Nucená výměna vodoměru bez oznámení

Od: Datum: 25.11.15 06:15 odpovědí: 4 změna: 26.11.15 19:17

Předevčírem mi sousedka důchodkyně z našeho činžovního domu řekla, že firma, která mění vodoměry zvoňila v 11:00h.po bytech.Já byla bohužel v tu dobu v práci a nic nevěděla, protože na nástěnce u nás ve vchodu ani ve schránce žádné1.oznámení vůbec nebylo. Firma to zkoušela náhodou, koho zrovna naštěstí zastihne doma.Včera večer jsem našla v mé poštovní schránce 2.upozorňující varování se vzkazem" Žádáme Vás o vstupu do Vašeho bytu na konkrétní den a orientačně vymezenou hodinu, v případě že Vás nezastihneme doma, tak na 3.pokus Vám naučtujeme výjezd firmy i s montáží v plné výši" Bydlím nájemním bytě od města.Ten druhý nucený jejich termín mne koliduje s mojí plánovanou operací v nemocnici.Není možno se s nimi ani dohodnout po telefonu,protože neuvadí na sebe tel.číslo a název firmy je ve zkratce MMPH OSO. Další rodina podemnou se kterou se kamarádím, je na svatební cestě v zahraničí a též o ničem nevědí, jak jsme přes mobil v kontaktu. To znamená, že já kvůli jejich "poručení" musím zrušit plánovanou operaci v nemocnici a kamarádi,kteří jsou na svatební cestě se musí předčasně vrátit, kvůli této určené povinnosti být doma, jak ta firma si usmyslí? Jinak vyhrožují zaplacení veškerých nákladů v plné výši.A zvykají si různé firmy častěji bez ohlášení náhodně zvonit, buď něco měnit- hodiny nebo měřit.To abych radši nechodila do práce kvůli nim a čekala doma na zvonek.


doplněno 25.11.15 06:44:

To druhé podivné varovné oznámení nemá ani razítko firmy ani kontaktní údaje. Co, když to bude nějaký zloděj?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.15 08:13
avatar

Obraťte se pro více infa na vlastníka bytu, tedy město.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.11.15 18:25
avatar

Zeptal bych se tam, kam posílám peníze za vodný. Jestli vodoměry nemění přímo oni,tak určitě firma jimi oslovená. Rušit naplánovanou operaci kvuli nějaké výměně vodoměru, se mi zdá jako opravdu veliká blbost.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 26.11.15 16:46
avatar
Byl bych v klidu. Ta firma to jenom zkouší.. nic jste neobjednala. Nejsou schopni se s vámi dohodnout na jiný termín. Máte vážný důvod tak ať se třeba kousnou do řitě... berte to s optimismem
Ohodnoceno: 0x
 
Od: zjtzir
Datum: 26.11.15 19:17

Podle mě je jakákoli platba za výjezd nevymahatelná. Byla bych v klidu, řekla, že jsem byla na operaci a žádný lístek jsem ve schránce neměla. U soudu byste je rozcupovala na kousky.

Nebo zkuste zavolat do vodovodů a kanalizací ve vašem městě, jestli se s nimi půjde nějak domluvit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.