Rýma a kašel

Od: Datum: 26.11.15 18:17 odpovědí: 4 změna: 27.11.15 08:20

Dobrý večer. Mám delší dobu rýmu smrkám suchý kašel nemužu se teho zbavit. Bral jsem i antibiotika na předpis ale nepomohly. Co stím? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.15 18:58

Já bych zašla znova k lékaři, někdy je bacil na ATB rezistentní, takže ani ATB nemusí zabrat.

Nechala bych si u lékaře udělat sedimentaci červených krvinek, a pak popřípadě bych si nechala nasadit jinné ATB, k tomu hromadu probiotik.

Ohodnoceno: 0x

Od: koo
Datum: 26.11.15 19:04

může to být i alergie.Udělat test na alergii.Objednat se u alergologa

Datum: 27.11.15 01:23

Zřejmě jde o virózu a na tu ATB nezabírají. Ten kdo vám to předepsal je zřejmě *bzum*. Buď jděte k odbornému lékaři, pokud je to vážné, nebo využijte zkušenosti domácího léčitelství.

Datum: 27.11.15 08:20

Co to je delší dobu? Stav se vůbec nelepší? Tak k doktorovi. Jestli se lepší (i kdyby jen mírně - suchý kašel dokáže ustupovat i několik týdnů, než je člověk úplně ok), tak vyčkat a napomoct tomu klidem, teplem a dostatkem tekutin. Vincentku na inhalace, dětský C vitamín každé 2 hodinky, bylinkový čaj na nachlazení a hlavně léčit se, vysadit z běžného režimu.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.