Jak hodnotíte portál Slevomat?

Od: Datum: 10.11.15 13:54 odpovědí: 1 změna: 10.11.15 14:10

Ahoj,jaké máte zkušenosti s nákupy na slevovém portálu Slevomat?Má někdo negativní? My tento portál měli rádi,ale máme i teď negativní zkušenosti a negativní hodnocení vidím častěji od lidí i na netu.

tady vkládám jedno hodnocení namátkou nalezené na netu,abyxh tedy byla "spravedlivá",tak je v něm část pozitivní,část negativní.

Slevomat je lidsky řečeno jeden z nejvyčúranějších slevových portálů. Vše je uděláno tak, aby zákazník nakupoval co nejvíce, v co nejkratších časových intervalech a hlavně opakovaně. Na tom by samozřejmě logicky nebylo nic špatného z obchodního hlediska. Jenže to by zákazník za své opakované nákupy a věrnost musel být odměněn a ne aby to bylo tak, že zákazník co pravidelně nenakupuje byl perzekuován a to v úplně nejneuvěřitelnějších věcech - jako např. "privilegium" platit v hotovosti mají jen zákazníci programu gold, tedy ti, co nakupují za určitý vysoký obnos pravidelně - bez ohledu na to, zda si mají z čeho vybrat, neboť četnost a kvalita nabídek rovněž upadá. Slevový guru neplní svoji funkci - na maily nereaguje. Kolo štěstí je podvod. Abych hen nekritizovala, Slevomat je spolehlivý co se týče garance nákupu a dokonce je možné voucher refundovat - získat peníze zpět pokud např. nestihnu službu využít nebo nevyhovovala. Nicméně na druhou stranu jsou Vám kredity za nákup sice vráceny, ale opět jejich platnost je časově limitována, kdy musíte do daného termínu nakoupit jinak propadnou. A nakupte, když si z nabídky nevyberete, že? Logické? Nemyslím si. Celkově bych hodnotila tak, že obchod je to opravdu spolehlivý, nemusíte se bát že o svoje peníze přijdete. Nicméně kvalita nabídek upadá a nejsem zastáncem jejich obchodní politiky - ne motivujte a odměňujte zákazníky za věrnost ale nuťte je kupovat a pokud nenakoupí v dostatečném množství a dostatečně často, potrestejte je nemožností platit hotově, prohlédnout zboží atd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 10.11.15 14:10
Dělam to tak, ze najdu slevu a pak zavolam na uvedeny kontakt a domluvim se primo s poskytovatelem slevy a platbou na miste. Vetsinou bez reci souhlasi. On si totiz bere slevomat kolem 20% z ceny voucheru. Ale nese to sva rizika
Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.