Problém s erekcí

Od: Datum: 09.11.15 18:53 odpovědí: 8 změna: 11.11.15 18:22

Ahoj rádcové.

Chtěl bych se zeptat na následující:

Procházím docela komplikovaným a vyhroceným rozvodovým řízením. Mám z toho plnou hlavu, nervy, začal jsem více kouřit. Máme 2 děti a snažím se o střídavou péči, ex nesouhlasí.

Do toho všeho se u mě dostavil problém s erekcí. Chuť mám, vše je jako dříve, akorád erekce buďto vůbec a nebo taková mizerná.

Chtěl jsem se zeptat, co byste mi doporučili? Navštívit v brzké době sexuologa? Či nějakou dobu počkat? Nebo koupit podpůrné léky?

Děkuji za rady a příp.zkušenosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.15 19:23
avatar

Zde je příčinou jednoznačně zvýšená míra stresu. Počkejte, až se situace uklidní... teprve když po rozvodu a urovnání s ním souvisejících starostí bude problém přetrvávat, vyhledal bych odbornou pomoc.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: strakatypes
Datum: 09.11.15 19:33

Teď to ani neřešte, když se rozvádíte. Až se situace uklidní, tak se vše vrátí do normálu. Proč byste obíhal doktory a cpal do sebe prášky?

A moje doporučení je stejně nechat hledání další ženy, milenky až budete mít vše vyřešené.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.11.15 19:59
avatar

Komplikovaný rozvod a porucha erekce? Jojo, stresy jsou svinstvo. Možná, až jednou pomine porozvodová atmosféra, řekněme někdy okolo dospělosti vašich dětí, bude lépe. Do té doby si zkuste najít chápavou partnerku, která bude mít ráda nejen vás, ale i vaše děti, a ty obzvláště, budete-li je mít ve střídavé péči. Takže doporučuji vybírat partnerku pečlivě, nebo se z měkkosti vůbec nikdy nevyhrabete a tvrďákem budete leda tak ve svých snech.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.11.15 20:48
avatar

Jo,jo. Stres to je zabiják erekce. Zkus koupit nať Kotvičíku, a každý den si udělat čaj, tím nic nezkazíš.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krasula
Datum: 09.11.15 20:56

Stres a kouření. Stres se asi potáhne, ale kouření zkuste utnout.Pro ty děti musíte být fit. Zaujal mne boj o střídavou péči. To jsme taky zvažovali. To není sranda. Na to musí rodiče umět komunikovat a spolupracovat. Jestli vyhrocené rozvodové řízení, asi tohle moc v pohodě nebude. Smím se zeptat, jak jsou staré dětičky a jak jsou od Vás daleko? Chodí do školy?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rosenbergos
Datum: 10.11.15 20:24

Děkuji všem za odpovědi...

Datum: 11.11.15 06:36
avatar

ja bych pockal a prinejhorsim si objednejte viagru treba z anglie (resp generika Sildenafil a spol) stoji to pakatel a je to vtipne :) kupoval jsem otci jako prekvapko na kulatiny a samozrejme jsem si par platicek uzmul pro vlastni vyzkum *cert*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jamal
Datum: 11.11.15 18:22

Běžte za obvoďákem, ať vám napíše Sildenafil Mylan - 100mg. Tabletku rozčtvrťte a jednu čtvrtku 1 hod. před akcí. Pak uvidíte. Pomůže vám se nastartovat a pak motor běží už sám.. Jestli souhlasí nebo ne se střídavou péčí nic neznamená. Dnes i dříve chtěla být každá slepicem šéfem dvora. Já dostal syna do péče a ona si mohla trnout. Ničeho se nebojte a směle do útoku. Tady je totiž ten základní rozdíl mezi muži a ženami. Vesměs jsou ženy bezohledné, kruté ale vydávají se za chudinky. A soudkyně jim to s radostí žerou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.