Zubní náhrada na zip

Od: Datum: 12.11.15 14:58 odpovědí: 3 změna: 13.11.15 10:29

Dobrý den.Při nějakém rozhovoru jsem zaslechl,že se zhotovují zubní náhrady na zip.Rád bych se dověděl něco o této metodě bližšího.Děkuji Jaroslav Vlach

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.15 16:40

Pane Jaroslave,nezlobte se ,ale fakt jste mě rozesmál.Jak by jste si to představoval,že by to bylo udělané?Možná se tak jmenuje druh čepů kvůli svému tvaru ,ale to netuším.Ještě jsem nic takového neslyšel a ani zubař mi to nenabízel .

Že by toto: *smich*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.11.15 00:18

Dobré*haha*. To nic, Jaroslav se jen pokouší být srandista...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.11.15 10:29

No, ono to zase až tak zbludilé není a pan Jaroslav to jenom špatně vyjádřil. Nejedná se samozřejmě o "zip", ale o zubní náhradu na patentky. Ta konkrétní zubní náhrada se jmenuje "hybridní". Je to nový trend. A panu Jaroslavovi radím, aby si to pod tímto názvem našel na netu. Tady to asi nikdo nemá a tak mu nikdo nic bližšího nepoví.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.