Alkohol u partnera

Od: Datum: 20.11.15 19:15 odpovědí: 6 změna: 21.11.15 13:23

co s alkoholikem? partner pije, po zánětu slinivky pár letr nepil, ale pak po pár letech se to opět začalo plíživě, teď je to pár dní v týdnu, kdy příde úplně namol a já už to nezvládám, nechci trávit čas s někým, kdo má na prvním místě alkohol a kamarády

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 20.11.15 19:16

Počkat na jeho vystřízlivení, sdělit mu úmysl rozvodu a požadovat polovinu majetku proplatit - odstěhujte se.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.11.15 19:28

jmlc píše pravdu. Já bych, až vystřízliví a začne slibovat, nevěřila. Vím co je alkoholik a vím, jak vypadá závislost na alkoholu. A vím naprosto přesně, že jediná možnost je utíkat anebo jeho vystěhovat. Co nejrychleji a s co nejmenší námahou. Oželet nějaký starý šifoner nebo co a zachránit holý život, než se přetahovat o starý klunkr. Věci budou, ale čas už vám nikdo nevrátí. Škoda každé minuty! *hej*Věřte mi, vím to naprosto jistě!

Datum: 20.11.15 19:36

Očekávat, že se změní, je naivní. Doporučuji shlédnout na YouTube starou československou inscenaci Kvůli mě přestane (mimochodem první role Karla Rodena).

Já se rovněž rozvedla s alkoholikem. Také jsem si naivně představovala, že "kvůli mně přestane"... Také jsem měla samaritánské sklony, a myslela jsem, že mu pomůžu, že ho zachráním... Ale nakonec jsem pochopila, že musím zachránit především sama sebe...

Datum: 21.11.15 11:02

Zobrať ho do nemocnice,kde ľudia umierajú na posledné štádiu choroby pečene,nech sa s ním potom porozpráva prítomný doktor a keď si on potom neuvedomí dôsledky svojho postoja k životu a opije,tak odísť od neho.Vám bude ľahšie,že ste spravili všetko čo ste mohli spraviť pre vzťah a jeho záchranu.Sľubom neverte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.11.15 13:14

Vykopnout - nebo se odstěhovat. Dřív, než v opilosti někomu ublíží nebo se o něj budete muset starat v posledním stadiu cirhózy jater či rakoviny slinivky. Takový člověk si to nezaslouží, když zbůhdarma mrhá svým zdravím a ničí tím někoho dalšího.

Datum: 21.11.15 13:23

Sama píšete, že s ním nechcete trávit čas. Takže bič a pryč! Škoda pocuchaných nervů, když si můžete najít někoho lepšího a žít spokojeným životem. Neztrácejte čas, nechte partnera alkoholu a kamarádům. Vybral si sám co je pro něho důležitější. Vy udělejte totéž!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.