Amatérský film

Od: Datum: 22.11.15 17:35 odpovědí: 1 změna: 22.11.15 19:58
avatar

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak je vlastně možné, že filmy přicházejí do kin a na jakém základě se tam vybírají. *palec* Co kdybychom s kamarády z konzervatoře natočili nějaký filmík? Je možné, že by se líbil, a že by ho třeba za poloviční vstupné dodali do kin? *cteni* Opravdu, pokud by to nebyla nějaká blbost a jim se to líbilo, existují nějaké castingy, kdy by šel film zaslat?
Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.15 19:58
avatar

Nevyznám se v pozadí ale tušim že to bude o penězích, mam namysli předpokládaný výdělek. Dobrý film stojí spoustu peněz, s kamarády by to znamenalo nejspíš sehnat investora nebo sponzora, což znamená vždy tlak na návštěvnost a buďto ještě velký tlak na zisk nebo na dělání reklamy. Důležitý je především nápad, třeba jistý americký paranormálně aktivní film stál cca půl milionu kč, v našich podmínkách by to šlo odhaduju za polovinu - a jak byl úspěšný!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.