Objednávka na prodejnu - jak to chodí?

Od: Datum: 19.11.15 22:10 odpovědí: 8 změna: 20.11.15 15:09

Dobrý den, objednal jsem si jisté zboží s tím, že si jej vyzvednu na prodejně. Teď čekám až mi přijde SMS, že zboží je doručené na prodejnu. Jak to pak chodí na prodejně? Stačí tam ukázat SMS, předložit občanku, zaplatit a můžu jít? Objednávám poprvé, jen v tom chci mít jasno, děkuji za ujasnění.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.11.15 22:16

Pěkný den, nahlásíte číslo objednávky ze sms, jméno, někde chtějí občanku, někde ne. Zaplatíte, zpravidla podepíšete a spokojeně odcházíte :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.11.15 22:18

Dobrý den.Buď po Vás budou chtít číslo objednávky nebo jméno.Obvykle říkám jméno,ale v jednom e-shopu resp.na prodejně chtějí při osobním vyzvednutí po mě objednávku.Zaplatíte a je hotovo.Občanku po mě nikdy nikde nechtěli.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.11.15 23:45

Dobrý den,

také se mi nestalo, že by po mě chtěli občanku, jsou rádi, že jim to někdo zaplatí ať je to kdo chce :D.

Takže buď jméno chtějí nebo číslo objednávky. Můžete také vytisknout mail, ve kterém je objednávka nebo jestli Vám přijde i ten potvrzovací o tom, že objednávka je připravená tak pak stačí ukázat papír a oni si tam potřebné údaje najdou, podle kterých poznají co jste si objednal.

Od: strakatypes
Datum: 20.11.15 06:42

Pokud to je uloženka anebo prodejna, která má více doručení, tak hledají v PC většinou podle čísla objednávky. Je to pro ně pohodlnější, ale i podle jména lze dohledat, ale nejsou z toho nadšeni. Záleží na ochotě člověka, na kterého narazíte. Většinou jsou ale ochotní.

Zkontrolujte dobře obal, jestli není porušen.

Datum: 20.11.15 06:46

Já jsem vždycky ukázala mobil s sms, ve které mi sdělují, že obj.č...je na prodejně. Oni byli vždycky rádi, že je vyřízeno.

Datum: 20.11.15 12:07

Je-li možnost vyzvednutí zboží na prodejně, nikdy po mě nechtěli OP, prostě příjdu, řeknu jméno, číslo a vyzvednu. Většinou vyzvedává manžel a ani on OP nepředkládá, řekne jméno mé, číslo, zaplatí a odchází. Stejně to je i kddyž nechám zboží poslat na výdejní místo. Pouze na poště zboží na mé jméno + dobírka, vydají jen na průkaz od pošty a ještě musí dát svůj OP.

Od: ruze®
Datum: 20.11.15 13:50

Objednala jsem si přes e-shop knihu na prodejnu,poslali mi mail s číslem objednávky i SMS,že už je na prodejně k vyzvednutí,zašla jsem tam a ptali se mně jen na jméno,zaplatila jsem a šla.

Datum: 20.11.15 15:09

Staci rict: "Dobry den, objednal jsem si u vas xxx, cislo objednavky je xxx", to je jaksi cele :) Teoreticky po vas muzou chtit obcanku pokud je objednavka uhrazena predem pres ucet, jinak je jim to fuk.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.