Půjčka výše x věk x výdělek

Od: Datum: 21.11.15 19:45 odpovědí: 11 změna: 25.11.15 21:58

Zdravím,mám zájem o bankovní půjčku ideálně 100 000 kč se splatností na 12 měsíců nebo klidně více,problém je že mi je 20 let a oficiální příjem-plat mám okolo 13 000 čistého mimo to ještě podnikám v různých oblastech ale neoficiálně.Na výpisech z účtu mám měsíční obraty na učtu i 32 000kč můj výdělek za poslední měsíce není pod 25 000kč jenže je mi to v tomto případě k ničemu protože to nemám přiznané chci se zeptat zda nevíte která banka je tak nejschovývavější půjčí mi nejvíce peněz i v mém věku a zdánlivě slabému výdělku slyšel jsem že to je věkově omezeno,peníze potřebuji na zařízení bytu nějaké levnější auto a na investici do byznysu,nechci čekat protože vím že se mi peníze rychle vrátí a ještě mám menší dluhy asi 40 000 v blízkém příbuzenstvu kvůli mým dřívějším chybám se zákonem a drogovou minulotí.Se splácením problém nemám jenže to asi banku nezajímá oficální dluhy nemám žádné,a dále jsem se chěl zeptat zda nevíte když jsem v práci 4 měsíce a měl jsem smlouvu s 3 měsíční zkušební lhůtou zda se smlouva automaticky změnila na jakoby stálou smlouvu se stálym prac.poměrem nevím jak to v tom je.Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 21.11.15 20:02

Dle vašeho popisu vidím nejreálnější půjčku u vaší aktuální banky. Schvaluje v podstatě automat, v každém měsíčním výpisu máte jistě nějakou nabídku úvěru.

Pokud jsou dluhy hrazeny, není potíž. Pokud je v databázích aktuální nebo historicky vysoké vymáhání, nemáte u bank šanci - takže lichváři a riziko bezdomovectví.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.11.15 20:08

Dost bych ti tu půjčku rozmluvil. Půjčka je prostě nesmysl. Půjčíš si 100 tisíc, zaplatíš 150, když všechno stihneš a zaplatíš včas, ale stačí jedna chyba a může z toho být třeba 400 tisíc. Byznys zkus rozjet s penězma co máš, pokud si fakt budeš půjčovat na rozjetí byznysu, tak se snaž půjčit si co nejmíň. Auto kup taky co nejlevnější, zařízení bytu z půjčky nekupuj, radši z bazaru za třetinu ceny nebo se bez něj prostě pár měsíců obejdeš (na co televizi nebo hifi, když stejně kvůli práci a byznysu nebudeš mít čas ani na jedno). Takovýhle půjčky totiž přesně vedou tam, kde nechceš být, totiž do pr...

Jinak pracovní smlouva se zkušební dobou je "stálá" smlouva už od počátku, jen může být během zkušební smlouvy téměř kdykoliv zrušena, potom už ne. Ale pořád můžeš dostat výpověď z důvodů uvedených v zákonu.

Ohodnoceno: 4x

Od: vilik
Datum: 21.11.15 20:23

Pokud tomu dobře rozumím, jste schopen vracet víc než 10 tisíc měsíčně. Banku vám poradil rádce přede mnou, rizika vyjmenoval druhý. Takže doplním. Vezměte za dva měsíce to, co byste splácel bance a dejte do podnikání, nejlíp legálního. Další měsíce koupíte auto, pak nábytek. Rodině můžete vracet průběžně nebo jinak, jak je libo. Případně, pokud se bez auta neobejdete, obraťte postup. Otázka je, jaké auto a v jakém stavu si za ty peníze koupíte. Abyste nezjistil, že po koupi vozu už nejste schopen splácet těch 10 a více tisíc.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 21.11.15 20:47

Ja mám jedinou zkušenost v tomto případě s půjčkou od banky, a to rakouská Oberbank. Půjčil jsem si 150 (rozvod, vyplacení ex) , za rok vrátil, přeplatil o 7000 Kč, a ručil jsme jen směnkou ( HPP na dobu neurčitou) - žádní věřitelé. Vyřízeno vše na pobočce za cca 90 minut. Jo, psal se tok 2007.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.11.15 21:10
opr. žádní ručitelé

Od: toxxx
Datum: 21.11.15 21:46

Zdravím,díky za odpovědi mam zajem jedině o bankovní pujčku nebankovní a lichvaři do toho bych nikdy nešel jinak se mě zdají vyše uvěru a procenta dobrý v airbank tvrdí že 100 000 na rok zaplatím 104 000 se vším všudy je možné abych zaplatil jen o 4000 více?Nevíte jak co nejlépe a nejrychleji kontaktovat banky s nejvýhodějšími pujčkami a která mě take peníze pujčí vím že top je air bank a zunobank kde je urok nejnižšší oproti třeba komerční bance kde mám účet ted já kde jsou uroky o hodně vyšší přecejen radši zaplatím 104 000 než 114 000 ale jak je co nejlepe proklepnout nechce se mi z každou bankou domluvat schuzku a ztratit spoustu času zbytečně.Díky

Od: toxxx
Datum: 21.11.15 21:47

Jsem schopen vracet víc než 10 000 měsíčně ale k čemu mě to je tato skutečnost když muj oficiální plat je 13 000 z čehož pokud já vím tak oni vychází

Datum: 21.11.15 22:10

chápu tě...na jednu stranu taháš za kratší provaz ty, protože ofiko můžeš doložit jen příjem 13 litrů a nejsi pro mnohé banky úplně kredibilní, na druhou stranu chceš logicky vrátit bance pouze o 4 litry více, a ne o 14 litrů více, ale chápej, že za 4 litry se žádná banka nepřetrhne . Sám si musíš v duchu stanovit, kolik max jsi ochoten přeplatit a jak urgentně půjčku potřebuješ a podle toho se zařídit. Udělej si 1 str A4 poptávu po úvěru, dolož ofiko příjem, variantně nabídni ručitele a obešli 10 bank se žádostí o nabídku úvěru (emailem, scany). Logicky, finalisty musíš obehnout osobně po pobočkách , projednat nuance a pak se rozhodnout.

Datum: 21.11.15 22:22

Mě teda vychází, že potřebuješ reálně asi tak 40 tisíc, ne 100. Co dlužíš rodině snad chvíli počká, auto počká, vybavení domácnosti počká. Není lepší si ty 4 měsíce šetřit těch 10 tisíc a pak začít s tím podnikem?

Kromě toho ten podnik nemusí vyjít, je potřeba myslet na to, jestli máš ústupovou variantu.

Ohodnoceno: 1x

Od: ruze®
Datum: 22.11.15 21:16

Udělejte si na Netu srovnání půjček,dobře to vychází např. u Airbanky a nebo Zuna, ale 100.000,- na pořízení vybavení do bytu,levnějšího auta a investici do byznysu je opravdu velmi málo.

Datum: 25.11.15 21:58

Vybavení bytu počká. Kamarád s manželkou neměli první rok ani gauč, seděli na saních, které dostali jako svatební dar.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.