Máte zkušenosti s prášky na spaní?

Od: Datum: 13.11.15 16:47 odpovědí: 3 změna: 13.11.15 19:36
avatar

Používáte Swiss Sleepnox Forte CPS.30?Jaké máte zkušenosti?Vím,že toto není klasický prášek na spaní,ale napsal jsem to do předmětu otázky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.15 18:39
avatar

S prášky na spaní nemám zkušenosti. Jdu spát, až jsem unavená... jinak neusnu. Třeba i v jednu v noci. Pak jsem někdy každou chvíli vzhůru a ráno vstávám jak přiblblá... Ale mám vyzkoušené, že mě nejvíce uspí četba knížky. Ten potravinový doplněk, co jste uvedl, v sobě má samé uklidňující věci. Jestli vám pomůže, je sázka do loterie. Čaj z meduňky by možná vyšel levněji.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.11.15 18:49

Prášky na spaní nepoužívám, ale také pouze bylinné přípravky. Kozlík, chmel, meduňka, třezalka atd...dají se koupit jak míchané tak jednodruhové čaje a tabletky.

Koukám se na net a Swiss Sleepnox obsahuje extrakty kozlíku, chmele, mučenky a meduňky. Hodnotím jako výborná kombinace na spaní. Mám obdobný přípravek. Kozlík je podle mého silnější než meduňka, záleží, co a jak na koho působí...je to různé člověk od člověka.

Nejraději mám čaj Teekanne spánek a nervy výborná chuť a vůně http://www.lekarna.cz/teekanne-spanek-nervy-bylinny-caj-10x2g/recenze/#productMenu

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krasula
Datum: 13.11.15 19:36

Nikdy jsem neměla odvahu vzít si celý prášek. Když už jsem se rozhodla, tak mi stačila půlka a pokaždé to zabralo. Jinak teď je nějaká nová metoda pomalého dýchání. 4 vteřiny nádech, 7 výdrž, 8 pomalý výdech . Prý to funguje. Jak se člověk soustředí na ten rytmus, zapomene řešit problémy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.