Zakriveni rohovky

Od: Datum: 14.11.15 07:48 odpovědí: 3 změna: 14.11.15 10:56
Dobrý den, byla jsem včera u očního a řekla mu, že chci začít nosit kontaktní čočky, a aby mi změřil zakřivení rohovky a dioptrie. Napsal mi papír na silnější skla, a kdyz jsem se ho zeptala, kde z toho vyčtu to zakřivení, abych si ty čočky mohla objednat, tak mi řekl že v tom papíru to tam někde mam. Většinou je u té objednávky zakřivení kolem osmi a půl až devíti a já to z toho papíru opravdu nevyčtu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.15 09:48

Koukám a nevěřím. Takhle odbude pacienta, vlastně ani nevím kdo. To se mi ještě nestalo, aby mě některý doktor takhle odbyl. Neuvažujete o změně?

Ohodnoceno: 0x

Od: kate5
Datum: 14.11.15 10:56
To není poprvé, změnila jsem teď místo bydliště a tam, když jsem s tim za ním šla, tak mi zase řekl ať jdu k optikovi, že tam mi to změří to jsem ještě neveděla, že to dělá normálně i oční a zadarmo. Pak mi kamarádka řekla, že ten samej jí to změřil normálně. Tady u toho jsem byla poprvé a naposled. Také to nechápu. Bohužel nejsem z těch co si nenechají srát na hlavu a takhle to pak dopadá...
Datum: 14.11.15 09:57

Skočte k nejbližšímu optikovi. Pokud to tam je, on to z toho vyčte. Ostatně přístup placeného optika k vyšetření očí je diametrálně odlišný od přistupu lékaře na pojišťovnu. Moje osobní zkušenost, která ale nemusí platit všude.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.