Rada-sousedské vztahy

Od: Datum: 11.11.15 13:59 odpovědí: 3 změna: 11.11.15 14:28
Dobrý den, bohužel musím být strucný ač nerad.Bydlím v dr.bytě a ze strany 2 nájemníků čelím neustálému tlaku,obrovské zaujatosti, podporované předsedkyní samosprávy.Jsem skoro celý týden mimo domov.Na členské schůzi jsem byl v diskusi slovně napaden a i můj duševně nemocný bratr a převážně to byly lži a překroucená fakta ale hlavně to nepatřilo na schůzi.Ač jsem žádal řídící schůze o přerušení, tak dala pokyn k dalšímu lynči. Nejen ,že mi udělala ostudu před lidmi, které neznám,ale dovolila na hulákat 22 letou slečnu,mě je 63 let.Těžko se to chápe, nedovolili mi se branit.
Nerad používám vyhrůžek,ale chtěl dát podnět za urážku na cti ,ale nevím jak a kam.Děkuji za radu.Pavel

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.15 14:24
avatar

Každý má právo podat žalobu, tady by to řešil občanskoprávní soud, ale podle mého názoru, by jste neuspěl.Zvažte raději, jaký k tomu tlaku na Vás mají důvod.

Proč zmiňujete, že "dovolila hulákat 22 letou slečnu" Kdyby byla starší, tak by hulákání bylo v pořádku? Je jedno jestli je člověku 22 nabo 63, všichni máme stejná práva.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.15 14:26

Dobrý den, nejste stručný, jste zmatený, pokud se cítíte být na cti uražený a máte nějaké nejlépe zvukové záznamy, nebo hafo hodnověrných svědků, tak běžte na policii. Ale bez důkazů to je marné.

Napište nám, prosím, víc o vašich problémech, ať je můžeme probrat, třeba je všechno jinak, než si vy myslíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.15 14:28

Zdravím,...ono se řeklo A, ale je potřeba znát taky B, proč vás osočují. Jinak bude odpověď všeobecná. Napište prosím o co se jedná.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.