Jak vybrat ženu na celý život?

Od: Datum: 24.11.15 18:27 odpovědí: 58 změna: 20.12.15 23:38

Dobrý den, představte si následující modelovou situaci. Máte se setkat s několika málo ženami, řekněme pěti, pouze v rámci několika málo setkání a omezeném čase, si musíte vybrat jednu na celý život. Víte, že jedna z nich to jistě bude. Představte si, že něco jako rozvod nepřichází reálně do úvahy. Co se budete těch žen ptát? Co vás na nich bude zajímat, aby vaše volba byla alespoň trochu moudrá v daných podmínkách? Díky každému, kdo se zamyslí a odpoví po zralé úvaze.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.15 19:11

Odpověď je stejná jako na otázku "Jak vybrat správná čísla do sportky". Blbě, prostě to zkoušejte. Ale jedna rada by přece byla: zkuste spolu bydlet, zažít spolu nějaké nepohodlí (třeba jet na nějakou improvizovanou dovolenou, kde není vše zajištěno), poznejte její rodinu (dcera se povahově podobá obvykle matce).

Pokud se ptáte na něco, co se dá stihnout za 24 hodin (s přestávkami), tak radu nemám.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 24.11.15 19:15
avatar

Já bych se ptala na její rodiče, hlavně teda na maminku, většina z nás jsem jejich dokonnalou kopií, a když člověk mluví sám o sobě, má větší tendenci realitu upravovat, než když mluví o někom jiném.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pretorius
Datum: 24.11.15 22:36

Může to být určitá indícia. Použiji tento tip.


doplněno 25.11.15 00:56:

Čím více nad Vaší reakci uvažuji, tím víc si uvědomuji, že máte velkou pravdu. To co jste popsala je možná jediný způsob, jak reálně něco hodnotného zjistit, za stavajících, značně omezujících podmínek. Jste hlavička, díky.

Datum: 24.11.15 19:27
avatar

V tom případě se ptejte na její víru a duševní zdraví. To přece nemůžete myslet vážně, někdo vám vybral 5 potenciálních manželek a vám ponechal volbu jedné? Být já jedna z těch žen, buďte si jist, že si vás nevezmu, jedině pevná víra (fanatismus), slepá poslušnost a hrozba trestu by mě asi donutila. Fuj a to si to jen představuji, jsem blbá, vymytý mozek a v podstatě na prodej, ženská z rozumem by na toto nikdy nepřistoupila pokud by nebyla pod velkým vlivem víry-sekty.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: strakatypes
Datum: 24.11.15 19:36

Zde nejlepší rada asi jako v pohádce: zabalit do prostěradla a na kterou to muška sedne, toť ta pravá. :-D

Jinak činorodou, pohyblivou, pracovitou. Která bude mít všech 5P.


doplněno 24.11.15 20:11:

S vyloučením rozvodu by potom byla nejvhodnější partie ta, která je věřící.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.11.15 19:38
avatar

Na nic.

Z žen, které by byly ochotny na tento způsob výběru přistoupit,

by žádná nebyla vhodná. (=Nebude to ani jedna.)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: strakatypes
Datum: 24.11.15 20:08

Ivzez, ty ženy o tom třeba vůbec nemusí vědět, že se dostaly do užšího kola a jsou takto vybírány.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pretorius
Datum: 24.11.15 22:43

Ty ženy si toho nejsou vědomé.

Datum: 24.11.15 23:26
avatar

Nevěřte tomu. Ženy poznají, že tu muž není jenom pro ně.

Z těch, které to nepoznají (které "se nechají opít rohlíkem"),

není vhodná žádná.

_____

Neměl byste ženy tolik podceňovat a mužům tak "fandit".


doplněno 24.11.15 23:36:

Ženy, které za něco stojí, by se do takového výběru nikdy nedostaly

(prokoukly by Vás dříve, než by Vás napadlo výběr uspořádat).

___

S výběrem mezi zlatokopkami neporadím, to je jiná kategorie...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: marketka
Datum: 25.11.15 10:17

A co je na tom špatného, že si chce chlap vybrat z vícero žen jednu na celý život? (A nemá třeba už na to tolik času, aby mohl čekat, jestli spontánně přijde nějaká láska sama od sebe jako blesk z čistého nebe?) Jak by to podle vás mělo jinak v praxi vypadat? Každý si přece vybere jednoho partnera na život z vícero možných. Proč by na to někdo neměl přistoupit? Já si taky vybírám partnera, který by byl pro mě nejvíc vhodný, a nenapadlo mě, že by to mohlo někomu vadit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.11.15 05:14
avatar

Přebírat jako zboží na krámě

(tak mi dotaz vyzněl)? Pěkně děkuju!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.15 09:30
avatar

ivzes -

pán to zřejmě myslel tak, že by se rád oženil, má na výběr z několika žen, žádnou nějak zvlášť nemiluje ( jinak by se neptal) - ale chtěl by hodnou manželku, s kterou by žil spokojeně "až do smrti" - ale protože má velký majetek, jak říkal - tak by byl nerad, kdyby "nalítl" na nějakou bezohlednou zlatokopku.

Takže chce znát názory lidí, kteří už nějaké zkušenosti mají - ale zřejmě si neuvědomuje, že žádný "univerzální" recept na výběr hodného partnera (jak ženy, tak i muže) neexistuje. Už proto, že se lidi v průběhu života a pod tlakem různých okolností mění - jak už tady někdo psal - takže se mění i tazatelovy představy, nebo nároky - navíc se každý na počátku známosti přetvařuje tak, aby před svým protějškem vypadal co nejlépe. Takže je to vždycky risk - může být jen menší, nebo větší, ale nikdy nulový.

- a přebírat zboží na krámě mohou dnes (zatím) i ženy, takže touto představou bych se netrápila. Zdravím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 19:38
avatar

Jestli píšete knihu nebo scénář k filmu z doby někdy ke konci 19. století, tak se zamyslím. V opačném případě, jestli otázku míníte vážně a jestli to má být partnerka pro vás, tak se opravdu hluboce zamyslete sám.

Proboha, kdybych měla jít někam jako na trh, kde si mě bude někdo vybírat z pěti kusů, tak bych snad raději byla stará panna až do smrti.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: pretorius
Datum: 24.11.15 23:04

Celý náš život se řídí pravidlem trhu a u vztahů to platí stejně. Můžete si snad vybrat partnera, člověka, který o vás nestojí? Vyberete si vždy jen z těch, co o Vás stojí nebo mohou stát. Nefunguje tady snad nabídka a poptávka, jako na trhu?

Datum: 24.11.15 20:06
avatar

V prvním vyřazovacím kole položte každé jednoduchou otázku – chceš se stát mojí manželkou a setrvat v manželství se mnou do konce svého života? Pokud alespoň u tří uslyšíte kladnou odpověď, postoupily do užšího výběru. Mohla by následovat další otázka – budeš mě milovat a ctít do konce svého života i přes to, že nevlastním žádný majetek, možná přijdu o zaměstnání, jsem ve stresu a občas bez nálady a nemohu zaručit, že si to nebudu vybíjet zrovna doma na Tobě? Pokud alespoň jedna odpoví ano, berte ji , ale pro jistotu ji položte ještě jeden kontrolní dotaz (abyste se zbytečně neunáhlil ) – jsi zdravá a chceš se mnou mít děti? Buď budete mít vítězku a ženu pro svůj život, nebo je na řadě další pětice žen...

Opravdu jsem se vážně zamyslela nad tím, kam svým dotazem skutečně směřujete..


doplněno 24.11.15 20:48:

Díky. *smich*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 24.11.15 20:44

Ahoj Kapi. Dobrá práce. Ještě by se jí měl zeptat, jestli slyší na co se ptá.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dam®
Datum: 24.11.15 23:58

Kapko promiňte, ale třešnička na Vašem dortu...*palec**palec**slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pretorius
Datum: 24.11.15 22:49

Ty ženy jsou si vědomé toho, že vlastním značný majetek. Jejich odpověď může být účelová. Přímá otázka nejspíše nemusí být pravdivá.

Od: vilik
Datum: 24.11.15 20:52

Tohle je neslušnéslovo otázka. Ale když se opravdu zamyslím, tak z vašeho zadání je zřejmé, že všechny stojí o vás, rozhodujete vy. A proto vybíráte pro vás dlouhodobě přitažlivou, vzhledem, gesty, na to se ptát nemusíte, to vidíte. Zároveň povahou, ale to my nevíme, jste dominantní, submisivní, živý, klidný? Chcete partnerku stejně inteligentní, nebo trochu méně, protože byste jinak neunesl pocit méněcennosti? Chcete partnerku, oponentku, nebo k vám má obdivně vzhlížet? To se nezmiňuju o osobních návycích, životních preferencích, postojích. Z toho všeho plyne, že univerzální dotazníček tady těžko vymyslíte. Jaký by byl například váš výběr, když ta nejhezčí nemá vztah k sexu a je úplně hloupá, zatímco ostatní jsou super, jen vám spíš připadají jako ošklivá sestra? Takže tak.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.11.15 21:22

Trval bych na tom aby přivedly svojí matku :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pretorius
Datum: 24.11.15 23:10

Vy tady utváříte výčet toho všeho na čem objektivně záleží = souhlasím. Jak tohle ale formulovat do otázek tak, aby bylo možné je relevantně vyhodnotit. To je právě ta výzva. S ohledem na to, že odpověď může být tendenční, neupřímná. To je teprv oříšek, néli para ořech.

Od: vilik
Datum: 25.11.15 13:21

To ale skutečně záleží na vašich vlastnostech a preferencích. I firmy, hledající zaměstnance, si nechávají vypracovat psychologické vyšetření a vstupní dotazníky pro každou konkrétní pozici a požadavky té konkrétní firmy s tím, že vy jste výběr uchopil jako hledání nejkvalitnější ženy. Pokud nejste ochotný do vztahu, potažmo již výběru, investovat čas, nemáte asi nikdy jistotu správné volby. Navíc, zajímavá je nemožnost rozvodu, s přihlédnutím k vyzrávání obou jedinců a možné změny preferencí v budoucnu. Podle toho, co jste o sobě napsal ( nic ), vám doporučím stejně kvalitní metodu, jako ostatní. Která je pro vás nejhezčí v plavkách, tu si vezměte. V případě nerozhodnosti poznejte i jejich matky a jako třetí krok losujte. Máte 50% šanci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 13:30
avatar

vilik-

- pokud je pán věřící, tak s ním asi bude těžký život - do toho bych nešla ani za milion - pokud bych se ovšem bláznivě nezamilovala ( v tom případě bych si ovšem ale pozdě "rvala vlasy") - takže, pokud není možnost rozvodu, musíte hledat ortodoxní katoličku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lipa®
Datum: 24.11.15 21:29
:)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 21:32
avatar

- jak se znám, já bych vybrala asi tu, u které by zafungovala tzv. "chemie" - holt s rizikem, že se seknu - ale zkusila bych si představit, u které by mi to "seknutí" vadilo nejméně - anebo by to alespoň stálo za to !

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pretorius
Datum: 24.11.15 22:52

Když vše selže, potom máte asi pravdu. Určitá intuice a ne právě pochybný., rádoby vědecký přístup, může být tou nejlepší radou...

Datum: 24.11.15 22:31
avatar
Některé ženské vybírají chlapa podle toho, zda má řidičák . Tak treba to pomůže. Anebo nastěhovat všechny k sobě domů a postupně vyhazovat. Né oknem...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 24.11.15 23:48

Tak to bude celkem v loji, teda pokud má ŘP na kamion, tramvaj, trolejbus. Jóóóój, pokud jsi nesledoval původní epizodu až do konce, tak se rozešli... Dostal kopačky...Zpět - Instinkt, prvotní vjem, debata bez umělé hmoty, přirozenost, bez afektů, solidnost líčení, samotné ruce. Je jen část čeho by sis měl všímat, rozhodně žena není houska v krámě, kterou omacáš a pak vrátíš zpět do regálu.


doplněno 25.11.15 00:05:

Jak vypadá představa trochu moudrá?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepa*
Datum: 25.11.15 12:03

S tím řidičákem to byla opravdu žena jen na zkoušku a rychle pryč. Ta by při prvním větším problému chlapa nechala ve sračkách a ještě by se urazila !

Dnešní děvčata jsou líná, chtějí se hezky oblékat ale samotné si na to nedokáží vydělat a tím méně jsou schopna něco z výplaty ušetřit. Když je krásná, je to přihlouplé telátko. Těžká rada.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 12:08
avatar

- ale přihlouplé telátko si můžete "vycvičit" k obrazu svému - ne? - člověk je tvor, schopný se ledasčemu naučit a nikdo se chytrým nenarodí ! - takže i z přihlouplého telátka se může stát dobrá žena, pokud bude mít moudrého učitele a pokud má trochu té přirozené inteligence.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: marketka
Datum: 25.11.15 13:07

Hele, nebagatelizujte tady řidičský průkaz Kluk už dostal kopačky, tak je to určitě pro mnohé dobrá zpráva, že se nebude trápit.

pepa: to je zajímavé, jak mě dokážete jako ženu hned odhadnout Navíc děláte, jako kdyby chlapi byli všichni bezchybní a problém měly jen ženy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.11.15 14:11
avatar
Hele jen konstatuju, jó
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 06:28
avatar

no, a co si pro ně připravit otázky typu: co bys udělala, kdybysme se vzali a já... (např. přišel o práci, našel si milenku, onemocněl a začal být impotentní... apod.) - z odpovědí by se dalo dost poznat :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 09:51
avatar

- no - ono se to mluví - pokud se to nezažije. Já bych spíš posuzovala i podle toho, jaký má dotyčná žena vztah ke zvířatům - za plus ovšem nepovažuju přehnaně "opičí" lásku - to už by svědčilo spíš o hysterce.


doplněno 25.11.15 11:07:

- ale - rozhodně bych si majetek nějak "ošetřila" pro případ, že byste narazil na bezohlednou zlatokopku - pokud už uvažujeme v této rovině. Pokud ženy vědí, že máte velký majetek, tak jejich "pravou" povahu poznáte stejně až po svatbě - a nemyslete si, že nemají "ani ponětí" o tom, že byste se o ně zajímal - ženský nejsou "blbý" !


doplněno 25.11.15 11:53:

- a rozhodně bych si dala pozor na ženy, které jsou příliš sebevědomé a emancipované !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 10:09

milý ml. muži! tuto otázku , přání jsem si pokládala před 45 lety , představte si štíhlou , pěknou černovlásku veselou , pracovitou , milé povahy , milujíc děti a zvířata. V rodině žádný kladný vzor muže a po škole plná ideálů, snění o velké a milující rodině ve velkém domě s mužem který má podobné sny a představy. Tak abych to zkrátila , děti jsem chtěla čtyři, mám tři muže jednoho , nemám žádného. Ač jsem proti rozvodům , potkalo mě to dvakrát.a co z bylo z přání a touhy? Vzpomínky, smutné roky ale taky to mohlo dopadnout hůř, mám krásné zdravé vnoučata , prima děti a milé přátelé. Neexistuje recept na štěstí, na toho pravého. Všechno je o toleranci , úctě jeden k druhému a hlavně o upřímnost a o lásce. Držím palec at vyberete tu nejlepší...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pretorius
Datum: 28.11.15 08:55

Culdabulda.., škoda, že už nelze přidělovat body..neb co další Váš příspěvek, to další inspirace.

Od: pt®
Datum: 28.11.15 12:13
avatar

"pretorius", dejte nám pak vědět, podle jakého kritéria jste si vybral tu svou ženu pro život. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 25.11.15 10:31

Byly pokusy to nějak zjistit, výsledek 0, rozešli se. Sednout, kafe, papír a tužku a psát si požadavky a vypisovat. Která dostane nejvíce bodů..., ale život je jiný. lidi se mění, skrývají ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: isteron
Datum: 25.11.15 12:07

Ak si chcete vybrať manželku, všímajte si jej matku. Budete vidieť aká bude nádejná snúbenica vyzerať, akú bude mať povahu a aký bude váš spoločný život. Na túto radu som bohužiaľ prišiel dosť neskoro, 20 rokov po sobáši.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 25.11.15 14:26
avatar

vtip - výběr partnerky, třeba Vám to pomůže...

Milionář podal inzerát, že se chce oženit. Do "konkursu" se přihlásila blondýna, zrzka a brunetka.
Milionář je všechny pozval na soukromou párty. Všechny se mu líbily, všechny byly sympatické, tak se rozhodl, že jim dá úkol.
- Podívejte, děvčata, dám každé z vás milion korun. Za týden přijďte a povíte mi, jak jste s těmi penězi naložily. Uvidíme, co ve vás, je.
Za týden se všechny dívky dostaví k audienci. Začíná blondýna.
- Miláčku, já jsem si za ten milion nakoupila krásné šaty, značkovou kosmetiku, hodinky a šperky. To proto, abych tě důstojně reprezentovala před tvými obchodními přáteli a ve společnosti.
- Dobře, praví milionář. Uvidíme.
Druhá jde zrzka.
- Já jsem ti za milion nechala ušít nový oblek, koupila ti boty a nejnovější vybavení do kanceláře. To proto, abys měl co nejlepší podmínky pro práci a abys byl ještě úspěšnější než dosud.
- Fajn, milionář na to, podíváme se ještě na brunetku.
- Víš, já jsem dlouze přemýšlela, co s těmi penězi udělám. Rozhodla jsem se je investovat do akcií, prostudovala finanční trhy, nakoupila perspektivní akcie a za ten týden vydělala další milion. Takže teď ti ty peníze vracím se zhodnocením 100%.
Takže náš milionář měl důvody k přemýšlení. A kteru si nakonec vzal? Nooo.. tu s těma největšíma kozama.

http://jokes.jannemec.com/joke.php?id=11841

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 25.11.15 16:20
avatar

když věc vezmete technicky a podle teorie pravděpodobnosti

V případě výběru z deseti možností vyberte čtvrtou, pokud je lepší než ty tři předcházející.

V případě výběru z pěti možností vyberte třetí, pokud je lepší než ty dvě předcházející.

Jak ale poznat která možnost je v tomto případě lepší a která horší? Vybírejte sluchem. Pak teprve zapojte zrak. Sluch se nedá tak snadno ošálit, jako zrak.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.11.15 20:36

Přecti si něco od Plzáka (výběr partnera pro život). Dobrý vztah k práci (nutno otestovat), čistotná a pořádkumilovná, usměvavá, bez závislostí (na alkohol, drogy, automaty, PC,mobil, jídlo,fitko apod.), nehysterická.

Její matku do toho netahejte. Vidím kolem sebe bezva starší paní,které mají nemožné dcery a naopak. I já i má sesta nejsme kopií matky!


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 20:47

já jsem přímo alergická na toto přísloví. Já se naprosto nepodobám své maatce, povahově ani visuelně. Jsem sama po sobě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.12.15 19:28

Taky s tím nesouhlasím. Po matce moc nejsem a sestra i teta má povahu po otci. Když jsou třeba 3 dcery, nejsou všechny stejné. Někdy to tak může být, ale pravidlo to není.


doplněno 02.12.15 19:34:

Moje rada zní, koukejte i na otce. Když nebude po matce, tak může být po otci. Nebo ani po jednom.


doplněno 02.12.15 19:53:

Utrpení druhých není to, co by mi dělalo dobře. A to dělá dobře mému otci, matce, sestře a tetě. Známená to, že nejsem mámy a táty dcera, když nejsem jako oni? Podle některých názorů tady by tomu tak mělo být, ale není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 03.12.15 10:51
avatar

Obcas nez najdes otce tak ses v duchodu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.15 11:02
avatar

Korino, povahou jsem jiná než maminka ale čím jsem starší, tím víc se ji podobám, dokonce i se setrou jsme si k nezapření podobné až co jsme zestárly.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.15 21:07
avatar

Jakou ženu na celý život? Nafukovací. Neodmlouvá, v posteli ji nikdy nebolí hlava a není unavená, nikdy "to" nemá, nehádá se, do ničeho nekecá, nekafrá s kámoškama, neutrácí, nepotřebuje nové boty, kabelku, nic nepokazí a nic neudělá špatně. Neutíká, snad jen po čase malinko, a jste-li žárlivý, můžete ji při odchodu z domu vypustit. *frajer*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: vilik
Datum: 25.11.15 22:26

Ale zase lidi blbě koukaj třeba v tramvaji nebo na firemním večírku. A nádobí taky neumyje.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dedek*
Datum: 27.11.15 21:54

Když si muž vybírá ženu, je to jako by sáhl do pytle s hady. Když má štěstí, vytáhne si užovku. Stejně ale drží v ruce hada.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.11.15 12:33
avatar
A ještě předem každou vyzkoušet v posteli!
Ohodnoceno: 1x
 
Od: roman68*
Datum: 02.12.15 14:11

Zdravím

asi nějaká "realityšou" , ale mimo realitu?

Vztah muže a ženy je spíše alchymie..než nějaký racionální výběr...snad víte ,co je to "manželství z rozumu" a jak dopadá..?

asi jsem vyrůstal v jiné kultuře, protože takové otázky jsem nikdy neřešil a považuji je za ponižující - z pohledu svobodné volby člověka a rovnoprávnosti mužů i žen

R.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 02.12.15 17:47

Říká se že ne jedna z pěti, ale 4 ze sta jsou ty pravé a naopak. Ještě je otázka, jestli ona by chtěla ten protějšek. On může mít dojem, že je to ta pravá a ona nikoliv. A další rande nebude. Záleží taky na tom, jestli se nesetkává pořád dokola s těmi nepravými, tzn. se 24 stále dokola, až jejich počet vystoupá na 200. Protože každá 25 je ta pravá (pravý). Nejsem chlap, ale chemie dělá hodně. Každý má ty priority jinak nastavené. Někdo dává přednost gaučování, jiný zas sportování, chození na koncerty, do hospody atd..Podle toho se budou ptát. Aby poznal, jestli mají něco společného a taky názory.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 19:46
avatar

Pokud by na toto existovala odpověď tak není potřeba jakékoliv manželství rozvádět!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 22:43

Když bych měl tu možnost a ty ženy s tím souhlasily, každou bych otestoval tak, že bych si ji pozval, třeba jen na týden někam, kde by musela vařit, uklízet a vůbec fungovat jako hodná a spolehlivá manželka. Myslím , že nepoužitelné kopyto by se projevilo už druhý den. A až bych jí odevzdával domů, s kladný či záporným názorem,pro jistotu bych se rozhlédl ještě u nich doma. Když se člověk pozorně dívá , tak leccos vidí a když zavede s rodiči cílený , ale nenápadný rozhovor dozví se hodně.Dřív se říkalo-až půjdeš k nevěstě na námluvy, zastav se na dvoře a podívej se na střechu.Pokud jsou v ní díry uteč zavčasu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: lego®
Datum: 03.12.15 10:50
avatar

Stejne jako blbe z davu> namatkovym vyberem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ht
Datum: 20.12.15 21:35

já vám odpovím vyberte si mne,jsem dokonalá.a nemusíte vybítat z 5,taková ztráta času.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tadeas*
Datum: 20.12.15 22:24

Je těžké si najít ženu na celý život i po delší známosti, kdy si člověk myslí, že protějšek již poznal-toto platí samozřejmě i pro ženu, hledající muže. Pokud se mám setkat s 5 ženami, na několik málo setkání a v omezeném čase a vybrat si ženu na celý život, tak si nejspíš taky vyberu ženu na omezený čas. To raději jděte na seznamku, tam se dozvíte více. A na co se ptát? To přeci vyplyne z konverzace, jestli vám žena bude připadat příjemná a milá, bude se vám líbit jako člověk, tak si budete mít o čem povídat. Na každou vámi připravenou otázku může mít ona připravenou odpověď. Na tom poznání nestojí, musíte si být navzájem přitažliví a hlavně upřímní, tím se nedá nic zkazit, pokud ovšem netrefíte na vypočítavou potvoru.Ale rovněž žena může potkat stejně založeného muže. Takže jediná rada je se takovému "konkursu na ženu"vyhnout, nebo jeho výsledkům nepřikládat valného významu. Může se stát, že vám to vyjde, potom ale začněte psát scénáře k americkým romantickým filmům!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 20.12.15 23:38

NENAJDETE, Na zemi je n žen, jaký máte výběr? Pracoviště, okolí, inzeráty. Dejte inzerát s požadavky! A pak napište výsledek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.