Jiří Zip Suchý

Od: Datum: 09.11.15 09:54 odpovědí: 2 změna: 09.11.15 14:21

Ahoj všem,

tak jsem dnes s kolegou zavzpomínal na svoje mladá léta a přišla řeč na folkového písničkáře Jirku "Zipa" Suchého. Ví o něm někdo něco? Poslední zmínka o něm je v článku z Folktime, který z roku 2007, alespoň já jsem nic mladšího nenašel.

Pro ty, kdo ho neznají, s panem Jiřím Suchým ze Semaforu mají společné pouze jméno.

Ví tedy někdo něco o Zipovi, žije ještě vůbec?

doplněno 09.11.15 14:20:

Tak to vypadá, že jsem našel. Na Facebooku se pohybuje uživatel Jiří Zip Suchý a dokonce jsem našel zmínku o tom, že v březnu v Praze vystupoval, byť pouze četl, tak třeba zase někdy někde zahraje. (Facebook nemám a pořízení neplánuju)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.11.15 13:10

Dobrý den, patrně jsem našel to, co i Vy. Je označen za emeritního písničkáře, který už veřejně nevystupuje, ale pouze občas na nějaké soukromé akci. Ovšem, tato informace nebyla datována. Takže, pro Vás vlastně asi nic nového. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.15 14:21

Samozřejmě člověk nikdy neví jistě, ale tohle se jeví, že by mohl být jeho facebook.

http://www.facebook.com/jirisuchy

To by, zdá se, mohlo nasvědčovat jeho živosti.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.