Paušál a změna čísla

Od: Datum: 20.11.15 15:58 odpovědí: 3 změna: 20.11.15 16:21

Ahoj,

slyšela jsem že se mění číslo když se dělá paušál.. Je to pravda?

(poskytovatel je o2)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.15 16:04

Ne to pravda není, to by těch čísel muselo existovat kdyby to každý střídal takhle často.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 20.11.15 16:09
Pokud přecházíte od jiného operátora k o2,tak se Vás při sepsání smlouvy zeptají,zda chcete nové číslo nebo zda si chcete ponechat své.
---
Osobní zkušenost
Ohodnoceno: 1x

Od: scv®
Datum: 20.11.15 16:21

Není. Ale záleží na tom, co chcete a co poskytovateli řeknete.. když přijdete na pobočku s tím, že chcete paušál, nezmíníte se jim o svém stávajícím čísle a oni Vám nenabídnou přechod (z předplaceného čísla / od jiného operátora), tak skončíte se dvěma čísly - stávajícím a novým. Když ale řeknete, že chcete z předplaceného čísla přejít na paušál, tak Vám číslo zůstává. Stejně by to bylo i při změně operátora. Já mám stejné číslo déle než 12 let - původně na kredit, později paušál + 4x změna operátora.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.