Námitka proti odebrání ID

Od: Datum: 21.11.15 19:33 odpovědí: 6 změna: 23.11.15 08:34

Dobrý večer,byl mi odebrán ID. Chci podat námitku proti odebrání. Máte s tím prosím někdo zkušenost. Chtěla bych poradit hlavně to,jaký je postup. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 21.11.15 21:25

Pokud k námitce nepřiložíte nové /hodně dobré/ lékařské vyšetření, tak námitku ani nepodávejte, neuspějete. To raďeji si obstarejte pořádné nové vyšetření a podejte novou žádost o ID. Budou vás posuzovat od počátku znovu a nejen přeskoumávat správný postup.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.11.15 22:56
avatar
Zřejmě není k ID důvod - buďte rád že jste zdravý a nevymýšlejte .
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 13:31

No i tohle je odpověď. Kdyby jste byl na mém místě a neustál osm hodin v práci - pracuji jako balička u pásu - tak by jste se na to díval jinak. Přeji krásný den.

Od: strakatypes
Datum: 22.11.15 14:47

I když je to v dnešní době těžké, tak bych doporučila si najít lehčí práci. Nebo jít na kratší úvazek.

Pokud komise měla napsáno, že pracujete na 8 hodin v této profesi, tak usoudila, že to zvládáte, 8 hodinová pracovní doba je voda na jejich mlýn.

Námitku podejte do třiceti dnů od převzetí dopisu. V dopise napište, kdo námitku podává, proti čemu //které věci se týká// a co navrhujete. Váš pokles pracovní schopnosti musí být do 35 procent, oproti zdravému člověku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.11.15 16:34
avatar

Sebekriticky uznávám, že je celá řada profesí, které bych neustál. Je to důvod, abych dostal invalidní důchod?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 22.11.15 18:11
avatar

Jethro-na jednu stranu máte pravdu-druhou odpovědí,ale na druhou stranu -mnohdy berou ID lidem,kteří toto opravdu potřebují .např znám osobu co po asi 5 operacích srdce a hlavních tepen a minimálně deseti letech plného ID mu toto úplně sebrali a na druhou stranu hejno "hnědočechů co jsou úplně schopni ale mají plný ID!Nebo alkáči!Viz jeden býv.kolega-společně nám lékař zjisti diabetes-já mám cukr tak do 10... a on měl již po 3 rocích kolem 10 a odmítl léčbu inzulínem,pak za další dobu už 25 a dostal ID.-Pivo může-přece nemůže obsahovat cukr když je hořké a rum? Nemůže škodit ,když je mu po něm tak dobře!

PS není to na Jethro-v podstatě od svých 22 pracuji na pozicích,které bych díky lékařům neměl vykonávat!ale dokud to jde tak to neřeším ,horší až to nepůjde!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.