtím jsem asi tak měsíc kouřil, potom přestal. Nyní když cítím cigaretový kouř, zvedá se mi žaludek. Po jídle mě vždy začne břicho o trochu víc bolet.

Břicho bolí při chůzi, i když sedím, nebo ležím. Ve středu jsem navštívil chirurgii na Poliklinice Sever v Českých Budějovicích, tam mi řekli, že tam nic hrozného nevidí a při zhoršení mám navštívit amb. v nemocnici na chirurgii.

Od středy je stav stejný, mám si dojet do nemocnice a nechat udělat vyšetření moči, krve aj.? Co to může být?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.15 12:52

Snad ti to na poliklinice řekli dost jasně. Marš tam kde ti to doporučili a dále to neodkládej. Nechápu, proč se s tím obracíš na laiky.*bzum*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.11.15 13:53
avatar

Může to být cokoli a klidně i podrážděný apendix. Dnes je pátek, to čekáte na víkennd a na pohotovost?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.11.15 14:16
avatar

zkus křišťálovou kouli !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 27.11.15 15:54

Předně by o tvém zdravotním stavu měli vědět tví nejbližší, rodiče. V případě náhlého zhoršení na nic nečekat, doktoři tomu říkají náhlé příhody břišní. Nemusí to být nic vážného, ale také může a pak jde o čas. Zdraví máte jenom jedno a nejlépe mu rozumí lékaři.

Jesli váš zdravotní stav umožňuje, abyste sám s někým z rodiny jel k lékaři, asi pojedete sami, jak vám již poradili na poliklinice. V náhlých situacích si lidé zavolají sanitku, tak zvanou rychlou. Na dispečinku jsou 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a po zavolání 155 se vyptají o co jde a kde to je i na adresu a pak přijede lékař, který už ví, co dělat.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.11.15 16:07
avatar

Kdyby ti bylo 18, tak tě nic nebolí...*smich*

Změň lékaře! Někteří studovali za peníze a tak neví nic...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.11.15 17:37
avatar

Např.může to být zánět slepého střeva – bolest nejprve začíná v okolí pupku a je tupá, neurčitá. Může ale nemusí být doprovázena nevolností a zvracením. Postupně se bolest přesune do pravého podbřišku a stává se ostrou. Přidávají se horečky, průjmy nebývají typické. Nebo to může být pupeční kýla. Ale nato by vám na chirurgii přišli.Může to být prostě cokoliv - hodně zánětů a komplikací se projevuje právě bolestmi břicha.Diagnózu vám určí jen a jen lékař ! Od nás na poradně se dočkáte akorát úvahy:),která vám stejně k ničemu nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 27.11.15 21:55
avatar

Mohla by to být i pupeční kýla,ale 100% běžte k lékaři! Nepodceňujte tu bolest,není bez příčiny!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.