Přerušení živin x jsem uz na dně

Od: Datum: 14.11.15 23:51 odpovědí: 6 změna: 15.11.15 23:33
Dobrý večer
Jakožto chloupky musí být nějak živený aby rostly potřebují vědět jak jim odříznout živiny a opadaly děkuju za oodpověď nedá mi to být chlupatéj
Zkoušel jsem polit benzínem ruku a zapalit ale ty výsledky uvidím až se uzdraví( nemohl jsem si pomoct byl jsem stům psychicky na dně ) pak jsem na druhou ruku aplikoval chemikálií zatím nezabírá
Stejně můj život nestojí za nic tak vyřeším tenhle problém ( nebot jsem vadný genetický člověk) nejhorší je že musím chodit k psychiatrovy Nepišu za srandy buď vyřešim tento problém nebo půjdu do auta a zapnu motor
Nechci vypadat jako třeba takhle:
https://www.google.cz/search?q=chlupati+lidé&client=ms-opera-mobile&channel=new&espv=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AU4CmoVChMIwcSs7_yQyQIVwlwUCh12zwJ1#imgrc=qLJZ12wyn6MD9M:

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.15 01:15
avatar

Dobrý večer, nevím, jak moc jste ochlupený, zda jenom hustě, nebo jde již o abnormalitu, která lidi doslova zaráží. V prvním případě, bez ohledu na ustupující módu "holátek", musím předeslat, že spoustě žen se ochlupení muži velmi líbí, připadají jim mužnější. Pokud jde o druhý případ, pak chápu, že to prožíváte těžce a asi jste už navštívil lékaře a nedá seš s tím nic dělat. Předpokládám, že jste mladý, protože jste se s tím ještě nenaučil žít a věřte, že to docela dobře jde. Znám tuto, nebo velmi podobnou, a asi i horší poruchu ze svého okolí. V našem městě žije člověk, který nejen že je hodně chlupatý, ale navíc má rysy silně připomínající opičí, s velmi hustým obočím i obličejem porostlým chlupy. Musím přiznat, že nás to dost zaráželo a litovali jsme ho, že se nikdy ani neožení, že má život zkažený. Dokonce byl i dost malý. Dneska byste se divil, stejně jako jeho okolí! Oženil se, dokonce s velmi pěknou, drobnou blondýnkou, mají 2 děti, auto a vše ostatní, co jiní lidé. Prostě si žijí spokojeně . Ve městě si na něj lidi taky zvykli a myslím, že jeho úspěch, i přes ten hendikep, tkví v tom, že to přijal, vyrovnal se s tím, nezahořknul, měl přátele a zůstal příjemným člověkem. S chlupatým mužem se žít dá a dá se do něj zamilovat právě pro jeho povahu. Pokud se z něj stane zahořklý zoufalec, stranící se lidí, pak má šance minimální. Takže, přestaňte blbnout, polévat se kyselinou a pod.! Budete to mít v životě složitější, ale ne beznadějné. Jsou na tom lidi hůř, s amputovanými končetinami, nevyléčitelně nemocní, s trvalými bolestmi, s prognózou pár let života a pod., nebo jenom totální blbci, ti jsou na tom taky hůř, než Vy.Hlavu vzhůru a poperte se s tím. Pokud se budete stále litovat a podceňovat, tak Vás žádná ženská opravdu chtít nebude, ale ne kvůli chlupům, ale proto, že ve společnosti takového člověka nikdo dlouho nevydrží. Zkuste upoutat jinak, třeba humorem, pomocí, pochopením ostatních. Povaha je důležitější než chlupy, na ty si po čase zvykne každý a ani je lidi, věřte mi, už nevnímají. Ale můžou zůstat celý život "ve Vaší hlavě" a to by teprve pro Vás byla tragédie.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ria®
Datum: 15.11.15 03:34
avatar

To je hloupost, tělo takhle nefunguje.. Začněte šetřit na tu laserovou depilaci, těšte se na to, dejte si to jako cíl.. Na nějaké sebeoškozování už zapomeňte..


doplněno 15.11.15 03:40:

http://www.trvala-depilace-praha.cz/ceny

kousek po kousku a budete mít po problému


doplněno 15.11.15 03:51:

Nechte si to dávat k narozeninám, svátku, Vánocům.. to půjde rychle..;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 15.11.15 07:05

A byl jste na kožním, genetice a endokrinologii, kde se léčí hirsutismus,? Po tomto dotazu doporučuji návštěvu psychiatra, ale to neberte ironicky, snad by Vám i opravdu ulevil, mohl byste načerpat jiný pohled na svou nemoc.

Jinak vaše možnosti přerušení živin k cibulkám chloupkům doplním, že cibulky jsou součástí kůže, takže nelze, pouze vytrhat, použít laser, epil. jehlu /nedoporučuji, stará metoda, bolestivá, se špatným výsledkem/.

V návaznosti na Váš pokus polít chemikálí, po které jistě vzniknou jizvy, tak mohu doplnit stáhnout z kůže, nebo inkriminovaná místa přetransplantovat. *zed* Toto berte narozdíl od výše uvedeného, jako ironii a nadsázku.

Víte, že jsou i lidé, kteří mají ochlupený i celý obličej?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nic
Datum: 15.11.15 16:12
Nikdo v rodině ani otec nemá tenhle problém ani neměly
Datum: 15.11.15 23:33
avatar

Ještě jste nenapsal, jestli jste navštívil odborníka a o co přesně se jedná. Někdy stačí hormonální léčba. Takto jsem radou pomohla jedné zoufalé, hezké, mladé slečně a dnes nemá v obličeji ani chloupek, vdala se, má 2 děti a je šťastná. Nechtělo se mi věřit, že tolik let zbytečně protrpěla a nenavštívila lékaře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nic
Datum: 15.11.15 23:30
Tak jsem objednany na 9 prosince na ráno na kožní a uvidím co se dá dělat budu tím bojovat do konce svého života

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.