Líbí se mi kolega

Od: Datum: 26.11.15 06:40 odpovědí: 9 změna: 27.11.15 06:08

Dobrý den. Nedávno jsem sem psala, že se mi líbí kolega z práce. Nyní se mi líbí jiný kolega. Nevím, co dělat. Jsem z toho nešťastná. Znám ho 3 měsíce, ale jiskra přeskočila nedávno a před týdnem to začalo jiskřit nejvíc. Bydlí kousek ode mě, ale někdy jezdí jinam. A je se mnou na oddělení. Proto ho trochu znám. Minulý týden, jak to začalo hodně jiskřit, tak se mnou flirtoval, dlouhé pohledy do očí byly, vtipný byl. Chodil za mnou a ptal se mě, jak se mám a koukal furt na mě. Až mě ten jeho zájem překvapil a znejistěl. Nevěděla jsem, jak reagovat. Cítila jsem to jiskření. Pak jsme se 3 dny neviděli, měli jsme volno. Myslela jsem si na něj ve dne v noci a přemýšlela, jak mu dám telefonní číslo. Napsala si ho na papírek a říkala si, že ho pozvu do kina... Mám ho v kabelce připravený... Včera jsme se viděli a on mě začal ignorovat. Choval se jinak a dneska taky. Jsem z toho zdrcená. Myslela jsem si, že má zájem a ono nic. Zkrátka ochladl. Ale já ne. Když někoho chci, tak dokud ho nedostanu a ne že 2 dny chci a pak nechci. Má to jinak nastavený. Nebo jsem udělala v tom procesu seznamování nějakou chybu, dala mu najevo málo zájmu o něj. On ke mně minulý týden přišel a dával najevo zájem zrovna před tou největší drbnou. Tak jsem mu nemohla dávat najevo moc zájmu. I u oběda se ke mně hlásil. Včera jsem cítila, když jsme se míjeli, jeho pohled, ale nechtěla jsem v tu chvíli na něj kouknout. Opět to jiskřilo. Byla jsem na něj naštvaná, že mě předtím ignoroval. Mám to obráceně, když očekávám od něj zájem, tak nic, a když už ho nečekám, tak cítím jeho pohled. Nevím, co znamená. Bylo to po tom, co mě ignoroval. Vadí mi, že to jiskří. Protože když se s ním jenom bavím, tak ho pak chci a myslím na něj. Tak se mu snažím vyhýbat, abych na něj nemyslela a nechtěla ho. Ale to mi vadí taky, protože se s ním chci bavit o různých věcech. Zajímavé je to, že se mě ptal vždycky, jak pojedu domů a pak se mnou schválně nejel. Takže je to opět jen trápení. Proč ta láska existuje? Je mladší asi o 10 let. Tak možná tam je taky problém. Chtěla bych na něj zapomenout. Možná mu něco napovídali mladší kolegové. Napadlo mě, že to byl asi jen flirt nebo nějaká manipulace? Dělá mu dobře mě "navnadit" a pak dávat najevo nezájem? A pak sledovat moje reakce? Jsem pro něj jen hračka? Co myslíte? Nevyznám se v něm.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.11.15 07:03
avatar

Víte, proč se říká: Co je v domě. není pro mně? Protože když to nedopadne, tak ti dva musí vedle sebe stále existovat, bez možnosti úniku. Nejste malé děvčátko, abyste tohle nepochopila. Vypadá to opravdu na hlavu, když napíšete, že se vám líbil nejprve jeden a pak druhý a že nedáte pokoj, dokud ho nedostanete. A to jak popisujete chování onoho muže a kolegů, tak mi to vypadá, že jim děláte vánoční besídku s divadlem po celý rok. Baví se celý kolektiv náramně. *hej*Myslím si, že troška soudnosti a důstojnosti by nezaškodila. A taky neublížila. Nejméně vám. ;) Omlouvám se za upřímnost, ale ptala jste se.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 26.11.15 08:57
avatar

No a proč mu rovnou neřeknete narovinu, co byste chtěla. Alespoň z vašeho psaní to cítím. Jste lovkyně. Sex ... a pak vás třeba to zamilování přejde.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 10:09
avatar

Na mne to celé působí tak, že si z Vás dělá blázny. Je o 10 let mladší, přesvědčil se, že byste si dala říct a pak se stáhl. Je možné, že mu někdo něco napovídal, ale také je možné, že se s někým jen vsadil o to, že Vás poblázní. A to se mu povedlo. Ale je to jen můj názor a dojem.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: nikc®
Datum: 26.11.15 13:23

S tím předtím to samozřejmě nevyšlo a nejsem lovkyně jen na sex. To v žádném případě nejsem. Ale vzhledem k tomu, že se baví s jedním mužem starším a ten je tak trochu intrikán, tak je možné, že ten ho navedl k tomu.


doplněno 26.11.15 13:26:

Spíš si myslím, že poznal, že mi o sex nejde, beru to vážně a proto se stáhl.

Datum: 26.11.15 22:33
avatar

Nejspíš si neuvědomujete, že ty kolegy nikdo k ničemu nenavádí,

všechny problémy si děláte sama. Kolegy v zaměstnání berte jako kolegy v práci

a případného partnera si hledejte jinde (mimo firmu, v níž pracujete)!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 27.11.15 06:08

To se lehko řekne jinde. Jsem pořád v práci a když ne, tak doma. Času na hledání chlapa moc není.

Od: buss
Datum: 26.11.15 10:27

Najít třetího a tím se ti dva eliminují. Nebo fšeci ...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: uska®
Datum: 26.11.15 12:19

Já si myslím, že je tohle smyšlený příběh nudící se dívky (snad) ze základní školy. Sice tazatelka píše - kolega je o 10 let mladší - z toho usuzuji, že tazatelce by bylo asi 30 let a takou slátaninu třicetiletá ženská není schopna ze sebe dostat.

K dotazu - jste dobrý terč pro srandičky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 17:26
avatar

Jojo, mladý kolega... "hele chlapi, už jsem vám říkal, že po mně jede ta borka z druhýho oddělení? Vsadím se, že ji mám do Vánoc v posteli".

Stejně jako Babkazov si myslím, že Vaším poblázněním o různých kolegů se baví hodně lidí v okolí. A navíc to vypadá, že si frajer myslí, že mu do tý postele fakt vlezete. Dělejte, jak myslíte, ale osobně bych kvůli pár zaskákání si v posteli nechtěla být půlce firmy pro smích.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.