Zadaná známost

Od: Datum: 23.11.15 14:39 odpovědí: 15 změna: 02.12.15 09:57

Dobrý den,

pokusím se být co nejstručnější - měsíc se bavím s jednou holkou. Není to takový ten vzhledový TOP, který má na ruce 10 kluků (a možná to se mi na ní právě líbí), je mi s ní hezky..

Včera jsme byli koukat na film a došlo k líbání, ale od té doby jsme spolu o tom nemluvili - snažím se žít do její situace - je zadaná (o klukovi se mi nikdy sama od sebe nezmínila, vlastně jsme se spolu o něm ani nemluvili), píšeme si normálně, dokonce i když jsem psal že děkuju za fajn večer tak ona taky děkovala a na otázku jestli z opakujem tak řekla že jo :)

Dokážu si představit, že má možná zmatek v hlavě (i když nic takového nenapsala, ale když se zkusím vcítit) a z toho důvodu jsem se neptal jestli to bere vážně nebo ne. Chci ji dát čas, ale zas nechci aby na mě "zapoměla".

A s tím souvisí moje otázka, nechci se jí vnucovat ale zase být lhostejný to taky ne - napadlo mě ji dneska po večeři (intr) zkusit vytáhnout někam do kavárny do crossu, normálně si popovídat přičemž nedávat nic najevo - držení za ruce, pusa.. Max. obejmutí a počkat, jestli se o něco "přihlásí" ona, že mi třeba za tu ruku chytne nebo tak.

Není to moc hrr? Jak byste mi poradili do budoucna, kdybychom šli zase někdy na film? O jejím příteli vůbec nemluvit, po tom líbání mě napadlo říct že nechci aby udělala něco čeho by potom litovala ale pak jsem to zavrhl. Zároveň se po ní samozřejmě nechci sápat, nebo na veřejnosti ji projevovat nějakou náklonost, když nevím jestli o to stojí.

Co si o tom celém myslíte vy?

Především o tom dnešku, jak nebýt hrr a jak se chovat do budoucna. Díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.15 14:50
avatar

pokud není vdaná a nemá děti tak kuj železo dokud je žhavé

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.11.15 16:17
avatar

Já dost dobře nechápu. Sbalíš zadanou holku a staráš se jak jí situiaci usnadnit? Neblázni! Jestli o ni hodně stojíš, pak se chovej normálně. Ona si vybere. Ale nenuť ji k ničemu, co sama nechce. Když se budeš po ni sápat, buď ti to dovolí nebo ne. Rozhodnutí je na ni. Nestarej se o budoucnost, buď rád, že je to tak, jak to je. ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rdzrdtz
Datum: 23.11.15 18:41

Bejt tebou, tak na začátku nic neřeším a prostě jí balím. Klidně dělej, že nevíš, že má přítele. Ale jestli ho nenechá brzo, tak stejně budeš muset začít řešit, co s tím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.15 20:29
avatar

Podle mne to není fér: Jak by ses cítil na místě jejího přítele?

Ocenil bys, že dívka po dobu, kdy není s tebou, "nesmutní"?

Co nechceš, aby druzí dělali tobě, nedělej ty jim!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 23.11.15 23:56
avatar

nepřebírá se bráchovi, nejlepšímu kamarádu. Ani jeleni v říji si nehrají na gentlemany. Samozřejmě i u lidí si samičky vybírají. I já býval slušňák - lépe řečeno hloupý *hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 24.11.15 00:50

To je trapný! Podpásovka a ještě se k tomu staví, aby holce neublížil.

Volných holek je na tisíce. To nemáš na to, aby jsi se s nějakou volnou seznámil?

U nás vesnici by jsi dostal po kušni. Do zelí se neleze. Člověk by měl mít nějakou hrdost a zásadovost.

Nedivím se, že potom máš problémy, které neumíš vyřešit a kňouráš na ,,Poraďte,,.

Již jméno svědčí o tvém nízkém sebevědomí, frajere v uvozovkách.

To si o tom myslím já, strakatý a kousavý pes, když už jsi se na to ptal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 24.11.15 07:49
Si mlady, jdi do toho. Prirode neporucis a za nedlouho ji bude na indtru obluzovat nekdo z vyssiho rocniku. Kuj zelezo dokud je zhave. Silnejsi pes m*da.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.11.15 14:10

Ahoj. Když ti to sama neřekla, že by měla být nějak zadaná, tak to neřeš a sápej se jemně. Když ti tu informaci po tom randeti, ani před ním, někdo další nedal, tak bych to fakt neřešil. Rozhodnutí je vždycky na slečně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.15 14:18

Děkuji za názory.

Pro ty co mé chování odsuzují, chci podotknout, že mě by se taky nelíbilo aby někdo něco podobného zkoušel na mojí přítelkyni, ale dost dobře pochybuju, že by si nějaký kluk na diskotéce po tom, co se dozvěděl že má kluka řekl "Hm, mě by se taky nelíbilo aby mi někdo přebral holku, je to nemorální atd".

Kdyby řekla, že má kluka - ale když se mi o tom de facto ani jednou nezmínila.

Píšeme si, rád bych ji vytáhl někdy někam na kafčo jen posedět nebo tak, včera sama psala že jí nebylo dvakrát (aniž bych jí kamkoli zval).

Každopádně díky mockrát všem, co sem napsali :)

Datum: 01.12.15 21:23
Tak jsem zase po týdnu zpátky a podělalo se to :( Nebo spíš já...
Potom, co jsem ji defacto naznačil, že mi chybí a napsala akorád smajlíka (:D) jsem ji napsal, že mi nejde do hlavy, že je schopná se se mnou líbat a zároveň mi naznačit, že jsem ji totálně jedno. Ona se zeptala: "My jsme se líbali?" a já na to "Jak si brala to po těch medvídkách?".. A ona naprosto ironická reakce ("tak to jo ;) ;) měj se" a blok na snapu, fb okamžitě.
Snažil jsem se tomu dát pár dní pauzu, vyčistit si hlavu. Chtěl bych s ní o tom osobně mluvit (psal jsem jí omluvnou SMS, ale zázrakem jsem ji neodeslal, teď bych toho litoval). Nechci se jí doprošovat, nebo se před ní ponižovat, rád bych zvolil nevtíravou formu omluvy, kde jasně přiznám chybu. Chtěl bych se vyvarovat toho "promiň, že jsem to pokazil, že jsem to napsal" ale spíš něco ve smyslu "Moc mě mrzí, že jsem to pochopil jinak než jsem měl a jak si to chápala ty. Byl bych moc rád, abys mi dala šanci to napravit. Záleží mi na tom, abychom zase byli kamarádi a aby to mezi náma bylo dobrý".
Díky tomu jsem si uvědomil, že být s ní kamarád je pro mě důležitější než se snažit o něco víc. Zároveň je mi jasný, že může být pořád naštvaná, nebo se usmíříme, ale jen tak nezapomene.. Nevím jestli tohle jí zmiňovat.
Snad o to stojí, nebo mě aspoň neshodí - na obědě na mě dost koukala, nevím jestli v dobrým nebo zlým.. Nechtěl jsem se po ní moc dívat.
Od: dam®
Datum: 01.12.15 21:42

Co Tě napadlo se jí omlouvat? Utíkej od ní , fofrem, vždyť Ťe má jen čárkou do notesu.: "Další co mě miluje.".

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 02.12.15 06:54
avatar

Tajemňaku, co to, proboha, stále a stále řešíte! Pusťe to z hlavy a běžte dále! Co by dívka musela udělat, abyste pochopil, že o vás nestojí, že vás nechce, že není cestY zpět?! Už toho nechejte a pusťte jí z hlavy. *hej*Už to vypadá, že se dívka pro vás stala určitým druhem obsese. Vzpamatujte se a začněte fungovat normálně!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: molto
Datum: 02.12.15 09:25

Proboha, od takove udrzovat dvacet kroku minimalni vzdalenost.

Nedelej ze sebe idiota.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 02.12.15 07:12

Chyba je hned na začátku tohoto story příběhu.

Stačilo jednoduše se zeptat... ,,Hele Simono, chodíš jěště s tím Jakubem?,, Odpověď ,,ano - ne,, a měl byste jasno. Ano - dám ruce pryč, ne - jdu bez problémů do toho. Jak jednoduché, proč si komplikovat život.

Co na tom, že ona se nezmínila, stačí, že jste věděl Vy. Kolik problémů, nejistoty, přemýšlení jste si mohl ušetřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.12.15 09:57
avatar

Jo, sbalils zadanou, seš frajer. A teď si představ, že se slečna rozejde se svým oficiálním přítelem a začne chodit s tebou. Super, že jo? Až na to, že se krom tebe bude potajmu stýkat ještě s jedním, který ji bude držet za ruku, budou se líbat a on se bude snažit, aby se s tebou rozešla. Historie má totiž tendeci se opakovat.

Takže - klidně spolu jděte ven, pokecejte, jděte do kina. Ale nějaké líbání apod. by pro tebe mělo být absolutní tabu, pokud je ona zadaná. Navíc ona sama se staví tak trochu do role děvky, když s jedním chodí a s druhým se líbá, takže o charakteru si nedělám moc iluze. Chudák její kluk, snad ji kopne do zadku brzo a nebude se moc trápit.

Osobně si ale myslím, že jí dělal doře ten tvůj zájem a že se můžeš přetrhnout. Každé holce je fajn, když i připadá kvělá a žádaná.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.