Jak vyjádřit zájem o dívku?

Od: Datum: 22.11.12 18:46 odpovědí: 14 změna: 24.11.12 05:00

Dobrý den,

jsem málo zkušený hoch a chtěl bych dívce 20leté vyjádřit nějakým zajímavým a originálním způsobem, že ji miluji.

Neporadil by mi někdo jak na to?

Děkuju mockrát

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.11.12 18:50

Prosím Tě, zatím jí to nevyjadřuj nijak, bo z toho bude mít šok. Nejprve se s ní sbliž.

Ohodnoceno: 2x

Od: zelinar
Datum: 22.11.12 18:59

Když jsem byl mladé ucho,také jsem chodil okolo horké kaše a nebyl jsem schopný se vymáčknout.Stačí na rovinu říci-líbíš se mi,.pojď do kina,na procházku.Bohužel u hezkých holek a všeobecně mají takový ti oprsklouni největší úspěch.Ty nejhezčí holky mývají většinou ořezaní a často i ne příliš inteligentní jedinci.

Od: mikkyl
Datum: 22.11.12 19:16

Už jsme byli spolu 2x v čajovně, nevím jak na to nějak originálně a ne se spěchem, poradíte?

Datum: 22.11.12 19:42

No dobře, ale co myslíš, jak to cítí ona dívka? Je plno kluků, kteří milujou holku, ale ona o tom neví... Jsou z její strany nějaké signály? O čem jste si povídali a tak podobně. Když jde holka s klukem do čajovny, tak to nemusí ještě znamenat nic víc, než ten čaj (nebo co jste tam pili).

Datum: 22.11.12 20:34

Jak to cítí ona nevím, o co nebo jak se pokusit abych to zjistil?

Neporadíte mi?

Datum: 24.11.12 05:00

A kolik je Vám? O nic se nepokoušejte a nehledejte nic originálního (to by nemuselo dopadnout dobře). Normálně jí řekněte, že se Vám líbí, a že byste se s ní rád vídal častěji.

Datum: 22.11.12 20:41

Když jste už byli v čajce tak to není problém jí sbalit :)) Chce to odvahu, věřit si a říct jí to. Neříkat Miluju tě, ale dát to najevo nějak jinak.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.11.12 20:49

No jo ale jak to dát najevo? Pár typů by bylo? Co třeba donést květinu?

Datum: 22.11.12 21:09

Nevím kámoši zkoušeli dát holce kytku, mělo to úspěch, měli s ní sex, ale netrvalo to dlouho a vztah skončil. Chce to něco originálního, dá se něco vymyslet. Hlavně to všechno musíš vést, dělat kroky postupně ne moc rychle, ale ne zas moc pomalu. Dávat to najevo a ona by se měla chytnout. Napsat jí na FB nebo SMS, ale jenom občas (nepřehánět). Dotýkej se jí, směj se, říkej neobvyklý věci, neponižuj se, pochlub se s něčím. Až poznáš ten vzájemnej vztah dej jí normálně pusu. Risk je zisk.

Datum: 22.11.12 21:42

Díky to vypadá dobře, chtěl jsem se zeptat když s ní někam půjdu třeba na jídlo nebo kolu, mám si sednout u stolu vedle ní nebo naproti ní? Co se kdy dělá?

Děkuji

Datum: 22.11.12 21:59

Já bych si sedl vedle ní. Sice může se to zdát trochu divný, ale zase jste u sebe blíž, můžeš se jí víc dotýkat, bavit se taky můžete.

Jestli kouříš a ona ne, tak nekuř. Alkohol bych taky nepil, ikdyž někomu to dá víc odvahy. Kola nebo jídlo je dobrá volba. Pak až příjde na placení klidně se nabídni, že to zaplatíš. Pokud ti řekne, že NE, tak JI NENUŤ a zaplatí si to sama. Pokaždé všechno neplať nebo si bude myslet, že si jenom kupuješ. Pak bych ji doprovodil domů, nebo na vlak/autobus pokud bydlí někde jinde. Hlavní je nebát se ničeho, věřit si.

Datum: 22.11.12 22:36

Všechno fajn, až na to, že platit má vždy chlap

Datum: 22.11.12 22:07

Děkuji, nějak tak to udělám

Datum: 22.11.12 22:17

Tak hodně štěstí a dej vědět jak to dopadlo, celkem mě to zajímá :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.