Hrozi mobilizace?

Od: Datum: 26.11.15 17:36 odpovědí: 20 změna: 15.06.16 16:00
Zdravim. Existuje moznost jak se vyhnout mobilizace? Ta napjatost ve svete me hrozne vytaci. Nema to cenu se nejak rozepisovat .. ale ta situace s Ruskem a Tureckem. Pokud Rusove zautoci na Turecko, je zde pravdepodobnost ze musime jit pomoct clenskemu statu. Mne proste vadi ze za me rozhodujou oslove nahore co si valy zadky a samy by do valky nesly. Snazim se ve skole abych mohl dal studovat, za rok maturuji. Proc mam ukoncit zivot nekde v nesmyslne valce. Proc maji lidi sebedestruktivni povahu a chteji se porad zabijet.. Da se tomu vyhnout aniz bych si zlomil ruku,nohu nebo mel papiry na hlavu ze jsem neschopnej?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.15 17:38
avatar

Ne. mobilizace momentálně a ani v dohledné době reálně nehrozí.

A Vy se uklidněte..a raději se učte na maturitu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 26.11.15 17:48
avatar

Dobrý den, ano, můžete se tomu vyhnout - dejte se k nějaké sektě, která odmítá násilí a zbraně. Potom už to jenom prokážete při odvodu a dostanete "modrou".

Vojáci na frontě dostanou "menáž" a Vy budete hladovět v týlu. Ovšem, Vy jste inteligentní, tak víte, že nic takového nehrozí. Vy si chcete pouze postěžovat a trochu si poplakat, že? Zdravím!

doplněno 26.11.15 18:03:

milancukrar - v té mé odpovědi je ironie a trochu rozčarování. Ve Francii se prý nyní zvýšil zájem o vstup do armády a u nás už se přemýšlí, jak to vzdát. Tedy, nechci dělat závěr z jednoho případu - věřím, že i u nás jsou mladí a odhodlaní lidé.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.11.15 17:59
avatar

Bene, souhlasím se závěrem..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.11.15 18:33
avatar

ben, milancukrar -

vám se to mluví, když už se mobilizace obávat (předpokládám) nemusíte - ale jak k tomu přijdou ti mladí, kterým jsme slibovali "pravdu a lásku" ! - ti dokonce ani "necinkali" !

Ohodnoceno: 2x
 
Od: xy
Datum: 26.11.15 19:21

mobilizují se lidi, kteří neprošli vojenskou službou? Myslela jsem , že jen ti , co byli na vojně, a to i ti poslední už nejsou zas takoví mladíčci

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 18:08

Myslíte tu Francii, která od Turků kupuje ropu Islámského státu?

doplněno 26.11.15 18:09:

To ti odhodlaní mladíci budou něco jako Českoslovenští záložáci? Budou bojovat proti NATO?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarda*
Datum: 15.06.16 16:00

Já nechci bojovat za majetky církví, bank, nadnárodních společností - prostě chci bránit rodinu, ale vláda a státní úředníci mě v hlavě neleží. ... :) A Francouzi byli vždy váleční hrdinové;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: hahaha*
Datum: 26.11.15 17:59
Ses zbabelej chranit jako chlap svoje blizke a svuj narod, tak hybaj do nemecka nez ti zavrou hranice!
Ohodnoceno: 1x
 
Od: wondy
Datum: 26.11.15 18:04
Zbabelej? Nebo si cenim zivota a nehodlam se kvuli tupcum co vytvarej problemy nechat zastrelit.
Od: heheh
Datum: 26.11.15 18:05
Vzdycky za ty konflikty muzou ti tupci. A nezoufej az dospejes budes se na to divat jinak. To zatim z tebe mluvi zoufalstvi. Nestresuj se mame profesionalni armadu preceee
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 21:21
avatar

Ono to za chvilku už o pilitikách a elitách vůbec nemusí být. Západ nám to může za pár měsiců i předvést rovnou v reálu a v ulicích :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strait
Datum: 26.11.15 19:27

No ruku si určitě nelámej, ještě bychom ji mohli potřebovat. Brzo nás asimiluje milión uprchlíků, kteří jsou nesmírně naštvaní tou urážkou, jak moc ostrými meči jsme si je dovolili vybavit na zpáteční cestu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 26.11.15 19:37
avatar

I když se to tady (v ČR) tak veřejně prezentuje, tak Rusové nejsou magoři, aby kvůli jednomu letadlu napadli stát NATO, zvlášť, když všichni v NATO hledají proti Rusku jakoukoliv záminku.

A Turci jsou debilové. Místo toho, aby radši Rusku, a teď už i dalším, pomohli zlikvidovat IS, tak jim ještě sestřelí letadlo. Ať už tam to letadlo hranici na chvilku přeletělo nebo ne, je to sviňárna. Ještě za socialismu k nám údajně také sem tam přeletělo zápodoněmecké letadlo, ale hned se vracelo a nikdo nevyšiloval.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepa*
Datum: 26.11.15 20:25

"Zhruba 70 až 80 procent migrantů přicházejících do Evropy jsou mladí muži ve věku od 16 do 35 let. Pocházejí převážně ze Sýrie a Iráku, kde přišli do styku s válkou. Část z nich má bojovou zkušenost, někteří pak válčili za Islámský stát, a někteří mají příkaz k boji, varoval ředitel německé kontrarozvědky Hans-Georg Maaßen."

To jsem všude tvrdil od počátku a najednou je to novinka.

Rusové porušili vzdušný prostor ( mají to v oblibě, jako třeba na Ukrajině) a dostali přes pracky. A ještě budou vyskakovat. Jsou to divný národ a je od Turecka super, že se nep..rali, jako by to udělali Poláci nebo Sobotka. Ten by jim ještě salutoval.

Není důvod k válce, to žvanění Putina je jen zástěrka.

Tebe určitě do války nepovolají, co bys tam proboha dělal? Neprodělals vojenský výcvik a učit někoho základní věci jako pořadová příprava, hodnosti, taktika, na to není místo a čas.

Vždy o národu rozhodují jiní. Co asi mají říkat ruští vojáci, kteří jsou pro velení míň než psí lejno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 20:40

Ruské letadlo bylo sestřeleno na území Sýrie. Turecká letadla narušují vzdušný prostor okolních zemí pravidelně. Řecký i 1000x za měsíc. Je třeba je sestřelovat? Vzdušný prostor Sýrie narušují také. Má je syrská armáda, případně se Sýrií spolupracující armáda ruská také sestřelovat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 26.11.15 21:16

Rusové jsou naštěstí velmi rozumní a rozvážní, to co udělali Turci bylo jen trapné a nebezpečné gesto, navíc se zachovali velice zákeřně k zemi se kterou dosud měli nadstandartní spřátelené vztahy, není totiž ani jisté zda Rusové zmíněný prostor vůbec narušili, neboť i dle vyjádření předst. nato se jednalo o "sedumnáct sekund", spíše se zdá že toto tvrzení neodpovídá pravdě a bylo vysloveno jen aby se "vlk nažral a koza zůstala celá". Turci jsou velice pyšní na svou armádu, ovšem ihned po incidentu se spěchali poradit s aliancí protože měli nahnáno, až dnes kdy už je jasné že rusové zachovali chladnou hlavu a nenechali se vyprovokovat opět vzkazují že by letadlo opět sestřelili. Pokud by Rusko chtělo, mohlo by Turecko vymazat z mapy, má na to dostatečný arsenál, a celé NATO to ví, proto je velmi "opatrné," v jaderné válce vůbec nerozhoduje kdo má větší armádu víc "letadýlek" a "nablýskaných uniforem"a., stačí pár dobře mířených raket a je vymalováno. Vážím si Rusů že jsou takoví jací jsou , ostuda a neprofesionalita je na straně nata, jsou si toho plně vědomi, ví to celý svět viz:

Irácký viceprezident Núrí Málikí obvinil tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, že tlačí svět na pokraj globálního konfliktu.

"Erdogan tvrdí, že ruské letadlo na několik sekund vstoupilo do tureckého vzdušného prostoru. Zapomíná, že jeho vlastní letadla každý den porušují vzdušný prostor Iráku a Sýrie," prohlásil podle agentury AFP.

Narážel tak na fakt, že turecké stíhačky v posledních měsících pravidelně podnikají vzdušné údery na rebely ze Strany kurdských pracujících, kteří mají své základny na severu Iráku. "Erdoganův dvojí metr a agresivní politika hrozí novou světovou válkou."


doplněno 26.11.15 21:22:

PS. zdroj aktuálně cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 26.11.15 20:32

Ano, to hrozí furt. Papíry na hlavu jsou dobré. Zranění se vyléčí! Když ti vadí, že rozhodují ti nahoře, co s tím děláš!? Pochop, že lid si je zvolil!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cechacekvzite
Datum: 26.11.15 20:42
Zachovej klid študáku, máme vynikající profi armádu 26 tisíc kvalitně vyzbrojených na př. Vlastičkou zakoupených panďurů, Mírou zakoupených vynikajících padáků a když bude poplach a Saša s Promotrem za pět set mega to ozvuční, tak islámisti dostanou bobky, zahoděj kalašníky a zalezou do pouště. Jinak Turecko je jedinný demokratický islamský stát, který je v NATO, 90% je věřících, 5x denně se z minaretů ozývá svolávání, tak měl ruský pilot smůlu, když turecký stihač nebyl v minaretu, ale v koppitu. Je to jenom dráždění Putina a ruských generálů, ale ty mají zatím větší rozum než pomatenci v Bruselu.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 21:28

Ahoj. Kůli tomuhle nevyšiluj. Zrovna dneska bylo mnohokrát řečeno, že obě strany incidentu nemají zájem vyvolávat jakoukoliv vojenskou aktivitu mezi sebou.

Osobně si myslím, že tu akci spustil nějaký přemotivovaný Turčík. Aby sundali éro na pomezí nějakých vzdušných hranic, kde hraje roli pár kilometrů, to byla pěkná blbost, nebo hovadina. Proto se to nedělá. V nějaké zprávě jsem zaslechl, že Rusáci měli bombardovat a ostřelovat nějaké objekty v zájmu Turecka. Kdyby zveřejnili dokonale právě tuhle událost, mělo by sundání toho éra nějaké větší opodstatnění. I když, jak už známe Rusáky a Putina, ti si zničeho nic moc nedělají. Stejně si jedou po své vlastní línii.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janm*
Datum: 26.11.15 21:35

Mezi Tureckem a Ruskem fungovala "horká linka", Turci byli o operacích dobře informováni, nedivím se že Putin to vzal jako "kudlu do zad" podpásovku, zákeřnost...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.